posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Analitička hemija(iskustva sa usmenog i pismenog ispita,komentari,diskusije,pitanja)  (Read 39365 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
vazi..pokusacemo i sa predstavnikom..
nismo mi mislili da upotrebimo silu :box,nego nije u redu kad su vec rekli da ce biti posle roka i to pocetkom marta.. :stid:

Offline Rokenrol

• Ambiciozni clan
Glupo je da pravimo novu peticiju... bolje pokusati sa nekim predstavnikom,usmeno,nekim pritiskom...e sada ko ce biti taj predstavnik,stvarno ne znam :roll:

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
pricali smo sa profesorkom u utorak i rekla je da posaljemo predstavnika ali ne na institut nego kog prodekana za nastavu i to ovog novog...posle nove godine cemo da vidimo da organizujemo nesto...to se mora...sve je to zgusnuto  u taj februar...ne moze da se dise...

Offline Maza15

• Redovan clan
  • *
bilo bi ekstra kad bi to uspelo da se pomeri jer zadnja grupa iz organske ima vezbe preko celog ispitnog roka,i to bas taj datum i pre toga, tako da nam samo jos to fali

Offline maki

• Redovan clan
  • *
e ljudi ako se neko mota po faxu ovih dana,jel bi mogli da vidite&javite na pm kod koje profesorke je Marija Golubovic 222/04 na usmenom..danas sam bila i spiskovi jos nisu izasli..
      unapred zahvalna

Offline Hristina

• Padobranac
  • *
Sta sve dolazi u obzir da bude na kolokvijumu osim praktikuma?

Offline johny cage

• Redovan clan
  • *
U koliko sati imamo kolokvijum iz analiticke?

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N

Offline Maza15

• Redovan clan
  • *
Koje reakcije trebaju iz predavanja(knjige) iz druge grupe katjona?

Offline johny cage

• Redovan clan
  • *
jednostavno sve!

Offline Maza15

• Redovan clan
  • *
PA HVALA SVEJEDNO!!!

Offline VANJA

• Padobranac
  • *
Gde ste be ljudi!!!Treba li nesto osim polureakcija sulfokiselina i anjona u smeshi jos sa predavanja?

Offline Sara

• Redovan clan
  • *
  • Inject us out of here
Reakcije Sb, As (Marshova proba, Bettendorfov test...), Sn...  :wall:

Offline johny cage

• Redovan clan
  • *
izvini Sara ali sad ti verovatno vise i nije bitno. Eto prosao je i  taj kolokvijum, najgore mi je palo ono pitanje za rastvaranje SnS. znao sam resenje zapisao ga i precrtao. ih. :shock  idemo dalje :PI

Offline farmacoa

• Clan u razvoju
  • **
  • mnjau
Ej bre johny, pa sto ga precrta?

Slika odozgo... LUDILO!!!  :pljes:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana