Nekrofil u centru grada

Started by Al-Jasmina, 19-02-2007, 22:43:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Ironicno, ovo je tekst objavljen u Kuriru na dan zaljubljenih...

-----------------------------------         
      
14. februar 2007.
Horor u centru Beograda
NEKROFIL

Beograðanin u stanu na Vraèaru dr¾ao dva sve¾a le¹a, sa kojima je seksualno op¹tio, sluèaj otkriven kada je jedna devojka zara¾ena bakterijom posle burne noæi provedene sa njim


BEOGRAD - Jedan Beograðanin priveden je na psihijatrijsko posmatranje zbog sumnje da je imao seksualne odnose s mrtvacima! Prema nezvaniènim informacijama, bizarni sluèaj otkriven je pro¹le nedelje, kada je policija upala u stan ovog Beograðanina i u njemu prona¹la dva sve¾a le¹a!

Hap¹enju nekrofila, kako saznajemo, prethodila je ljubavna avantura s jednom devojkom iz beogradskog naselja Cerak. Posle provedene noæi sa njim, ona je, navodno, oti¹la na pregled u jednu beogradsku kliniku zbog èudnog osipa koji je dobila po telu i ustima. Otkriveno je da ima bakterije koje se nalaze samo na le¹evima!

Prema saznanjima na¹eg lista, mladiæ i devojka upoznali su se na ¾urki u poznatom beogradskom klubu "Stefan Braun". Mladiæ je, kako je rekla zara¾ena devojka, bio veoma privlaèan. Smuvali su se èas posla. Posle zavr¹ene ¾urke, on joj je predlo¾io da ostatak noæi provedu zajedno, ¹to je ona bez razmi¹ljanja prihvatila.

Veæ sutradan devojci se po telu i ustima pojavio osip koji ju je uznemirio. Odluèila je da ode na pregled u jednu beogradsku kliniku, gde je utvrðeno da su osip izazvale bakterije koje postoje samo na le¹evima!

- Posle pregleda zapanjeni doktor joj je rekao: "Lepo mi reci ¹ta si radila." Zbunjena devojka nije znala o èemu se radi, pa joj je lekar objasnio da na grliæu materice ima bakterije koje imaju samo mrtvaci. Ona je u poèetku odbijala da prizna seksualnu avanturu, tvrdeæi da se samo ljubila s jednim mladiæem. Meðutim, pod pritiskom je priznala i da je spavala s njim. Doktor je, kako se pretpostavlja, alarmirao policiju, koja je odmah upala u mladiæev stan na Vraèaru.

Izvor Kurira navodi da su inspektori, pomalo zbunjeni, zakucali na vrata ovog mladiæa. Meðutim, ono ¹to su zatekli unutra, sve ih je ¹okiralo.
- Policajci su ovog mladiæa zatekli sa dva sve¾a le¹a i odmah su ga priveli i odveli na posmatranje na psihijatrijsku kliniku, gde je zadr¾an do daljeg. Policajci su dugo sumnjali u to da je i devojka ume¹ana u celu prièu, ali je ispalo da je i ona samo ¾rtva ovog nekrofila - obja¹njava sagovornik Kurira.

Ovaj bizarni sluèaj juèe niko nije ¾eleo zvanièno da potvrdi ni u policiji ni u psihijatrijskim ustanovama. Kurir je do¹ao do saznanja da se policija ovde nije zaustavila i da je pro¹irila istragu kako bi utvrdila otkud le¹evi u stanu mladiæa koji potièe iz dobrostojeæe porodice. Istraga je, navodno, dovela do jednog radnika Klinièkog centra Srbije, koji je uhap¹en zbog sumnje da je ovom nekrofilu obezbedio le¹eve za seksualno i¾ivljavanje.

-----------------------------------------------

:wall: Uzas... i jeza!  :shock


Roben

ако је ово тачно пошто куриру нешто баш и не верујем онда је стварно ужасно
каквих све манијака има просто да не поверујеш  :wall: :wall: :wall:
девојку нећу да коментаришем мада би имао што шта да кажем на њен рачун

Al-Jasmina

#2
Robene, ona je ovde samo marginalni element,
sta mislis koliko devojaka pomisli ako naleti na decka koji joj zavrti pamet na prvi pogled:
"Iiiiiiiiiijao a sta ako je nekrofil, ili samo manijak, ili prikriveni pedofil koji ce napasti neko dete iz moje uze sredine? da li da mu pruzim ruku uopste,mozda je kanibal ko onaj nemac?"

