posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Strani jezik  (Read 45278 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline olina

• Padobranac
  • *
  • bibilibi
Odg: Strani jezik
« Reply #90 on: 11-09-2008, 21:07:40 »

:~

Da li neko zna kad je engleski u oktobru?

Offline jasenak

• Padobranac
  • *
« Reply #91 on: 14-09-2008, 12:30:55 »
Ljudi, potrebna mi je pomoc, spremam engleski za oktobar,a nemam pojma sta se sprema ni za pismeni ni za usmeni, a engleski sam slusala pre 2 godine. Da li neko moze da mi objasni od cega se sastoje pismeni i usmeni ispit i da li je profesorka voljna da tako nesto na konsultacijama objasni? Hvala unapred

Offline AnaCrvena

• Elitni clan
  • **
« Reply #92 on: 14-09-2008, 14:17:21 »
objasice ti sve sto te zanima!raspitaj se samo kad su konsultacije,i u tom terminu odes tamo i ona ce ti obeleziti koji tekstovi ti trebaju!
 na pismenom imas 5 recenica da prevedes sa engleskog na srpski i 5 sa srpskog na engleski...recenice su vezane za struku,pa je dobro da pred pismeni procitas i sebi prevedes te tekstove koje ti da za usmeni,da bi malo 'usla' u tu terminologiju-tako sam ja uradila.kroz te recenice te ona proveri i gramatiku,mada sam ja bukvalno na osnovu sluha,jer nisam znala sta bih pre obnavljala iz gramatike pa sam resila da je ni ne obnavljam!  :K2: e,da-mozes da koristis recnik na pismenom!
usmeni-ona ti kaze da joj procitas i prevedes neki deo nekog teksta(od onih koje je obelezila na konsultacijama).kad to uradis,malo te propita nesto iz gramatike...kazu da voli gerund.mene je pitala nesto oko upravnog govora i kondicionala.u tom delu se nisam proslavila posto,kao sto rekoh,nisam obnavljala gramatiku,pa nisam bas znala kako se sta zove,ali sam se snasla kroz neke primere...i dobila 10.   :kul:
kako god,vrlo je fina,ne osecas se neprijatno,zna ona kakvih mi sve ispita imamo i ne gnjavi previse...
srecno!  :love:

Offline Aleksandra

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #93 on: 16-09-2008, 16:26:10 »
Jel moze neko da mi kaze na kom faxu je profesorka iz nemackog,posto sam cula da se ide na tmf ili na veterinu valjda,uopste nisam u toku, a ne znam koga bih pitala... i kad moze da se ode do nje da se raspita za ispit...?Hvalaaa:*

Offline malena

• Extra forumas
  • *
« Reply #94 on: 21-09-2008, 11:39:49 »
Engleski je 2.oktobra u 9h pismeni... Tek sutra idem na konsultacije,pri tom nemam ni knjigu...  :K2: Jel moze to za nedelju dana da se spremi? Ja se ipak nadam da moze...  :>: :>: :help3:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #95 on: 02-10-2008, 15:48:39 »
Ispit iz RUSKOG jezika u oktobarskom roku ce se odrzati 6.10 u 10h na Veterinarskom fakutletu ...

Offline malena

• Extra forumas
  • *
« Reply #96 on: 03-10-2008, 14:57:26 »
Jel ima neko da hoce da mi pozajmi knjigu iz engleskog treba mi sa usmeni za ponedeljak? Please... :K2: :K2: :K2:

Offline Djordje_L

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #97 on: 30-12-2008, 11:43:17 »
Zna li neko koji su termini konsultacija iz engleskog?

Offline cocacola

• Pocetnik
  • *
« Reply #98 on: 30-12-2008, 15:01:35 »
Da li se vratio profesor Dusan? Danas mi je izaslo njegovo ime.Da li je tu i dalje ona profesorka?

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #99 on: 30-12-2008, 18:31:02 »
gde ti je izaslo njegovo ime?!?!?! :face:

Offline ljupkica

• Pocetnik
  • *
« Reply #100 on: 01-01-2009, 20:13:34 »
I ja imam isto pitanje:kada sam danas preko neta proveravala ispitne prijave  iz engleskog je izaslo njegovo ime.Da li se vratio profesor Dusan ili je doslo do greske u kompjuteru?

Offline milena

• Redovan clan
  • *
« Reply #101 on: 01-01-2009, 21:53:39 »
Ja sam cula pre oko mesec dana da se on vraca, tako da ne verujem da je greska.. :ohwell:

Offline AnaCrvena

• Elitni clan
  • **
« Reply #102 on: 01-01-2009, 22:58:28 »
wow,odakle on sad?!  :hmm

Offline leluska

• Ambiciozni clan
« Reply #103 on: 02-01-2009, 16:28:05 »
Ako se on vrati,to Še biti sramota za fakultet :namcor

Offline ljupkica

• Pocetnik
  • *
« Reply #104 on: 02-01-2009, 23:57:42 »
ljudi, neka me neko obraduje i kaze da je tu jos uvek ona profesorka i da i ona ispituje,pleaseeeeeeeeeee!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana