posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Usmeni ispit  (Read 39358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Usmeni ispit
« Reply #45 on: 04-09-2007, 15:50:07 »
prof. Ibric ne zeli da pomeri pocetak ispitivanja sa 12.9, cisto da znate. Kaze da joj kozmetologija pocinje 18. a ona posle mora na neki seminar ili sta vec [kao da taj seminar traje 2 nedelje pa ne moze da se pocne od 25.9??].
Takodje je rekla da oni koji polazu prakticni u ovom roku, da joj se jave da im pomeri ispit za dan dva.  :wall: :wall:

Offline Vanna

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #46 on: 04-09-2007, 19:29:40 »
Cao, je li polagao neko kod profesorke Djuric? Hvala unapred. I jel vaze ista ispina pitanja kod nje sa sajta fakulteta? :nonono:

Offline estela

• Prolaznik
  • **
« Reply #47 on: 04-09-2007, 21:10:52 »

Hvala puno na informacijama :cvet!
    Za profesorku Milic sam cula da ispituje malo duze,voli da se sve isprica...jedna moja drugarica je kod nje polozila,prva pitanja je dobro znala,to je bilo vazno,da pokaze na pocetku da zna dobro...na kraju je i profesorka postala malo popustljivija......mislim da je njoj celo gradivo bitno(kao i svim ostalim profesorkama :wink:)
   Pozdrav

Offline radica

• Turista
  • *
« Reply #48 on: 04-09-2007, 22:23:47 »
Hvala na obavestenju,idem da ucim!

Offline tarantulica

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • lucky loser ;-)
« Reply #49 on: 04-09-2007, 23:33:40 »
prof. Ibric ne zeli da pomeri pocetak ispitivanja sa 12.9, cisto da znate. Kaze da joj kozmetologija pocinje 18. a ona posle mora na neki seminar ili sta vec [kao da taj seminar traje 2 nedelje pa ne moze da se pocne od 25.9??].

Rok se zavrıava 25.9.  :ball2:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #50 on: 05-09-2007, 01:39:16 »
pa eto 25. :)

Offline Harry

• Redovan clan
  • *
« Reply #51 on: 06-09-2007, 15:17:13 »
Danas nisu bile konsultacije!!!
Konsultacije su svake II srede u mesecu!
Prof Ibric je rekla da nece pitatati homeopatske preparate a da ce vakcine i radio farmaceutike dana, sutra ili eventualno u ponedeljak postaviti na sajt fakulteta.
Pitanja koja su nam nejasna traze povezivanje gradiva a i ona koja su nam nejasna treba da pricamo ono sto znamo.
Obratite paznjuna vakcine i radiofarmaceutike , to su 2 cela predavanja i ako ih dobijete a nista ne znatem, garant padate.
Pozdrav svima.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #52 on: 06-09-2007, 15:46:09 »
Da vas obavestim da su predavanja vec na sajtu! Bravo za profesorku!!! :pljes:

Offline Gocca

• Redovan clan
  • *
« Reply #53 on: 06-09-2007, 16:31:46 »
Harry , izvinjavam se i tebi i ostalima koji su danas potegli put do fakulteta zbog konsultacija.
Stvar je u tome da je na oglasnoj tabli pisalo da su konsult. 6.9. u 11h, ali ispalo je da se to odnosilo na prakticni deo. Da ne gnjavim mnogo, ja sam tog dana, kada sam videla datum,  cak i (kao ) proverila na institutu i oni su mi to samo potvrdili.Verovatno su i oni u glavi nesto pobrkali. Ko ne bi pored onoliko okacenih datuma?
Eto...   :a

Offline bocca

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #54 on: 06-09-2007, 18:29:48 »
Recite mi da li ispitna pitanja koja su data na sajtu fakulteta vaze za sve profesorke i da li samo ona dolaze u obzir ili jos nesto?  :hmm

Offline radica

• Turista
  • *
« Reply #55 on: 06-09-2007, 18:40:53 »
Da li bi mi neko mogao ukratko reci pitanje 196 i 197,u predavanjima koja ja imam ne spominjuju se vrste a nesto posebno ni osobine! :help2:Pitanje 242- vrste i kriteriju za izbor!Koje su faze u izradi film tableta? :help:

Offline Gocca

• Redovan clan
  • *
« Reply #56 on: 06-09-2007, 21:33:21 »
Bocca, to su ta pitanja

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #57 on: 06-09-2007, 21:39:14 »
radice, pogledaj temu Nova ispitna pitanja!!!

Offline radica

• Turista
  • *
« Reply #58 on: 07-09-2007, 12:57:22 »
Pregledala sam Nova ispitna pitanja,nisam nasla odgovor!Neko je spomenuo kod faza u izradi film tableta isto kao kod drazeja samo nema faze izolovanja.Koje su to faze(posto meni to nedostaje u predavanjima)? :help2:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #59 on: 07-09-2007, 16:13:32 »
radice, pitaj to tamo! pa pobogu, na toj temi raspravljamo o nejasnocama u vezi ispitnih pitanja??  :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana