posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Analitička hemija(iskustva sa usmenog i pismenog ispita,komentari,diskusije,pitanja)  (Read 50469 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VANJA

• Padobranac
  • *
Moze li neko da mi kaze kad su bili rezultati sa prvog kolokvijuma iz analiticke proslih godina?Je l tacno da treba da se ceka mesec dana?HVALA

Offline johny cage

• Redovan clan
  • *
ja tako cuh od starijih, neznam kako ce ove godine

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
ljudi odakle se sprema drugi deo iz analiticke?jer postoje opet neka pitanja?

Offline zoe

• PR foruma :)
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • Szerelem, szerelem...
Задатке радите из збирке, не дају ван тих, можда само измене бројеве... Она питања на крају практикума за мале колоквијуме су такође потребна, али најважнија су предвања где сте писали извођење ЗТТ и те форе... (јер кроз то, са бројевима вам дају да их израчунате... та питања носе ваљда 8 поена, а задаци носе 6... постоје још тзв. "мала" питања од по 4 поена)

Дакле предавања су најбитнија!!!
Али, постоје и тестови од ранијих година, па ко воли нек изволи, углавном се то све врти...

Offline johny cage

• Redovan clan
  • *
Kada izlaze rezultati sa prvog kolokvijuma???? :shock

Offline Sara

• Redovan clan
  • *
  • Inject us out of here
Nezvanicno- ove nedelje (rece nam asistentkinja)

Offline Ksenija

• Atipicni farmaceut
pa rekli su 24 marta..a to je petak..

Offline farmacoa

• Clan u razvoju
  • **
  • mnjau
OK! Informacija je sledeca... Bolonjci prvo dobijaju rezultate kolokvijuma, pa tek onda mi. Kad posle njih, to je vec drugo pitanje.  :loptica

Offline Ksenija

• Atipicni farmaceut
stvarno?
« Reply #83 on: 30-03-2007, 00:02:07 »
Pa jer to fer?:-(

Offline Jecca

• Turista
  • *
Oni moraju da dobiju rezultate pre,zbog nekih poena....A to sto smo mi skoro zaboravili i da smo imali kolokvijum je druga prica.

Offline Ksenija

• Atipicni farmaceut
Pa
« Reply #85 on: 30-03-2007, 18:36:58 »
Bilo je fer da mi dobijemo rezultate jos odavno ,bas kao sto ce i oni dobiti u neko dogledno vreme ,a i to sto kazes mi smo i zaboravili da smo radili kolokvijum

Offline farmacoa

• Clan u razvoju
  • **
  • mnjau
E, kada bismo za sve gledali da li je fer ili ne... Npr. prethodna generacija ('85.) je imala dva roka iz anatomije u januaru, dva roka iz botanike u junu (nezvanicno, mi cemo imati samo jedan), raspored ostalih ispita, koji se poklapaju sa Bolonjcima...  :namcor

Sto se mene tice, neka nam daju rezultate za mesec dana, ali da ne oduzimaju bodove za sitnice, ali posto su imali toliko vremena za pregledanje, mogli su temeljno da uoce i nasitnije greske, a toga se vec plasim, jer sam sampion u glupim greskama.  :luda

Offline Ksenija

• Atipicni farmaceut
E
« Reply #87 on: 31-03-2007, 10:54:01 »
Tim pitanjem za 2 roka se treba pozabaviti

Offline Blesava*

• Redovan clan
  • *
  • Smej se smej,uvek se smej.. :)

Е стварно ми је више досадило да ми испаштамо..Па зар је то толики проблем да се прегледа не време? Колико их има на институту па да је свако прегледао по пет колоквијума на дан до сада би већ завршили.. Нечувено и нефер!!!!

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
ne, vi trazite predrok iz analiticke [ako je to sad moguce zbog bolonjaca...]

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana