posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Predlog za promenu termina ispita u septembru  (Read 19640 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
Odg: Predlog
« Reply #15 on: 29-06-2007, 14:32:43 »
pa valjalo bi nesto ispomerati..ali nisam bas sigurna sta.... :hmm :hmm

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #16 on: 29-06-2007, 14:47:28 »
Ono sto najvecem broju ljudi odgovara da se ispomera...

Offline Masha

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi gospodar svoje volje, sluga svoje savesti.
« Reply #17 on: 29-06-2007, 15:00:19 »
Jedan od predloga bi bio da org II bude 1.9.(subota) ili 2.9.(nedelja, samo ne znam moze li nedeljom)ili 5.9. jer jedino tako moze da se ne poklopi sa  pismenim ispitima iz mikroba i imunologije koji su 3.i.4.9, a ni sa analitickom i fizickom koji su 6. i 7.9. Znam da je svima bolje da bude 3. nego 1., ali treba imati u vidu i kolege koji zele da polazu ostale ispite koje sam navela. Pisite na vreme ako ovo ne valja da smisljamo nesto drugo  :hmm. Mada, treba videti moze li ovaj 5.9. to ne bi bilo lose.

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #18 on: 29-06-2007, 15:01:57 »
ali Maso moras da uzmes u obzir i ispite iz prve godine, jer ima kolega koji ni ot nisu polozili....

Offline Masha

• **
« Reply #19 on: 29-06-2007, 15:16:10 »
Ah, da! Pa ajde da vidimo raspored i za prvu godinu, i da nadjemo nweki datum dok jos moze. Nasty, kad su za vas ispiti iz prve - neorganska matematika i fizika posto ko nije polzoio org I ne moze na org II, a valjda je sa biologijom i sociologijom gotovo  :wink:

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #20 on: 29-06-2007, 16:06:43 »
pa nemam pojma kada su mogu da pogledam kada odem na fax za koji dan...

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
« Reply #21 on: 29-06-2007, 16:52:13 »
... pa ovako statistika kaze da je vecina ljudi dala prakticni iz botanike ... te s tim tu nema sta da se pomeri .... moze samo da se pokusa usmeni da ide posle nikako pre .... mislim da je dosta ljudi dalo i pismeni iz fizicke hemije .... ostaju analiticka hemija i organska hemija koje su bas blizu jedna drugoj .... treba uzeti u obzir trecu godinu i naravno ispite iz prve godine plus studente sa mb smera.... pismeni ispit iz analiticke palo je 40% studenata u ovom roku(tako su mi asistenti rekli) ... tako da ce velika izlaznost biti u septembru ... velika izlaznost ce i nesumnjivo biti i iz organske II ... moj predlog je dase razmaknu ispit iz analiticke i organske bar na 7-10 dana ...sta mislite??  :roll:
« Last Edit: 29-06-2007, 17:00:29 by marer_86 »

Offline Masha

• **
« Reply #22 on: 29-06-2007, 17:28:34 »
Ja cu sutra ici do faksa pa cu pogledati kada su ispiti iz prve godine za one koji studiraju po starom. Onda cemo pokusati da nadjemo neki odgovarajuci datum i videti moze li sonja ili predtsvanik druge godine nesto da urade po tom pitanju. Da li su uopste istakli datume za ispite iz prve?

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
« Reply #23 on: 29-06-2007, 22:28:11 »
sto se mene tice ja se slazem,ne znam koliko je palo analiticku,org II znam da je izaslo 1% ljudi..al imajte u vidu da org sigurno nece hteti da pomere,uvek je zabodu za pocetak meseca...analiticku bi mogli mrdati...oni su fleksibilniji...vec su nam izasli u susret..sto ne bi opet..
to je moj predlog..

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #24 on: 29-06-2007, 23:00:54 »
slazem se da se analiticka malo pomeri..

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
« Reply #25 on: 30-06-2007, 11:46:47 »
a za kad i od cega da ga pomeramo?

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #26 on: 30-06-2007, 11:49:23 »
a za kad i od cega da ga pomeramo?

pa ne znam za kada, ali sto da lje od organske II da bude....

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
Odg: Predlog za promenu termina ispita u septembru
« Reply #27 on: 30-06-2007, 15:16:44 »
.... slazem se sa nasty ... :wink:

Offline Masha

• **
« Reply #28 on: 30-06-2007, 16:18:54 »
Ja nisam stigla da odem do faksa tako da nisam videla kada su ispiti iz prve godine za one koji studiraju po starom. Ova prica je pocela tim da se organska pomeri jer se poklapa sa mikrobima. Ako vam treba 7-10 dana pauze izmedju analiticke i organske onda organsku pomerite za 1.9. ili 2.9. ako moze nedeljom da se polaze, a analiticku pomerite malo unapred ako vam dozvole. Ako vam ne dozvole, u slucaju da je organska 1.9. imate 7 dana pauze. Vaznije je da se ispiti ne poklapaju nego da se ima pauza od 10 dana izmedju 2 ispita.

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #29 on: 30-06-2007, 16:22:53 »
u bre..pa je ne znam dal ce valda pristati da pomeri organsku....zato sto on nikada nece da je pomeri.... :hmm :hmm

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana