posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Restorani  (Read 80240 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
Odg: Restorani
« Reply #15 on: 03-09-2006, 21:20:13 »
Evo i mojih favorita:
Nacionalna kuhinja - restoran K2 (Ulica Dz.Kenedija, Novi Beograd), preporuka Sumski cevap (nema veze sa cevapima i mlevenim mesom), spikovane telece grudi u sacu sa kajmakom, cene - prosecne, porcije - ogromne, ambijent - nacionalni, odlican, usluga - najbolja u gradu, cuvani parking. Samo nema bastu. Sve ostalo ima.

Kolaci - Black forest u Zvezdara teatru! Reci su suvisne.

Kineska hrana - restoran Secuan u Novom sadu. Jedina kineska hrana u Srbiji koja mi se svidja, mnogo sam izbirljiva. Pa prosudite.

Testa, paste...italijanska hrana - Trag (ima prozore, ima staklenu bastu na gornjem nivou), preporuka - taljatele sa piletinom i vrganjima.

Palacinke - Disney u Novom Sadu.

Brza hrana - "kod Jefte" pored Disney-a u Novom Sadu (ali ne zavaravajte se da mozete oboje u istom danu)

Eto to je to, bas tim redosledom kako je navedeno. Ako vam je puno, onda obavezno izaberite K2!

Offline AquArius

• .. sfumato ..
  • Daktilograf pocetnik
  • AnAnymous
« Reply #16 on: 03-09-2006, 23:59:38 »
Apsolutno, pez premca - Šaran!
Najbolja riba.
Savrsena atmosfera.
Duh i istorija...

Nekad Zlatni saran, sada samo Šaran.
Zemunski kej nije boljeg restorana imao!

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #17 on: 06-09-2006, 21:51:56 »
Meni je potpuno savrsenstvo Libanski restoran "Byblos" u ul. Kneginje Zorke!
Hrana je malo je reci savrsena, o cemu govore i cene u gore pomenutom restoranu...Jele smo musaku od patlidzana i lesnika,krokete od leblebije sa nekih 1000 preliva, pilece raznjice i neku govedinu cini mi se...i jos neku kiselkasto ljutu salaticu u maloj porciji...zaista izvrsno!
Definitivno treba sve ono probati!!! :happy:
e to jeste, hrana i atmosfera je stvarno vrh, ali mene je posebno oduševilo kupatilo - sa mirišljavim svećicama i peškirićima za jednokratnu upotrebu, koje nakon upotrebe odložite u korpu :Bog
Gde vam je taj Trag?
Još dva super nacionalna restorana - Tabor i Sinđelić. Skupi su. Ali za sve pare. U Sinđeliću sam jeo nikad bolje punjene lignje na žaru, kao i Palačinke u vinskom šato-u, dok su se za stolom pored mene baškarili NBA dream team sa Ajversonom i ekipom za vreme dijamantske lopte prošle godine... :~ :~
A u Taboru - preporučujem specijalitet kuće -Vešalica Tabor... Nekoliko povećih parčića mesa sa(vešalice) sa roštilja, zapečenih u keramičkoj posudi sa pomfritom i kajmakom... A i mućkalica im je savršena... kao i pohovani kačkavalj :T :T :T(opet smajli koji se oblizuje :>)

Offline katarina

• **
  • Budi svoja!
« Reply #18 on: 07-09-2006, 18:28:48 »
Uhhhh Trag je negde kod Gundulicevog venca, cini mi se... Imas sigurno u Zutim stranama..

Tamo se stvarno dobro jede.

E znate koji jos....? Bella Napoli...italijanski restorancic...mnooooooooogo lep, blizu zemunskog keja(iz Glavne, pre Madlenijanuma skrenete desno i pri kraju ulice sa leve strane)....

samo......zasvrbeo me dlan kad sam videla racun!

spojio sam poruke-V
« Last Edit: 07-09-2006, 19:26:14 by vladimir »

Offline Masha

• **
  • Budi gospodar svoje volje, sluga svoje savesti.
« Reply #19 on: 08-09-2006, 17:23:18 »
"Byblos" je stvarno divan. Obavezno ga posetite!

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #20 on: 08-09-2006, 23:46:31 »
Trag je u ulici Djordja Jovanovica ili slicno odmah pored Bajlonija
Skadarlija Tri sesira,dobra hrana,nije skupo...
Treba li rezervacija za Byblos

Offline AquArius

• .. sfumato ..
  • Daktilograf pocetnik
  • AnAnymous
« Reply #21 on: 09-09-2006, 00:49:53 »
Byblos je 2 sa nista.
Bolje da rezervises.
064 6106542
Vec neko vreme imamtaj broj, al' proveri za svaki slucaj.  :wink:

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #22 on: 09-09-2006, 08:48:26 »
ali mene je posebno odu¹evilo kupatilo - sa miri¹ljavim sveæicama i pe¹kiriæima za jednokratnu upotrebu, koje nakon upotrebe odlo¾ite u korpu :Bog
Ima toga i u ŽABARU sa sve ulošcima (raznih vrsta) za dame
A o klopi u ŽABARU da ne pričam, već rekoh..

Offline Darker

« Reply #23 on: 09-09-2006, 15:12:33 »
Ulošci mi stvarno ne trebaju, a ko hoće može da ih konzumira i u Bongiorno-u u Save Kovačevića, preko puta kuće piva :> :> :> :>
Ponad Zvezdarske šume, kod mladog Obilića, ulica Pante srećkovića, restoran Nova Tiha noć.
Poznat je bio kad se otvorio po jagnjetini ispod sača, u stvari dok je još bio Tiha noć(bez nova :>) samo je to i služeno, u početku...
Stvarno mnogo dobro, pogotovo prija zimi, topla atmosfera, topla jagnjetina, a posle toga recimo kruške u vinu ili tufahije, mmmmmmmm :T :T :T
A cene su prosečne...

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #24 on: 09-09-2006, 20:42:00 »
Kolaci su dobri u Hajatu,ali su im cene malo nerealne....Palacinke su dobre na Keopsu i bas nisu skupe

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #25 on: 09-09-2006, 20:47:39 »
Ulo¹ci mi stvarno ne trebaju, a ko hoæe mo¾e da ih konzumira i u Bongiorno-u u Save Kovaèeviæa, preko puta kuæe piva :> :> :> :>
Ja rekoh ulošci za dame, al' dobro ako ti moraš da nam potvrdiš da ti stvarno ne trebaju... :K
Bivša Save Kovačevića, sadašnja Mileševska...

Palacinke su dobre na Keopsu i bas nisu skupe
Meni su bljutave i sve slane istog ukusa... isti poh, isti garnirung, isti sos, ups svega dva menjaju (šatro tartar sos i pavlaku)...
Amika je ipak prva počela i najoriginalnija je, jes' malo da je ne propagira niko ali najbolji su ubedljivo...
A najgore palačinke su u Pinokiu u Zemunu - evo malo anti-reklama da znate gde bar da ne idete ili da ne očekujete...

Pizza na parče (ili cela) je odlična na početku Požeške sa desne strane (preko puta pekare sa francuskim pecivima, ne mogu da se setim kako se zove) a i palačinke su im odlične...
« Last Edit: 09-09-2006, 20:52:09 by yeca »

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #26 on: 09-09-2006, 20:58:02 »
Pizza na parce je dobra u Amigu na Banovom brdu

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #27 on: 09-09-2006, 21:46:16 »
PONČO je u Požeškoj :)

Offline Darker

« Reply #28 on: 10-09-2006, 13:54:15 »
O da, Amika, nekada beše pri dnu skadarlije, sad su je čini mi se, premestili, ali ne znam gde?
Pljeka, sa ulice, najbolja u Perperu, na slaviji...
Pizza parče - Pica trg, pre svega zbog kečapa, mmmmmmmm... Mada svaki put dobijem sve manje i manje parče :box :box :box

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #29 on: 10-09-2006, 14:04:14 »
Amika, u Misarskoj, oduvek bila... Takoreci, ona je jos jedan od objekata Trece beogradske posto je cesto tamo bilo vise naroda nego u samoj skoli.... :)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana