posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Restorani  (Read 63753 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
Odg: Restorani
« Reply #30 on: 10-09-2006, 17:08:57 »
Ja odande ne mogu da izadjem a da ne pojedem i slanu i slatku palacinku! I jos ako je bilijar slobodan...Super su!!!

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #31 on: 10-09-2006, 23:27:44 »
A kad izadjes, mirises na palcinku i svi znaju gde si bio, ali je opet diiiivnoooo....

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
« Reply #32 on: 11-09-2006, 10:49:59 »
Evo jedan i ja da preporucim.Ulica Nevesinjska ili ulica koja spaja Makenzijevu i Njegoshevu na Kalenic pijaci.Tu se nalazi jedan jako zavuceni i fini restorancic italijanske kuhinje-''Bokato'' sa predivnim ponudama i ne tako skupim cenama...Mesto je poprilicno tiho,romanticno,ukraseno svecicama,pozeljno je ici sa lepsom polovinom..i obavezno jesti piroske...Piroshka THE GREAT :shock

Offline trinity

• Elitni clan
  • **
« Reply #33 on: 11-09-2006, 11:21:44 »
Ne mogu da verujem da sam ovu temu tek sada videla
Trag svima preporucujem ul. Dragoslava Jovanovica 2 (iza pumpe u na kraju francuske) broj telefona 011/322 74 95 obavezno zakazujte za uvece moze vam se desiti da stvarno nema mesta preporucujem bastu za zaljubljene pored prozora to je za dvoje i sve oko vas je u staklu ekstra je kad pada kisa posto vam je iznad glave staklo pa onako fino kucka
od hrane vam necu nista preporucivati jer ja tamo idem 7 godina i jedem samo dva jela. (ne volim promene)
Sto je pereca rekla za K2 u potpunosti se slazem mada je moje misljenje da sta god da narucite bice ekstra.
Ako zelite nekoga da ocarate i zadivite a pare vam bas nisu problem preporucujem vam restoran Dzentlmen u Zahumskoj ulici (tacno iza Vise poslovne) sef kuhinje i vlasnik restorana je bivsi kuvar engleskog ambasadora...
Usluga je ekstra, a hrana jos bolja, ambijent za 10.
Takodje preporucujem Maderu (na tasmajdanu), Cinnecitu (na kosutnjaku u Filmskom gradu), Kalemegdansku terasu, Frans (kod veterinarskog fakulteta) i Na cosku (ugao Beogradske i Krunske).

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #34 on: 11-09-2006, 16:36:51 »
Frans je super za porodicni rucak...od malena idem tamo sa roditeljima

Offline vladimir

• Osnivac Farmacija foruma
  • **
  • Ta kakav problem...
« Reply #35 on: 11-09-2006, 19:15:03 »
Kineski restoran "Peking" u Vuka Karadzica.Fenomenalan ambijent, odlicna hrana i super usluga.Gazdarica je cak sedela sa nama i bas smo se fino ispricali. :>

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #36 on: 12-09-2006, 23:18:17 »
... odmah do Pekinga, Fast food - Mobi, jedino mesto u krugu od kilometar gde mogu da popijem običnu crnu kafu za 50 dindži i da pojedem hot-dog za 70 :> :> :>
Otkad učim u gradskoj, ne izbivam iz Mobija :> :> :> :>

Offline Masha

• **
  • Budi gospodar svoje volje, sluga svoje savesti.
« Reply #37 on: 17-09-2006, 20:41:14 »
Pizze na parce, ali i cele preporucujem u piceriji "Da Toto" u ul. Strahinjica Bana. Oni rade i dostavu, pa probajte. Najbolja vegetarijana koju sam ikada probala.

Offline Smrda

• Daktilograf pocetnik
  • i tako......
« Reply #38 on: 17-09-2006, 20:54:59 »
a da li neko  zna gde je restoran "Gushti mora",cula sam da je najbolji morski restoran kod nas...????

Offline besno pile

• Elitni clan
  • **
« Reply #39 on: 19-09-2006, 18:35:15 »
"Gushti mora" se nalazi preko puta ade,gde skrece 55-ica.Ne znam da li se vec ta ulica zove Radnicka(?!)....
I,da stvarno je suuuuuuuper!

Offline Smrda

• Daktilograf pocetnik
  • i tako......
« Reply #40 on: 24-09-2006, 20:48:46 »
hvala besno pile!!!!

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #41 on: 25-09-2006, 09:22:06 »
procitala sam prethodne poruke i videh da ste nabrojali i Trag, moje misljenje je da je restoran fenomenalan....takodje ima jos jedan restoran na Dorcolu u blizini Traga zove se Tanjir koji je isto ekstra...

na Kalemegdanu preporucujem restoran Mali kalemegdan..kada napolju sedis bas se osecas prijatno..

u 29 novembra ima restoran/picerija Orao koji je stvarno fenomenalan...pice su im extra...

na Kosutnjaku ja preporucujem restorane Kosutu i Vidikovac...ja se iskreno najprijatnije osecam na kosutnjaku...priroda, mir, tisina....

na Savi kod Sajma ima brod restoran Lahor stvarno je fenomenalana hrana...

skoro sam bila u nekom restoranu u Zarkovu zove se Pink... pice ja jako jeftino,a porcije su tako velike da nema sanse da se pojede sve, hrana je jako ukusna...

cevabdzinica Sarajevski u Dusanovoj je ekstra...mene bas podesca na Bosnu...

Zboravih da pomenem Frans...on je zakon....

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #42 on: 25-09-2006, 23:21:03 »
Cevabdzinicu Sarajevski drzi moja drugarica i stvarno im je sve odlicno

Offline darusaz

• Extra forumas
  • *
« Reply #43 on: 25-09-2006, 23:35:16 »
PONИO je u Poѕe№koj :)

Ma Poncho, iz istog lanca ali u Sarajevskoj. :D

Offline katarina

• **
  • Budi svoja!
« Reply #44 on: 26-09-2006, 09:39:00 »
Bila sam u Sindjelicu prosle nedelje posle duzeg vremena, i stvarno je superiska! Hrana ukusna, porcije veliiiiike(ja stvarno puno jedem i nisam mogla celu da svarim), konobari su jako ljubazni, ma odusevljena sam. Samo, ono vestacko cvece mi izbi oci! Inace ne volim vestake!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2017 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana