posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Predlog za promenu termina ispita u septembru  (Read 19697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
Odg: Predlog za promenu termina ispita u septembru
« Reply #60 on: 14-07-2007, 22:29:19 »
ne mnmmozes tako da gledas avgogh...nas je 250 a vas je 50....

stoji to nasty ... ali ipak su i oni studenti naseg faksa ... sta mislis da smo konkretno mi na tom smeru ne bi nam bilo sve jedno ... ipak treba uzeti i njih u obzir

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #61 on: 14-07-2007, 23:57:24 »
ne mnmmozes tako da gledas avgogh...nas je 250 a vas je 50....

stoji to nasty ... ali ipak su i oni studenti naseg faksa ... sta mislis da smo konkretno mi na tom smeru ne bi nam bilo sve jedno ... ipak treba uzeti i njih u obzir

uzimamo mi njih u obzir, ali ja znam ljude koji su meni konkretno rekli sa tog smera da im odgovara pomeranje naliticke.... zato sam to i rekla...

Offline Ksenija

• Predstavnik III godine/ Osnivac Farmacija foruma
  • Atipicni farmaceut
« Reply #62 on: 15-07-2007, 19:53:35 »
pa dobro... lepo je to sve sto ste vi isplanirali, i kao i u junu, otisli da odlozite analiticku bez dogovora sa biohemicarima (bar takav utisak se stice)...

cekajte malo,ova diskusija traje najmanje 10-ak dana,sto se neko od biohemicara nije ukljucio u diskusiju?ja stvarno ne znam za svakog ko je ucestvovao u ovoj diskusiji koji je smer...znam za nasty i marera jer njih znam...
meni je zadatak da zastupam stav vecine,ma sa kog smera oni bili....ne zanemarujem nikog,samo moram da vam napomenem da sam dobila samo 30-ak poziva ljudi koje ne poznajem i sve njih je zanimalo pomeranje analiticke...plus ova diskusija na forumu i plus ljudi koje znam...da vam ne pricam koliko je to ljudi...
necu da se gaji taj stav da mi nesto radimo sto nije u dogovoru sa vama...u junu je to bio stav vecine ...ako vam nesto nekad ne odgovara izjasnite se,ja ne mogu da vam cupam iz usta da li ste za ili ne...Miljan je predstavnik za biohemicare,mozete njemu da kazete isto koliko i meni...
ne svidja mi se taj stav,necu zamerke izmedju df i mb jer nema razloga...
zato postoji ovaj forum i javna rasprava,pa raspalite...
od mene toliko...

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana