posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Fizicka hemija  (Read 66936 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
Odg: Fizicka hemija
« Reply #30 on: 19-06-2006, 14:34:25 »
Ja znam devojku koja je X puta polagala jer nije hteo da joj da manju ocenu od 10

Pa, da, to je taj isti trip

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #31 on: 19-06-2006, 17:15:32 »
Heh, a dal bi onda toj 9 sa pismenog pomogao onaj gorepomenuti dekolte?!  :)
Salu na stranu, cudne te njegove reakcije... :roll:

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #32 on: 19-06-2006, 17:43:13 »
Izvinjavam se na pogresnoj informaciji, Trinity nije obnovila god, namolila je profu da je pusti jer joj je bilo za uslov. A godinu je obnovila druga devojka koja je imala 10 na pismenom. Polagale su u istom roku, pa sam ih pomesala.

« Last Edit: 20-06-2006, 14:08:56 by Bred »

Offline trinity

• Elitni clan
  • **
« Reply #33 on: 19-06-2006, 18:43:47 »
Ma mislila sam da cu ga ubiti kada mi je rekao da on ne moze da me pusti jer sam imala visoku ocenu na pismenom i zao mu je da mi da sest
Ja dala 3 ispita u oktobru za uslov i samo mi taj falio
Sto se maleseva tice nije bitan ni izgled niti sta on se covek odusevljava kad vidi da je student uredan, muskarci prolaze nekako, ali kad mu dodje devojka koja je aljkava mislim da poludi i sigurno da ocenu manje, tako je i kod medenice
Kad vide da si doteran, nasminkan, nalakirani nokti, uzivaju u ispitu i dobre su volje sto je najbitnije
Ja sam polozila upisala trecu, sto i vama zelim
« Last Edit: 20-06-2006, 14:09:50 by Bred »

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #34 on: 19-06-2006, 20:10:41 »
ha ha ovo još nisam čula  8)
Ja sam polagala kod Medenice, ljudi njena kancelarija je ko du_e mala i ona nema šanse da vidi vašu najnoviju suknju i još bolje sandale..
tralala

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
  • Spider Jass,Spider Jass does what ever Spider does
« Reply #35 on: 19-06-2006, 22:39:59 »
Dobro, to kad je profesoru ZAO da da manju ocenu
opet govori da je taj neko
dosao sa manje znanja... :confused:
i to je specijalna situacija...

ne moze se sve tako lako uopstiti ali trudim se  :wink:
I'm only human  :happy:

Offline milena

• Redovan clan
  • *
« Reply #36 on: 20-06-2006, 11:29:40 »
Kao sto je rekla trinity, biti uredan, nasminkan, nalakiran! SA OSMEHOM!! Raspolozen! Ja sam polagala kod Maleseva. To jako voli!
Srecno svima!!

Offline Aleksandra

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #37 on: 22-06-2006, 19:12:21 »
Ako ima neko ko je  kod Maleseva na usmenom,a nece izlaziti ili bi zeleo da se menja za termin,neka se javi,ja sam 30.tog juna,a odgovaralo bi mi bilo sta kasnije...pozz:)

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
  • Spider Jass,Spider Jass does what ever Spider does
« Reply #38 on: 22-06-2006, 22:18:26 »
Jel to uopste moze? Mislim meni ne treba ali ono...

Offline lijepa bosanka

• Pekinezer :) av,av,av :)
  • **
  • Bez zabune! Ovo nisam ja!! hihihi..
« Reply #39 on: 22-06-2006, 22:54:09 »
Malešev je super i kod njega ako ste obavezno izadjite....moje drugare je puštao i sa dva pitanja...
ja sam kod njega položila i super je.....Ali ima to da kad udjete osmijeh...i pravite se da sve znate....Profa je super....samnom se prvo ispričao...i onda me pitao....ma ja sam oduševljena....On i Kapetanovićka do sad na faxu ubjedljivo najbolji utisak su mi ostavili.....
Jednu je moju koleginicu zezao u fazonu...."Ti si Beogradjanka....jel' lijepo kad ti mama sprema ručak svaki dan?"....tako mi je ona rekla...mislim da nije lagala jer nije u tom fazonu....nego vjerovatno svi oni imaju svoje loše dane...

To za sredjivanje....postoji...ali mislim da je kod njega bitno da primijeti da nisi uplašen ili tako nešto!!
Ocjena sa pismenog ima mnogo uticaja......I profesor sabere,podijeli i to je to.....Ja imala 6 na pismenom,10 na usmenom u indexu piše 8.....on je definitivno bolji od Medenice.....ja kod nje nisam smjela izaći....kakav opasan pogled ima....uf.....

P.S. Moj vam je savjet da polažete tu fizičku,jer šuška se da će Kuntićka početi da ispituje.....a ona je mnoooogo opasna....nama MB smijeru drži KHLM,moraš sve da znaš kao pjesmicu.....strašno!!!!!!!!

srećno kolege!!!!  :C

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #40 on: 23-06-2006, 01:13:23 »
ma i medenica nije uopšte toliko strašna kao što kruže urbane legende...
ja kad sam bila na ispitu, pro smo se fino ispričale, ona mi ispričala vic i onda navalila na mene..
al sam položil  :wink:

Offline katarina

• **
  • Budi svoja!
« Reply #41 on: 23-06-2006, 12:25:36 »
Ajde jos malo ko je polagao kod Medenice da mi kaze utiske! Ja izlazim sad kod nje... bas me drrrma trema..... A pogled.....da se najezis! Al zena je meni uzasno lepa, ali i opasna! :shock

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #42 on: 23-06-2006, 12:56:20 »
Мени ова физичка баш тешка! Имам ја 9 на писменом ал овај усмени мнооого опширан. А јел Малешев воли у детаље да му објашњаваш? ЛБ ти си добила 10 ај мало причај како је то изгледало. Није ми циљ само да прођем, било би добро и неку лепу оценицу добити! :embarrased:

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #43 on: 23-06-2006, 13:14:32 »
medenica je nama rekla na ispitu pre nego što smo počeli da pišemo koncept da i ona i profesor traže da koncept obavezno sadrži GRAFIKE, DEFINICIJE I FORMULE SA OBJAŠNJENIM VELIČINAMA I JEDINICAMA, a sve ostalo ćete vas dvoje komentarisati.
pošto sam ja spremala tu fizičku nesrećnih 7 dana, ja nisam crtala grafike ali jesam znala definicije i formule i pitala me je grafike ....
ali nije bilo strašno. Kod nje mora da se od svakog pitanja po nešto zna (nemojte me pitati koliko je to nešto)

pitajte asistentkinje - neke su rade da pomognu.
slobodno i obavezno, nemate šta da izgubite ako ih pitate, a meni je jedna rekla celo jedno pitanje (svesni ste da za sedam dana nisam mogla da spremim sva pitanja) i pomogla mi direktno da položim...

SREĆNO!!!

Offline nimerija

• Ambiciozni clan
  • It`s good to be me..
« Reply #44 on: 23-06-2006, 14:11:09 »
Мени ова физичка баш тешка! Имам ја 9 на писменом ал овај усмени мнооого опширан. А јел Малешев воли у детаље да му објашњаваш? ЛБ ти си добила 10 ај мало причај како је то изгледало. Није ми циљ само да прођем, било би добро и неку лепу оценицу добити! :embarrased:

Sve sto si cula o Malesevu je istina.... Budi nasmejana, imaj sve grafike, osmeh na lice, on ne zalazi mnogo u detalje(bar kod mene nije slucaj), samo se ti smej i budi samouverena.... Gleda koju ocenu imas iz fizike, cisto da bi prokomentarisao i gnjavio te malo ako nije visoka(ja imam 7 ali mi je ipak dao deset.....)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana