posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Rezime profesora.... :)  (Read 1637 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jeca

• Elitni clan
  • **
Rezime profesora.... :)
« on: 02-07-2007, 18:23:03 »

=> Napomena: Stavovi izneti ovde nisu odraz misljenja Administratora foruma niti moderatorskog tima vec prost zbir utisaka koje su studenti izneli na forumu.

E pa posle vasih ovde ostavljenih postova vezano za profesore ovog instituta, da pokusamo da rezimiramo za buduce generacije...

prof.Ivanka Miletic - fina, tiha, saslusa te za svako pitanje sta imas da kazes, ne postavlja suvisna pitanja, pokusava da te ne zbuni i da ti pomogne gde zapnes... Dovoljno je znati osnovne formule tipa vitamina, AK, UH, MK i na konju si...naravno pozeljno je znati reakcije - one osnovne. Dovoljno je nauciti skriptu + osnovne formule i na konju si

prof.Ivan Stankovic- fin, kulturan, ne pita nesto puno, saslusa te, ali "omakne" mu se tu i tamo da ti postavi neka pitanja koja i nisu bas toliko bitna... ne masira te nesto preterano i obicno postavlja neka podpitanja ako hoce da ti poveca ocenu...mada obicno da ocenu sa prakticnog

prof. Sobajic- jako fina, pokusava maksimalno da izvuce ocenu ali i zato postavlja podpitanja koja nisu konkretno u okviru vase konbinacije, jedno se kod ove profesorke koncept pise ispred nje...i treba dobro da se znaju formule....lako provali da li je neko prepisivao ili ipak ima malo pojma o tome o cemu prica...

prof Brizita Djordjevic - isto tako fina, nova profesorka, saslusa sta imas da kazes, pokusava da izvuce sto bolju ocenu, a da ne gnjavi mnogo...

Suma sumarum...ko nauci i shvati ovo kao i svaki drugi predmet,zaista nema cega da se boji, ko ne nauci ima sanse da se provuce uz sav napor profesora...ali ne moze bas da se ode na ispit sa dibidus neznanjem!  :ball2:

E pa sad vi dopunjavajte ako bude promena, a ovo je na osnovu dosadasnjih utisaka.  :run

« Last Edit: 06-07-2007, 13:51:32 by Bred »

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Rezime profesora.... :)
« Reply #1 on: 03-07-2007, 14:13:15 »
Jeco  :pljes:
da dodam-kod prof Ivana je MAXIMALNA ocena onu koju ste dobili na prakticnom [u vecini slucajeva] a prof.Sobajic vazi za najstrozeg profesora na bromima , najduze pita a sad se u junu desilo da je studenta oborila na zadnjem pitanju.
« Last Edit: 04-07-2007, 12:34:48 by Bred »

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
Odg: Rezime profesora.... :)
« Reply #2 on: 03-07-2007, 21:52:15 »
I ja da dodam:
prof. Ivan - izgleda mi malo kao da ne sluša što je onako malo odraz nepoštovanja ali 'ajde, ne zameram mu toliko. Ima neke talase raspoloženja kada likove koji imaju 9 i 10 na praktičnom krene da rešeta potpitanjima i onda zavali 7.

prof. Šobajić - hmm.. ono što sam ja čula od ljudi koji su kod nje odgovarali ovih dana je..  pa nepoštovanje sigurno!
Kasni sa ispitivanjem od pola sata do dva i po sata, uvodi po dvoje da pišu koncept u njenoj kancelariji (ostali ostaju napolju, čekaju i znoje se), ispituje po 30-45 minuta, tako da je moja drugarica čekala od 10.30 (kad je uvela prve da pišu koncept) do 16.20 kad je ušla da piše koncept!

Nakon svega, praktični je daleko ozbiljniji i teži od usmenog! To je moj rezime celog ispita!  :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana