posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Usmeni u januarsko-feb roku  (Read 755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zooca

• Redovan clan
  • *
Usmeni u januarsko-feb roku
« on: 22-01-2008, 00:44:51 »

da li neko zna kad prof Ivan i Brizita pocinju da ispituju,28.01. ili kasnije?

Offline makyca

• Clan u razvoju
  • **
Odg: Usmeni u januarsko-feb roku
« Reply #1 on: 24-01-2008, 23:32:19 »
Ja sam danas isla do instituta i sobajicka mi je rekla da ce verovatno svi ispitivati i u februaru kad i ona,osim prof.Miletic,jer ona negde putuje,pa ce ispitivati tek od 13.-og februara,ali ako insistiras moci ce i odmah u ponedeljak da se odgovara!Kapiram da ce svi oni da ponude ako hocemo da odgovaramo odmah 28.-og ili da biramo neki od ponudjenih termina u februaru!
Najtuznije od svega je sto cemo sve to saznati verovatno tek u ponedeljak! :nonono:
Nadam se da sam ti koliko-toliko pomogla!Pozzzzzzz!Srecno! :cvet

Offline tarantulica

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • lucky loser ;-)
« Reply #2 on: 24-01-2008, 23:56:03 »
Da li je moguĉe da usmeni neĉe biti odmah 28.?
Ja nisam prijavila brome za ovaj rok, jer sam mislila da ĉe se usmeni preklopiti sa svim kolokvijumima sa pete godine....  :wall:

Offline shumshi

• Elitni clan
  • **
  • Daleko Blizu Daleko
« Reply #3 on: 26-01-2008, 02:10:33 »
za nauk, od sada prijavljuj sve na sta imas pravo da izlazis...
lakse se prezali 1000 dinara (jedan dan privredjivanja, barem kod mene  :>), nego propusten rok...
a posto se kod nas skoro sve informacije objavljuju u 5 do 12, kao da visimo na koncu, mora tako...  :wall:

Offline maxy

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #4 on: 26-01-2008, 21:26:10 »
Da li ce profesor Ivan ispitivati i u februaru

Offline makyca

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #5 on: 05-02-2008, 15:49:29 »
Da li je mozda neko pologao ispit?Napisite impresije da znamo kako su raspolozeni u ovom roku :help2:!?
Ja sam kod prof miletic pa imam tek 13.-og,bila bih zahvalna kad bi me neko uputio na sta da obratim paznju kod nje!
Hvala! :cvet

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana