posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Predavanja vredna paznje  (Read 6838 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
Odg: Predavanja vredna paznje
« Reply #75 on: 29-08-2008, 20:01:58 »
Zapravo, nas profesor koji se i borio za otvaranje farmacije je i uzeo vas program,u potpunosti! Problem su medicinski predmeti. Predaju nam profesori koji predaju medicinarima bez imalo osvrtanja na to koliko nam je potrebno to gradivo. Sad spremam mikrobe! 4 knjige. Sta ce meni seroloska dijagnostika svih onih bakterija i ostalih fuj zivotinjica??? Plus svi imaju monopole i zaj... nas kako ko stigne. Vase profe su super! Ne ponasaju se prema nama kao prema nizim bicima, nedostojim da ih pogledaju u oci!

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #76 on: 29-08-2008, 21:37:18 »
i mi smo imali i jos uvek imamo 4 knjige iz mikroba ...  :wink:

To o cemu pricas je, rekao bih, hronican problem na relaciji doktori-farmaceuti iliti doktori-svi drugi jerBO doktori misle da su samo i jedino oni Bogom dani i da su popili svu pamet ovog sveta ...  :K2: :wacko:

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
« Reply #77 on: 29-08-2008, 23:04:24 »
Da nazalost!
Kod nas sad imaju 4 smjera: opsta, zubari (mrze da ih tako zovemo!), mi i od prosle godine novi smjer: studij zdravstvene njege, ili nesto slicno. Mislim da traje 3 god., nesto kao visa medicinska. I svi svakog pljuju, i svi misla da su najpametniji a da ovi ostali veze nemaju. Zalosno...

Offline diskaaa

• Redovan clan
  • *
« Reply #78 on: 12-10-2008, 16:14:49 »
vredi li ici na predavanja iz med.biohemije i toxina?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana