posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Potrebno noviji testovi iz analiticke  (Read 4158 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Potrebno noviji testovi iz analiticke
« on: 11-09-2006, 20:35:58 »

Ako neko ima, bilo bi pozeljno da mi posalje. Hvala  :wink:

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
Odg: Potrebno noviji testovi iz analiticke
« Reply #1 on: 12-09-2006, 08:13:43 »
I ja ih isto trazim...Problem je sto niko nema primerak originalnog testa jer se on vraca.Probacu da nadjem neku identifikaciju ili kopiju sa originalom,pa ti javljam :wink:

Offline zoe

• PR foruma :)
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #2 on: 12-09-2006, 10:32:26 »
Ne znam sto se toliko uzbudjujete oko tih novih testova, kad se sve vrti isto vec vekovima. Zadaci su iz zbirke, a sve ostalo je sa predavanja... Ja imam gomiletinu starih testova lepo ukoricenih, pa ako je neko zainteresovan rada sam pozajmiti. Takodje imam i sva predavanja.

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
« Reply #3 on: 12-09-2006, 19:06:39 »
Zoe,u zadnja dva roka nije bash tako..Sve se vise izbegava zbirka i daju se neki primeri i zadaci sa predavanja..Profesorkama je izgleda dojadilo da daju zadatke iz zbirke,pa odlucishe da vide kako se prate predavanja..sada u septembru je bilo bash iznenadjenje.Tri zadatka van zbirke.. :roll:..interesting.. :][

Offline bla

• Ambiciozni clan
  • mwekXskra
« Reply #4 on: 22-11-2006, 17:21:43 »
i sad je kao odjednom problem resiti zadatke koji nisu u zbirci.
mogao bi neko da skenira ranije testove da ljudi vide formu testa. sve ostalo prepustiti zdravoj pameti (ukoliko je prisutna)

Offline Maslacak

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • ~ štreber ~
« Reply #5 on: 22-11-2006, 19:27:47 »
E zaista...
Zar su ti zadaci koje one daju van zbirke toliko drugaciji da se ne mogu resiti?

Ja sam gomilu tih pismenih i kolokvijuma iz prve i druge godine spremala samo uceci stare testove... i uvek se desavalo da daju nesto sto nije u tim testovima, ali sam uvek uspevala i to da resim... valjda to svako moze, ako upotrebi malo zdravog razuma :>
Naravno, ne znam u kojoj meri su to menjale, u svakom slucaju je dobro nabaviti i te nove...

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #6 on: 23-11-2006, 10:05:06 »
maslacak u offu si. :)
Ako imas testove, skeniraj ih ili uploaduj ali bez diskusije o samim testovima u ovoj temi.

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
« Reply #7 on: 07-12-2006, 18:51:21 »
e stvarno dajte testove ili pitanja za prvi kolokvijum iz analiticke...uploadujte to!!!

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
« Reply #8 on: 07-12-2006, 19:02:03 »
Ksenija,mislim da cete to ipak morate da kopirate,posto ne postoji nikakva mogucnost za upload..Ima suvishe mnogo strana,a pritom su data i resenja tih zadataka... :roll:

Offline maki86

• Turista
  • *
« Reply #9 on: 23-01-2007, 13:12:28 »
kako da dodjemo do tih testova?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana