posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Pozdrav iz...  (Read 34022 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stef

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.magijalepote.co.yu
Odg: Pozdrav iz...
« Reply #15 on: 22-07-2006, 22:30:48 »
 Vidim da se svi lepo zabavljate, a ispiti?  :) Evo ja vam svima saljem pozdrav iz pretoplog Pariza.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #16 on: 23-07-2006, 02:14:46 »
Buahaha Darker, ti stvarno nisi normalan! :K :K :K Prdi? Ono kao, stvarno? Hahahahaha, joj ja bih tu umro od smeha! Ha ha, da nije mozda jeo prebranac? HAHAHAHA, ne mogu da prestanem da se smejem. :>

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #17 on: 23-07-2006, 20:41:22 »
Hehehehe...ma oni su i dalje daleko iza nas..uvek bili :) :)...kakve price o Evropskoj Rumuniji...pa oni ce uci u EU,ako ne zajedno sa nama,onda posle nas :wink:

Da, da, moji su svojevremeno, početkom '90. išli kod prijatelja u Rumuniju, a ovi su ih zamolili da im obavezno ponesu nešto od hrane, nisu imali šta da jedu... Takvo je stanje bilo u Rumuniji!! Ma isto sra_e kao Buldžaria...

Kazemo danas nekom choveku da smo iz Beograda, a on: Beograd? Jel se tamo josh uvek puca?
Toliko o tome kakav utisak imaju stranci o nama :> :> :> :>

Nije to više ni do utiska, koliko do loše informisanosti - loše im kulture

Offline Marina

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #18 on: 24-07-2006, 09:48:37 »
Ja vas pozdravljam iz daleke Australije. Bila sam na IPSF-ovom kongresu u Cairnsu, sutra idem u Sindej i onda sam jos mesec dana u Brisbejnu na razmeni. Australija je potpuno neverovatna zemlja, svaki dan me nesto iznenadi, a ljudi su neopisivo ljubazni- vec sam dobila cetiri ponude kod razlicitih ljudi da dodjem kod njih da boravim ako nemam gde da spavam! Pisacu ponovo kad mi pocne razmena, i saljem vam veliki poljubac

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #19 on: 25-07-2006, 14:14:07 »
Elem, evo mene opet u Spaniji (Brede, nisam ja od onih ima se moze se, vise sam ume se moze se). Utisci o Kipru: kao sto vec rekoh, jako vruce! Voze u suprotnom smeru kao Englezi i stalno si u tripu da ces se skrsiti svakog casa! Njihova valuta je kiparska funta (1 euro = 0.56 funti). Poprilicno je skupo! Inace, nema bog zna sta da se vidi. Zgrade su niske, sve izgleda neugledno i nema niceg impresivnog! Ko je ljubitelj monumentalnosti, kao ja, bice prilicno razocaran. Meni se vise dopada Limasol od Nikozije iz prostog razloga sto izlazi na more. Ako ste u prilici da birate gde da letujete, nemojte birati Kipar. Spanija na primer, je mnooogo bolje resenje!
Pozdrav! :cvet

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #20 on: 25-07-2006, 18:09:32 »
Pošto ni na Drini, ni na Tari, a još manje u prašumi Perućici neće biti neta, da znate da ste svi pozdravljeni sa ovogodišnjeg raftinga....
POZZ

Offline xena

• Padobranac
  • *
« Reply #21 on: 26-07-2006, 01:30:11 »
znači ne sviđa ti se kipar? ni meni.. a barselona jestee zakon... bogami, ohrid ne zaostaje! a makedonci su predivni! :Bog
« Last Edit: 02-12-2006, 22:02:34 by xena »

Offline vladimir

• Osnivac Farmacija foruma
  • **
  • Ta kakav problem...
« Reply #22 on: 27-07-2006, 00:12:28 »
Ljudi, ja bejah u gde-si-da-si-Kusadasi i baš sam jednom prošao pored jednog net kafea, ali smo tada devojka, ja i još neko društvo išli na krstarenje i posle sam potpuno zaboravio da vam pošaljem pozdrave iz sunčanog Kušadasija... :stid:
Nadam se da mi opraštate... :)

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #23 on: 27-07-2006, 01:10:15 »
ma  :F

Offline zoe

• **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #24 on: 29-07-2006, 21:28:41 »
E juce sam bila u Segoviji! Taj gradic je potpuno bozanstven! Tamo zaista mozes da udahnes Spaniju! Arhitektura, ulice, ornamenti... Prosto neverovatno! :~

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #25 on: 30-07-2006, 12:14:17 »
Evo malo fotki iz Rumunije:
Ovoj ne treba komentar, sve je jasno

ovo je u Branu, ispred zamka:

Ovo je U centru Bukurešta ispred neke ogromne fontane(Trge je veličine Slavije, a ceo je fontana)

Ovo je u Brašovu, ispred stare gotcrkve(koja se zove Crna crkva-šta ćeš bolje za Darkera :> :>)

Ovo je sa planinarenja u Branu :K

Ovo je jezerce ispod zamka:

O0 O0 O0

Offline zoe

• **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #26 on: 30-07-2006, 16:53:12 »
Wow!!!

Mogla bih i ja da poradim nesto sa slicicama kad se vratim al prvo MORAM da naucim kako da ih okacim...

Offline besno pile

• Elitni clan
  • **
« Reply #27 on: 01-08-2006, 16:50:57 »
Cao svim forumasima!!! Evo nas u Sloveniji u Tolminu u summer camp-u!!! Sa mnom je i Katarina(nje se secate) i jos par devojaka sa naseg faxa(zele da ostanu anonimne -mozda zbog kompromitujucih fotografija  :Lj ).
Priroda je super, mada nas vreme izdaje ponekad:( E odosmo mi u provod, a citacete vise kad se vratimo!

Pozdrav. :~

Offline mare

• Redovan clan
  • *
« Reply #28 on: 01-08-2006, 19:56:05 »
Uživaj, pilence!!!!!!!!!!

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #29 on: 04-08-2006, 15:08:39 »
A kakwih to kompromitujucih fotografijaż :> lepo od was sto ste se jawile:-)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2017 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana