posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Da li su predavanja sa pharmacy.bg.ac.yu dovoljna ili fale neke oblasti?  (Read 2039 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dirk

• Redovan clan
  • *

Da li su predavanja sa pharmacy.bg.ac.yu dovoljna ili fale neke oblasti?

Offline tarantulica

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • lucky loser ;-)
Zamolićemo nekog da ponovo okači predavanja na net, pošto je već postavljenim isteklo vreme...  :stid:

Offline Dirk

• Redovan clan
  • *
a sto ne odgovori na pitanje?

Offline *

• D.J.
  • Extra forumas
  • *
Ja mislim da je to to, samo mi se cini da predavanja o ugljenim hidratima koja su tu okacena, nisu dovoljna, jer su okacena ovogodisnja, Brizitina, gde su obradjene i bolesti, dijabetes i gojaznost, ali mislim da nema sve o samim UH!

Offline Maslacak

• **
  • ~ štreber ~
Ja sam učila odatle, koliko ja znam - dovoljno je.
Ne fali nijedna cela oblast, jedino možda ako u pojedinim oblastima fali odgovor na neko konkretno pitanje... ali ja nisam ništa drugo učila.

Offline Dirk

• Redovan clan
  • *
ljudi pa to je sjajno

Offline *

• D.J.
  • Extra forumas
  • *
E, da, da dodam, u slajdovima fali deo aditiva - PAM, zasladjivaci i jos nesto mislim, isto fale mikotoksini - o tome se pisalo i u drugim temama, to su neki papiri koje su profesori davali, tako da, Dirk, nabavi to!

Offline Lilika

• Clan u razvoju
  • **
negde u decembru skidala sam uvodna predavanja iz broma, sa sajta fakulteta, ali ih sada tamo nema, ili ja ne umem da se snadjem posto je novi sajt, ali nisu u fajlu bromatologija "materijali sam starog sajta ". Ima neko ideju gde su, ili da li je skinuto ili da li moze da se uzme u rc?

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
da li postoje predavanja iz bromatologije za usmeni i ispitna pitanja na sajtu fakulteta?molim vas odgovorite,hića mi je  :Bog

Offline Nea

• Redovan clan
  • *

Da , na sajtu fakulteta postoje predavanja. Mogu  se takodje narezati u racunarskom centru. Koliko je meni poznato zvanicna ispitna pitanja iz bromatologije  ne postoje.

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
svake godine izadju ispitna pitanja...bice i za ovu godinu,kazu oni koji idu na predavanja

Offline Enea

• **
  • Somewhere in Detroit
negde u decembru skidala sam uvodna predavanja iz broma, sa sajta fakulteta, ali ih sada tamo nema, ili ja ne umem da se snadjem posto je novi sajt, ali nisu u fajlu bromatologija "materijali sam starog sajta ". Ima neko ideju gde su, ili da li je skinuto ili da li moze da se uzme u rc?
evo, ovde su ti:
http://www2.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/bromatologija/ (http://www2.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/bromatologija/)

Offline Lilika

• Clan u razvoju
  • **
Hvala ljudi, ali nije to ono sto trazim. Nikako ne mogu da se setim odakle sam to skidala, ali imam pocetno predavanje od ove godine, gde je prica o tome sta cini namirnice, o principima racionalne ishrane, secam se da sam i isla na prva dva-tri... a to ne mogu da nadjem medju ovim fajlovima! Bukvalno pocetak: bromatologija : bromos = hrana, logos=znanje... To mi treba, pa sad ako neko zna...pliz, help!

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
svake godine izadju ispitna pitanja...bice i za ovu godinu,kazu oni koji idu na predavanja
mi smo spremali iz kombinacija, koliko se secam ...

Offline malavestica

• Elitni clan
  • **
e, nema u predavanjima to o aditivima, tj ima vrlooo malo i nedovoljno, pa sta mislite, hoce li dati taj dodatak (neko mi rece da ima 40tak stranica), mislim, sada ce to da predaju... pa bi trebalo...  :hmm

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana