posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Restorani  (Read 84198 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tinkerbell

• Redovan clan
  • *
Odg: Restorani
« Reply #135 on: 05-03-2008, 13:49:03 »
Bila sam skoro u lounge baru The collection na Obilicevom vencu, jedan deo je restoran, al kao da si u sred kluba  :happy:  pici house, neka sarena svetla, jedes ,al ne vidis sta jedes ,jer je mrak  :happy:  super je!  :wave:

Offline gremlin

• Padobranac
  • *
« Reply #136 on: 25-07-2009, 05:35:51 »
Fran╣ il obnovljeni restoran bahus

Meni su i jedan i drugi prelepi, sta biste vi izabrali?

Offline Yasmin

• Redovan clan
  • *
« Reply #137 on: 21-08-2009, 12:14:24 »
Bahus je super, ako volis vodu. Bas je fina atmosfera tamo...

Sta se desava sa Fransom sada ?

Treba mi preporuka za neki restoran sa morskim specijalitetima... Neki dobar restoran !

Hvala.
« Last Edit: 21-08-2009, 23:54:38 by Bred »

Offline rodiŠ

• Elitni clan
  • **
  • rodiŠ
« Reply #138 on: 18-09-2009, 19:41:53 »
MENI JE NAJBOLJI"SARAN"NA ZEMUNSKOM KEJU.

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
« Reply #139 on: 20-09-2009, 09:53:06 »
restoran "Sumadija" za ljubitelje domace hrane i porodicne atmosfere, mir i opustanje...ulica kneza milosa , preko puta apoteke "1.maj"...prijatno!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana