posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Ici u goste...Zabava ili smaranje??  (Read 9131 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yasmin

• Redovan clan
  • *
Odg: Ici u goste...Zabava ili smaranje??
« Reply #15 on: 21-08-2009, 14:20:47 »
bolje je ici u goste, nego da ti dodju. kad se smoris, uvek mozes da odes kuci. a kad ti dodju u kucu, ima da sedis sa njima, ako treba do ujutru. licno iskustvo, xexexexexexexe

Offline pozitiva

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #16 on: 21-08-2009, 15:37:18 »
ma meni je to sve u sustini veliki smor!naravno da su takvi rituali bitni za odrzavanje medjuljudskih odnosa,ali ja ih nekako vesto preskacem...jedino sto najvise mrzim je to da mi neko bane nenajavljen,u suprotnom sve bude u najboljem redu i maksimalno mu se posvetim-sto nikada i sama nisam dozivela od drugih... :K2:

Offline Yasmin

• Redovan clan
  • *
« Reply #17 on: 22-08-2009, 07:57:57 »
ma sve je to e redu, treba se druziti sa ljudima. ali nekada bas umeju da preteraju.

Offline rodić

• Elitni clan
  • **
  • rodić
« Reply #18 on: 23-12-2009, 09:22:03 »
nikad u životu mi nije bilo dosadno,niti sam se kada "smarala",osim kad sam učila neke dosadne i nezanimljive ispite,tako da i kad idem u goste idem zato što to hoću,volim i kod koga hoću,t.j.kod onog ko me hoće za gosta,tako da za mene odlazak u goste je definitivno zabava,jer često ja napravim zabavu svojim dolaskom.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2017 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana