posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Nova ispitna pitanja  (Read 6616 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline malavestica

• Elitni clan
  • **
Odg: Nova ispitna pitanja
« Reply #60 on: 29-06-2008, 22:06:48 »
i da, ako moze neko da mi kaze sta sve pricam kod pitanja bioloska oxidacija hrane? :help2:

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
« Reply #61 on: 30-06-2008, 12:57:23 »
ne secam se...mozda katarina zna... :cvet

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
Odg: Gde biste voleli da ste sada??a
« Reply #62 on: 30-06-2008, 23:03:06 »
E za biolosku oks ne znam tacno sta bih pricala, nauci sve iz energije, pa pitaj na licu mesta sta treba. Al ja bih tu u svakom slucaju pisala o resp. lancu.

Offline malavestica

• Elitni clan
  • **
« Reply #63 on: 01-07-2008, 22:26:18 »
da, da, i ja sam to mislila.. cak sam prelistala biohemiju, pa krepsov ciklus pa nadalje.. ispade poprilicno dugacko pitanje  :wink:

e da, a sta je sa pitanjem proizvodi termooksidativne degradacije masti i ulja? :hmm
ma sva sam bre ko vezana vreca, samo da dodje neko da me  :box
pa ce i mozak da mi proradi...  :wall:
« Last Edit: 02-07-2008, 12:21:51 by Bred »

Offline max

• Ambiciozni clan
« Reply #64 on: 25-09-2008, 16:14:05 »
bioloske oxs.su isto sto i respiratorni lanac,tako bar navode u biohemiji

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana