Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Started by sportista, 25-10-2006, 12:14:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sportista

Dobro do¹li u Sportsko dru¹tvo Farmaceutskog fakulteta!!!

Radno vreme: :) svakog dana od 11 - 14h u prostorijama Sportskog dru¹tva (pored skriptarnice).

Mo¾ete se prijaviti za: :roll: fudbal, ko¹arku, odbojku, rukomet, plivanje, tenis, stoni tenis, ¹ah, strelja¹tvo, kros...

Takmièenja tokom godine: :~ Univerzitetska liga Beogradskog univerziteta, Medicinijada, mnogobrojni turniri...

Ostale akcije: : :PI ¾urke, doèek Nove godine, apsolventska ekskurzija, letovanja, zimovanja, rafting...

Prijem novih èlanova: :`? da biste postali èlan Sportskog dru¹tva, potrebne su vam dve slike, fotokopija liène karte i prve strane indeksa. Godi¹nja èlanarina iznosi 200 dinara.  :shock

Pozivamo sve aktivne sportiste, rekreativce i ljubitelje sporta da nam se pridru¾e :! :! :!

Zemunac

e ja moram da se prijavim, sta ima slobodno??   cuo sam da za basket nema ekipe?  :hm

sportista

...imamo sve ekipe a muska kosarka uskoro pocinje sa treninzima... :loptica

hulio_salinas

cekaj cekaj...

znaci ona formalnost koju sam obavio u studentskoj organizaciji nije dovoljna?

sad moram ponovo sa sve slikom i licnom kartom?

Milos82nbg

Quote from: sportista on 25-10-2006, 16:51:03
...imamo sve ekipe a muska kosarka uskoro pocinje sa treninzima... :loptica

gde se odrzavaju treninzi ?

sportista

hulio ako si se regularno uclanio sa sve slikama i i kopijama indexa i l.k. onda je sve ok a ako nisi onda pozuri... :roll:
basket krece od sledeceg vikenda, u nekoj od sala na Vozdovcu, ne znamo js tacno...isto vazi i za tebe milose kao i za hulia... :loptica

Djole

     Svi koji zele da pristupe nekoj ekipi neka prvo dobro razmisle da li je vredno truda.  Nedavno sam cuo da je najmladji clan fudbalske ekipe 4. godina, a da ostali igraju i dalje iako su odavno odradili svoje zahvaljujuci nekim molbama. Voleo bih ako neko ovo moze da demantuje ili da objasni. Mislim da bi nam svima znacilo da se vec jednom zavrse te price kojih je u poslednje vreme sve vise.

trinity

Evo ovako Djole,
Ne nije istina da je najmladji clan ekipe 4. godina vec druga, a sada smo primili i neke brucose.
Tacno je da igraju neki igraci koji su zavrsili, ali su na postdiplomskim i imaju pravo do 28 godina da igraju, sto oni ispunjavaju, a i to su nam najbolji igrac i golmani.Na molbu svih ostalih clanova futsal  ekipe oni i dalje igraju. Nas kapiten igra profesionalno futsal u prvoj ligi, igra biznis ligu, na spezijalizaciji je, jedan golman takodje igra biznis ligu i radi, drugi je na doktorskim studijama, pritom igra i rukomet i to je kapiten, veruj mi da im je igranje za faks veliko odricanje, ali pomocu njih mi smo tu gde jesmo i ostvarujemo tako dobre rezulatate.
Naravno, svako je dobro dosao u ekipu ali mora da zadovolji neki minimum.
Ne zelim nikoga da omalovazavam ali mnogi dodju i misle da ako su igrali  fudbal nekada negde mogu da budu dobri i u futsalu, a to je dosta drugacije od fudbala.
Ja pozivam sve zainteresovane da dodju u sportsko drustvo i da odu na trening i da vide ekipu i pokazu sta znaju.
Pozdrav



bosko

#9
za djoleta-sve to sto si naveo za fudbalsku ekipu, apsolutno nije tacno. mi vec godinama ocajnicki trazimo nove clanove jer se tri godine nije pojavio niko ko bi mogao da zadovolji neki minimalni kriterijum. pozivam sve zainteresovane studente da dodju sutra u 22 h u salu dif-a na kosutnjaku da pogledaju utakmicu naseg fakulteta protiv medicinskog.jo jednom pozivam sve zainteresovane kolege za futsal da se prijave u sportskom drustvu.postoji mogucnost odigravanja kontrolne utakmice sa stomatolozima u cetvrtak(2.11.2007) pa cemo tada videti ko vredi,a ko ne.posebnu pozivnicu upucujem djoletu.javite se,bicete pozvani.

Djole

    Ne znam zasto meni licno upucujes poziv kad ga nisam ni trazio.  Kad bih zeleo da pokusam sam bih se javio. Ovo sto sam napisao nije posledica toga sto nisam primljen u neku ekipu, vec su to glasine koje sam zeleo ovde da proverim da li su tacne.  I dobio sam odgovor na kome sam se i zahvalio.  Znaci culi smo vasu verziju, a ako neko ima nesto suprotno tome da kaze, na osnovu nekog npr. loseg iskustva, on ce to ovde i reci.

stef

 A i rukometasi! Ove godine nam je pola tima otislo u penziju, tako da trazimo pojacanja.

Djole

  Za Trinity: Ok, kazes da nije tih starijih dobrih igraca ekipa ne bi bila tu gde je.  Pa ti izgleda zaboravljs svrhu postojanja sportskog drustva, a to je da u njemu ucestvuju studenti od 1-5 godine, pa sad ako u tom trenutku nemamo bolje po necemo zvati Ronalda da dodje, sta to znaci da ja treba d aigram za srednju skolu?
  A ti momci u ekipama koji se dobro znaju i koji non stop igraju nek lepo nadju neki termin pa nek se druze i igraju, jer znam da se svi oni dobro druze.

stef

 Djole, nisi u pravu.Niko od novih igraca, a bilo jih je pet ne moze da igra sada ligu, zato sto je prerano pocela. Ali iduce nedelje ce se igrati prijateljska utakmica, i svi novi igraci ce dobiti priliku, i tako ako ne svake, onda svake druge nedelje ce biti probne utakmice, plus treninzi.A ne pricaj ti nama o sportskom drustvu, jer smo ga mi osnovali, a trinity se odvaljuje od posla kako bi imali dresove, termine za treninge, mesta na medicinjadi, pare za registraciju...tako da nemas prava da joj drzis predavanja!!!

Djole

   Pa to je ustvari problem cele nase drzave. Kao kad je Miljanic rekao da je Dejo toliko zaduzio nasu reprezentaciju da treba da igra dozivotno. Ja ne pricam ovde o sadasnjem trenutku nego generalno, jer nisam od juce na faksu.   OK. Posto ste ga vi osnovali onda lepo sad samo vi igrajte dokle god vas noge drze. Upravo sam shvatio na koji nacin razmisljate tako da zaista nem vise sta da kazem. ,,Necu ja da vam pricam o sportskom drustvu.'', jer je ono vase.