Skoncentirisi se na najbitnije:
Nekrofil + saradnja sa nekim iz zdravstvene sluzbe (ALO???)

stef

 Nije, provalili su ga tako sto je spavao sa nekom ribom...pa joj je preneo neki osip koji izazivaju bakterije koje su tipicne za leseve...Inace je lik iz burzujske porodice, fenser...Kad sam cuo pricu, zamalo sam pao...

Al-Jasmina

Sad bih rekla da je idiot iz burzujske porodice,
buduci da ih je zigosao za 21 vek

Stef, pise gore kako su ga provalili (bebi se pajki?)
ali naglasavam problem je njegova bolest i tamo neki pohlepni medicinar patolog ili ko li vec.... a ne devojka!


mikele

Ја сам још пре пар дана чуо ову причу,али мало другачију.Но,није ни битно.
Човек свакако јесте за посматрање и то систематско.Ја стварно не могу да разумем шта у томе има занимљивог и како он може да се напали уопште на тако нешто.То само тешки болесници,али они најтежи могу.
Ужас,ужас,ужас.
А овај са Клиничког је вероватно добио лепу лову за ово,али и њега треба иза браве,у апсану :F :F :F

Korisnicko Ime

ovo me podsetilo na jednu pricu Irvina Velsa
fuj

Roben

Quote from: mikele on 20-02-2007, 00:08:07
Ја сам још пре пар дана чуо ову причу,али мало другачију.Но,није ни битно.
Човек свакако јесте за посматрање и то систематско.Ја стварно не могу да разумем шта у томе има занимљивог и како он може да се напали уопште на тако нешто.То само тешки болесници,али они најтежи могу.
Ужас,ужас,ужас.
А овај са Клиничког је вероватно добио лепу лову за ово,али и њега треба иза браве,у апсану :F :F :F
у апсану стварно си добар :pljes: :pljes: :pljes:

Al-Jasmina

Roben,
ne znam da li je ovo bilo potvrdjujuce ili ironicno,
ali postavlja se pitanje adekvatne kazne za takve zlocine

Ono sto mene izludjuje je sto se ljudi na sva zvona bune za politicka ubistva i male kazne koje sleduju za to
a ni priblizan publicitet ne dobijaju suludo male kazne za silovanja svih vrsta...

Roben

погледај пажљиво
А овај са Клиничког је вероватно добио лепу лову за ово,али и њега треба иза браве,у апсану и ја сам за то дао  :pljes: :pljes: :pljes:

Al-Jasmina

Ubrojala sam obe opcije, jer nisam bila sigurna,
i kao sto rekoh:

postavlja se pitanje adekvatne kazne...


Roben

кастрирати вероватно ако је по мом  :djavo

Smrda

Ne postoji adekvatna kazna za ovo..svaka je premala..po mom misljenju...
i molila bih da se uzdrzite od prica rekla-kazala...cuo ovo,cuo ono...
ipak je ovo kurir..
A sto se samog slucaja tice,igrom slucaja znam o cemu se radi...
devojka nije spavala sa njim,samo se poljubila...ujutru joj je izasla rana na sluzokozi usana...da bi se do karja veceri povecala..
Isto vece je u Klinickom Centru ustanovljeno da se radi o bakterijama koje se hrane ljudskim mesom..
Covek je priveden,nadjena su dva lesa,preko nedelju dana stara,u njegovom stanu..ne zna se odakle tu..
Devojka je zadrzana u bolnici na ispitivanju,bila je tamo par dana,pustena je i sve je sad u redu,sem,naravno,psihickog soka...
Da stvar bude gora,ovo se nije desilo 14og,vec pocetkom februara,ali se nista nije spominjalo,da se ne bi digla panika...
tako da,molim vas...malo obazrivije sa komentarima..i imajte na umu da je kurir u pitanju..


AquArius

Ili - ako ti na pamet padne one night stand,
      neka ti prodje mozgom da covek mozda voli... hladnije partnere...

Al-Jasmina

Tema je ponovo otkljucana
nadam se da ce se clanovi drzati poente celog posta :wink: