posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Strani jezik  (Read 45310 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
Odg: Strani jezik
« Reply #15 on: 31-08-2006, 08:17:12 »
E, možda odem sutra do faxa, pa ću da ti javim, ali ne treba da se potvrđuje koliko ja znam...

Offline catwoman

• Pocetnik
  • *
« Reply #16 on: 31-08-2006, 11:20:42 »
Hvala Darker mozda cu i ja sutra gore, negde sam na sajtu faxa nasla da je 20.09.pismeni pa treba samo da proverim je li to to i u koliko sati! Cao!

Offline Darker

« Reply #17 on: 01-09-2006, 11:47:57 »
E, ne odoh na fax, gledao tekmu :T
U svakom slučaju, nemoj da ti padne na pamet da se nešto kidaš od spremanja!!! pročitaj na prethodnim stranama koliko sam učio i kako sam prošao :wink:
Edit: Elem, pismeni jeste 20.09. u 10 h( hvala bogu, meni je u junu bio u 8!!!! Nisam još čuo za tako sabajle ispit :>) u amf.2
Srećno i bez previše stresiranja :wink:
« Last Edit: 06-09-2006, 19:20:03 by Darker »

Offline Hellen

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #18 on: 19-09-2006, 10:10:08 »
Kako se zove prof. iz engl. je li ona napisala onu knjigu iz skriptarnice? Na usmenom kad te pita prepricavanje teksta misli se na tekstove iz te knjige???Kada obicno usmeni bude posle pismenog; koliko dana razmaka?
Jos jedno pitanje, koliko traje pismeni?
« Last Edit: 19-09-2006, 10:18:29 by Coolgemini »

Offline zivanshe

• Redovan clan
  • *
« Reply #19 on: 19-09-2006, 15:54:33 »
Leontina Kernichen (right...?)
ona je skupila te textove u jednu knjigu koja se prodaje u skriptarnici.
mislim da dobro mislish o preprichavanju. :) mada, nisu svi textovi iz te knjige radjeni.

Offline Hellen

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #20 on: 19-09-2006, 16:20:15 »
Jos nesto ako neko zna: slusala sam engl. kod onog prof. Dusana i sta sad pisem u prijavi za usmeni njegovo ili njeno ime i prezime posto mi je naravno u indexu njegov potpis???

Offline Darker

« Reply #21 on: 19-09-2006, 16:29:56 »
Hellen, ako ti je predavao Dušan, sa ovom revnosnošću ti si sada najmanje apsolvent :> :> Šta i tebe i njih briga šta ti piše tamo, to ionako služi samo da bi išlo u arhivu :hm
Usmeni teče ovako: uđeš, sedneš, uzmeš svoju ili njenu knijgu, izabere ti neki text, ti ga pročitaš, prevedeš, malo prepričaš(da vidi tvoju konverzaciju), evevntualno neku gramatikicu i nešto van toga porazgovarate i dobiješ 2 ocene više nego što zaslužuješ. Ali ozbiljno! Dakle - nemoj toliko da se cimaš :wink:

Offline Hellen

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #22 on: 19-09-2006, 21:27:36 »
E hvala drustvo za odgovore   :) Pa da u pravu si to za arhivu ali otkud znam znas ove gore na Kumodrazu kakvi su   >:D, izgleda kada dodjes do apsolventskog puknes od te njihove administracije :shock

Offline catwoman

• Pocetnik
  • *
« Reply #23 on: 20-09-2006, 14:48:04 »
Ej Darker aj mi reci za taj usmeni to sa strane je l te pita nesto vezano za fax i farmaciju ili uopsteno iz zivota i sta je tebe to iz gramatike pitala na usmenom u kom obliku iz knjige ili.. :roll:

Offline Darker

« Reply #24 on: 20-09-2006, 15:03:23 »
Catw, bez histerije, please... Dakle osnovna stvar je da ćeš dobiti 2 ocne više nego što zaslužuješ, to sigurno. A šta te pita? pa ja sam npr. odgovarao Holesterol, pa me pitala da li znam nešto uopšteno o tome, ako ne znam, pita me nešto drugo, poptpuno nebitno šta... Gramatiku, samo malo, neke osnovne stvari, iz rečenice tog texta koji radiš, tipa gerund ili tako nešto. Naravno nikoga u principu ne pita isto, ali generalno je vrlo lagano. Ako vidi da baš ne znaš ni da pročitaš i da 3 čuke sa engleskim jezikom nemaš, daće ti 6 ili će te pitati da odgovaraš u nekom drugom roku. Ma, car je potpuni, a ko je išao kod Dušana na predavanja, neće moći da veruje :K :K :K

Offline Alnus Glutinosa

• Extra forumas
  • *
  • kako da prevarim sebe da ne razmišljam?
« Reply #25 on: 23-09-2006, 16:09:01 »
Jel zna neko nesto vise o polaganju nemackog???

Offline macicka

• Padobranac
  • *
« Reply #26 on: 08-10-2006, 13:47:31 »
e saznah svasta o ovom engleskom,hvala svima ja sutra odoh na polaganje a nista pipnula nisam mislim da cu malo prelistati cosmopolitan!!!

Offline Nadja

• Ambiciozni clan
« Reply #27 on: 23-10-2006, 10:50:51 »
Ja sam polagala francuski u januaru, treba stvarno osnovno znanje, a sto se tiche struchnog texta, sve struchne rechi su bukvalno iste kao i na engleskom tako da je teshko zbuniti se  :> pritom, ako uradish pismeni za 10 shto je stvarno lako, birash text na usmenom i naravno odaberesh najlakshi :wink: a normalno, koristi se i rechnik... piece of cake  :box

Offline bla

• Ambiciozni clan
  • mwekXskra
« Reply #28 on: 22-11-2006, 17:12:18 »
ajd neki info o nemackom...

Offline hrizantema

• Turista
  • *
« Reply #29 on: 22-11-2006, 18:08:08 »
jel ide neko na ruski na veterinu? ako neko sazna kad su konsultacije neka javi? cisto da se malo uslihtamo i saznamo sta treba da se spremi? jel ima neko taj praistorijski pismeni? Hvala!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana