posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovimarketingkontakt

Author Topic: program staziranja za medicinske biohemicare  (Read 5463 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alexxx

• Padobranac
  • *
program staziranja za medicinske biohemicare
« on: 15-01-2010, 11:10:04 »

gde je najbolje obaviti staz medicinskog biohemicara

Offline bebi

• Padobranac
  • *
program staziranja za medicinske biohemicare
« Reply #1 on: 28-01-2010, 15:44:01 »

Zanima me kakav je program staziranja za medicinske biohemicare? Cula sam nesto -laboratorija
7 meseci i 20 dana...ostalo ne znam.Takodje, da li su skratili staziranje, da li se nesto placa u domu zdravlja... i uopste sve na temu staziranja za ovaj smer! Hvala!

Offline jevtabo

• Pocetnik
  • *
Odg: program staziranja za medicinske biohemicare
« Reply #2 on: 16-04-2010, 20:30:58 »
Staziranje traje 9 i po meseci. Naravno da se ne placa u bilo kojoj drzavnoj ustanovi, jedino placaju neke privatne laboratorije. Ja kratko i sazeto ali odgovorih na sva pitanja :D

Offline La Venera

• Padobranac
  • *
Program stažiranja diplomiranih farmaceuta
« Reply #3 on: 22-06-2010, 23:05:47 »
Pozdrav! Da li neko zna u kojim se ustanovama u Beogradu obavlja dio pripravničkog staža farmaceuta iz kontrole ljekova, socijalne medicine i bolničke apoteke (da li je svejedno u kojoj bolničkoj apoteci se obavio ovaj dio staža ili ima neka određena)?
« Last Edit: 22-06-2010, 23:07:59 by La Venera »

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: program staziranja za medicinske biohemicare
« Reply #4 on: 23-06-2010, 14:52:15 »
Jel ti pitas za farmaceute ili biohemicare?!

Ako je ovo prvo onda procitaj lepo celu temu a konkretan odgovor ti je ovde -> Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse (http://www.farmaceuti.com/forum//topic,10507.msg239643.html#msg239643)

Offline mikac

• Pocetnik
  • *
Re: STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)
« Reply #5 on: 06-02-2013, 10:35:06 »
Ja bih molila kolege biohemicare za pomoc.Upravo zavrsavam staz u domu zdravlja 9 meseci I 2 nedelje.Zanima me sta ste radili za sanitarnu I toksikolosku.Znam da vecina samo uzme potpis,ali me zanima procedura gde I kako.Nisam u Beogradu,staz sam obavila u manjem mestu ,tako da bi mi pomoc bas znacila.

Offline mikac

• Pocetnik
  • *
Re: Re: STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)
« Reply #6 on: 06-02-2013, 10:42:41 »
Izvinjavam se sada vidim da postoji druga tema.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Re: program staziranja za medicinske biohemicare
« Reply #7 on: 06-02-2013, 21:08:28 »
Nije frka, spojio sam :)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2014 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana