Privatni Fakultet za Farmaciju u NS

Started by milantom, 21-05-2008, 22:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milantom

Da li neko nesto zna o Omega MS Pharmacy u NS?

Sajt im je na www.omegams-pharmacy.com

Mislim kakvi su i sl ...

Ben

Ne znam nista o njima, ali: kako im je samo lep i pregledan sajt... a tek sto imaju fancy stranicu sa predmetima - ispre svakog slicica. A i predmeti su poprilicno fancy. Samo, nigde nisam nasao spisak nastavnog osoblja, tj. ko ce sve to da predaje. U svakom slucaju, bas me interesuje sta ce biti sa njihovom akreditacijom. Postoji li jos koji privatni farmaceutski fakultet u Srbiji?

Enea


joa

Znam da se otvara ove godine,i da se polaze samo hemija,sto je super...

AnaCrvena

ma,daj!moderno stakleno zdanje u centru grada?!to im je glavni adut?! :bljak:
a predavaci?
ko ima viska 3000evra,bolje neka ih da za nas faks,ostace mu i kusur! :roll:
bas nemam poverenja u privatne fakultete kod nas...

milantom

E pa bio sam da vidim to zdanje. Jos se rade unutrasnji radovi, tj prilagodjava ...

To ako odrade i zavrse ... to ce stvarno biti extra ... sve je hi tec, internet, ulazi na karticu ...

vidi se da su ulozili i to bas bas ...

A predavaci ce isto biti pravi ... Tako su mi bar rekli ...

No treba sacekati jos malo pa videti ...  :smekerica:

pig_am_am

sta je to fitness farmacija?

odmah mi je privuklo paznju :D

kad bi to bio fakultet koji pruza mnoooooogo prakse (bar za sve te silne pare) ja uopste ne bih imala nista protiv... al da ne bude da mozes da prolazis na lepe oci  :smekerica:

Bred

svinjo, ne budimo nerealni, ko bi platio 3,5 ili vise hiljada evra godisnje da bi ga driblali kao na drzavnim fakultetima?
Niko normalan.
:wink:
:K

kruger

Blago njima :>,placaju kao mi :batina,a zavrsavace lakse i sigurno ce biti modernije tj. nece uciti neke nebuloze koje im nista ne znace u zivotu ili da polazu kolokvijume od kojih nema efekta :hmm,a vjerovatno i mnogo vise prakse,koliko li ce trajati 4 godine?

zerocool

Ma super je, imas 4 god 5 iz hemije i to je 60 bodova. Tako lepo neko dodje iz neke sklj skole, nema blage hemiju, a ni profesorka i svi srecni. Moze privatni fakultet za ekonomiju i prava, ali za medicinu i farmaciju nisam bas sigurna. Jedino, ako je uslov da polazu pred neku komisiju na kraju, mada i to nije dovoljno. Pa nije to za frizera, pa ako su krive siske, niko nece da umre

Enea

a koliko je inache shkolarina na nashem u bgdu?

na kojoj dubini je izvor gasa za laboratoriju?

kakav je protivpozarni sistem, ako postoji uopste?

sistem cevi za vodu, ventilacija?

da li ce se tamo raditi bojene ili hromatografija?

zerocool

Ma bitno je da su oni nama rekli da smo mi sigurni na vezbama, a to sto nas posle svakih boli glava, sto se smejemo ko lud na brasno i sto svi imamo problema sa licem odjednom, to je samo slucajnost  :1

pig_am_am

znam samo prvo eneino pitanje - 130 000 dinara je nasa skolarina.

a sta je to fitnes farmacija?  :>

KaBoom

@milantom: Gde se nalazi ta privatna farmacija? Na sajtu nisam na¹ao ni ko je otvara, ni gde, ni nastavno osoblje... Zapamtio sam samo reèenicu da je osigurano polaganje ispita "iz prve ruke". Mora da imaju izvanredne profesore, koji ti toliko dobro objasne da samo malo proèita¹ i sve zna¹... :D

Eh, ba¹ bih voleo da posle polo¾ene gnozije tamo doðu kod nas na ispit, da vidim kako æe uraditi. Ili kod vas farmaceutsku, èuo sam da je dosta gadna... :)

I onda æe takvi da nam uzimaju radna mesta... Ali, pokazaæe se kvalitet vremenom. ;)

Adonis_Vernalis

A, moji Novosadjani, frka?

Nemojte se brinuti, ima mesta u Velikoj Srbiji za sve nas. Pokusajte sada da razumete kako se beogradska Farmacija osecala kada se na 80 km od Beograda otvorio konkurentski NS odsek.

Vi sad imate direktnu konkurenciju par blokova dalje. Ne treba mi ni kristalna kugla, ni ovcija plecka, ni pasulj da bih predvideo: dok dlanom o dlan, eto nama Farmacije u Zrenjaninu, Pancevu i Vrscu. Mozda, i Kikindi. Definitivno: u Subotici. Privatno, naravno. Sto privatnije, to bolje...

P.S. Pitao sam gospodu sa privatne Farmacije ko im koje predmete drzi. Proslo je vec nedelju dana, a odgovora nisam dobio. Tipicno novosadski: na e-mail poruke ostaju mrtvi-hladni, a na telefone niko ne odgovara. Nije mi prvi put da "ignore" iz Novoga Sada dobijem kao odgovor, sta god pitao, sta god zahtevao. Makar zvao Maticu Srpsku da im ponudim knjigu na stampanje, makar zvao Autobusku stanicu, da pitam kad polazi bus za Vrsac. Hvala. Vise nista nikoga necu pitati. Odgovora necu dobiti.