posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Gde izaci u BG-u preko leta?  (Read 44414 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
Odg: Gde izaci u BG-u preko leta?
« Reply #15 on: 23-07-2006, 20:17:25 »
Evo ko voli malo otmenija mesta neka ide u kontakt

Pa ne znam koliko je otmeno mesto koje 24h, koliko inače radi, miriše na palačinke i poh.... vrlo neprijatno, naročito kad izadjete iz kafića..
ali jeste stalno pun zato što je lokalnog karaktera uglavnom i jedan od retkih koji radi celu noć

E na Adi je totalno ludilo, premešta se masa na Savu definitivno..
U kafiću SEX I GRAD se petkom organizuje tanga veče (takmiče se muški i ženske) pa se ocenjuju itd...
Ja sam sinoć bila - bilo je ibiza veče...

Kaća, koliko ti tvoja drugarica plaća reklamu??  :wink:
« Last Edit: 25-07-2006, 18:03:17 by yeca »

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #16 on: 23-07-2006, 22:46:46 »
Nisam znala da na Bibisu daju autan? :confused:Ja sam bila u sredu na Bibisu,vecerala popila pice i kafu ostavila im 2000 dinara i nisam dobila bas nista .grins....Inace na adi je ludnica ja sam sad dosla....u Havana baru ima ziva svirka :loptica

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
« Reply #17 on: 24-07-2006, 15:46:29 »
Pa ako si sedela unutra, nece ti dati da se naprskas, ali napolju, slobodno im trazi:)

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #18 on: 16-08-2006, 15:48:26 »
Akcija Glasa : Biramo mesto za najbolji provod u gradu
Urbani klub za urbane ljude
Dobar provod pod vedrim nebom uz muziku vrhunskih di-džejeva, Summer Bassment idealan za letnju sezonu
Poslednjih godina veliki beogradski klubovi se u toku letnjih meseci sele na otvorene prostore, zanimljivije, atraktivnije i prijatnije za njihove stalne posetioce. Tako je i sada već kultni Bassmentom koji preko leta postaje Summer Bassment. Ono što je isto je dobra zabava i vrhunska muzika tako da nema bojazni za sve klubere koji vole dobru elektromuziku. Danas u Glasovoj akciji predstavljanja zanimljivih mesta za izlazak pričamo upravo o ovom klubu, koji se nalazi na teniskim terenima OK Partizan, na Kalemegdanu.

Cela "zimska" ekipa Summer Bassmenta preselila se na Kalemegdan. Ovde se skupljaju, moglo bi se reći, urbani likovi koji istinski uživaju u muzici i dobrim majstorima koji stoje iza miks pulta. Ovog leta Summer Bassment je ugostio brojne poznate strane di-džejeve, uz čija imena na elektrosceni stoji epitet prestižno. Za sledeću nedelju najavljeno je gostovanje poznate Endži Rida kao i Amerikanca Karl Krega, poznatog po remiksima džez pesama. Ovde često svoje sešene imaju i Gramofondžije, di-džej dvojac koji pušta "old school Chicago hous" muziku. Stalni posetioci uvek imaju reči hvale i za čuvenog di-džej Pepea, koji pušta "proverenu" muziku, kada u klub svraćaju i nešto stariji ljudi.

- Iskreni sam poklonik klupske muzike, bez obzira na to što sam odavno prešao tridesetu, naročito onog što pušta Pepe. On je zaslužan za to što moj glas ide Summer Bassmentu - stoji u poruci koju nam je poslao Dušan, koji se pridružio akciji Glasa.

Ulazak u klub se naplaćuje samo kada gostuju poznate svetske zvezde, a i cene pića su sasvim "pristojne" i adekvatne za svaki džep. Još jedna povoljnost je i to što možete organizovati privatnu žurku u klubu, pod zvezdama.

Pozivi i poruke koji stižu na naš telefon 062 - 296 - 521 pokazuju da ste zainteresovani za izbor lokala koji će poneti titulu najboljeg. Već su se izdvojili favoriti, ali glasanje još uvek nije gotovo, tako da ima dovoljno vremena da se javite i pomognete vašem omiljenom klubu, kafiću ili restoranu da pobedi.

A. L.
glas-javnosti

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #19 on: 01-09-2006, 14:39:00 »
Kst, bašta
Subota, 02.09.2006.
Domaćica 80-ih
jedno od boljih večeri :wink:

Offline Vanna

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #20 on: 02-09-2006, 15:17:15 »
Cao, drugarica i ja veceras izvodimo dva lika u grad. HELP!!! Gde da ih vodimo?
                                                                             KISS!

Offline Darker

« Reply #21 on: 03-09-2006, 17:35:06 »
kontam da je prošlo, ali ubuduće moraš biti malo određenija. Dakle u kom su fazonu ta dva lika (a i vas dve) i šta biste želeli, gde u gradu, koja cena itd. :wink: :wink:

Offline Vanna

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #22 on: 04-09-2006, 16:32:14 »
Cao, DARKER, dobro kontas! Super smo se provele. Retko covek, tj. zena da upozna normalne momke, koji ne smaraju, slusaju super muziku, i nisu pederi. I to dvojicu! Premija. Salim se. A sto se tice izlazaka, posto retko izlazim, zanima me dobro djuskanje, bez narodnjaka, a novac nije problem. Hvala unapred!
                                                                                                                                                KISS!

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #23 on: 04-09-2006, 22:57:57 »
Vodi ih u Bejsment,uglavnom gostuju dobri dj-vi

Offline AquArius

• .. sfumato ..
  • Daktilograf pocetnik
  • AnAnymous
« Reply #24 on: 04-09-2006, 23:49:09 »
Vodi ih u Bejsment,uglavnom gostuju dobri dj-vi

Bejsment - Gejsment.
Tako ljudi kazu.
Nisam bila.

Offline cvjetic

• **
  • leteo je kao leptir tvoj cuperak...
« Reply #25 on: 05-09-2006, 00:00:03 »
havana i salsa!!!!! :) :) :) :) :~ :~ :~ :~ :Bog :Bog :Bog :Bog :V :V :V :V

Offline besno pile

• Elitni clan
  • **
« Reply #26 on: 05-09-2006, 17:47:10 »
POVETARAC-ponedeljkom  :loptica

Offline Darker

« Reply #27 on: 06-09-2006, 21:58:20 »
KST - 90-te. Domaće :> :> :> i strane

Offline dissolved girl

• Elitni clan
  • **
« Reply #28 on: 07-09-2006, 15:14:42 »
POVETARAC-ponedeljkom :loptica

sta je na povetarcu ponedeljkom :`?

Offline katarina

• **
  • Budi svoja!
« Reply #29 on: 07-09-2006, 18:40:02 »
E veceras na Beju peva D. Vranic, a ja ODO`! Ne mogu vise da strebammmmm...
Ne brinite popicu jednu i za vas sve!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana