posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: ZnO - na koju koncentraciju se svodi, ako je prekoračena s.c. iz F.M.III?  (Read 1866 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tarantulica

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • lucky loser ;-)
Podsetnici će biti premešteni u poseban deo, da se bi izgubila konstruktivna priča o ZnO, napravili smo posebnu temu o njemu  :cvet

Offline Lence

• Redovan clan
  • *
   Pitala sam asistenta Bojana i rekao je da mozemo da svodimo na 45,5%!
Ako neko cuje drugacije, neka obavesti!

Offline Enea

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Somewhere in Detroit
pazi ovako, kada je neka doza prekorachena: UVEK, ALI UVEK JE SVODIS NA NAJMANJU!!

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
i ja se slazem  :wink:

Offline Keleraba

• Ambiciozni clan
  • the show must go on
I ja sam danas pitala ass Bojana i meni isto reche da moze da se svodi i na 45,5%... :roll: :roll: :wink:

Offline Kremenko

• Redovan clan
  • *
Ako moze i tako i ovako,ne vidim poentu ucenja korekcije recepata..Poenta je,valjda,da se UVEDE RED,a ne da svako radi kako misli da treba,kako hoce i kako je njemu logicno.Bas mi je zbrka u glavi!

Offline Keleraba

• Ambiciozni clan
  • the show must go on
Znam,znam...sad se i meni napravio haos u glavi taman sam nesto razjasnila i bila ubedjena da je to tako...kad ono... :roll: :roll: :roll:
Stvarno vise ne znam sta da mislim...Nadam se da ce se vremenom neke stvari iskristalisati :a :a

Offline BK

• Atipicni farmaceut
Zar gresim, ali svodi se na najmanju za dati tip preparata...masti, prasak, injekcije....kao sto rece
ja mislim da svodimo na 45,5% jer se onih 10% odnosi na masti  :hmm

Offline Keleraba

• Ambiciozni clan
  • the show must go on
Kao sto rekoh ja pitala asistenta on mi rekao:" Moze i na 45,5%" e sad ja stvarno ne znam sta bi to trebalo da znaci...Potrudicu se da razjasnim na sl vezbama...Mislim da me je taj odgovor krajnje zbunio, :roll: :roll: :roll:
Neka jos neko pokusa da nadje odgovor jer smo se izgleda bas svi pogubili oko ovoga... :hmm :hmm :hmm

Offline Lence

• Redovan clan
  • *
   Ja sam primetila da se na tom institutu bas i ne slazu oko svih cinjenica. Primera radi, jedna ass je mojoj drugarici rekla da obavezno mora da proveri doze iz cetvrte, jer ako su u Extra manje, mora da ih smanji!  :hmm
Mozda je bio lapsus u pitanju...
 U svakom slucaju, bolje da mi ostavimo njih da se dogovore, pa da nam onda kazu..  :>

Offline DuhKojiHoda

• Padobranac
  • *
 SVODI SE NA NIZU KONCENTRACIJU A TO JE ONA IY Ph.Yug. IV tj. 10%.
Valjda je sad sve jasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :djavo

Offline Keleraba

• Ambiciozni clan
  • the show must go on
Sve je jasno ko dan  :>
Malo smo svi pogubljeni, ipak se prvi put susrecemo sa necim poptuno drugacijim od svega sto smo da sada radili...tako da nam se ne zamera mnogo
Hvala u svakom slucaju na razjasnjenju dileme :cvet

Offline Lence

• Redovan clan
  • *
  Nemojte da ljutite duha, bacice 10%-tni prasak smrti na vas...  :>

Offline saschka

• Redovan clan
  • *
  • ..ce da izadjem na televizor?!
   Pitala sam asistenta Bojana i rekao je da mozemo da svodimo na 45,5%!

I ja sam danas pitala ass Bojana i meni isto reche da moze da se svodi i na 45,5%... :roll: :roll: :wink:

..a, zashto je onda meni ass Bojan drugachije objasnio?.. :hmm  :K

Offline bocca

• Clan u razvoju
  • **
 Ja sam prakticni polozila, ali sam videla ovu temu, pa rekoh da pomognem ako mogu. Mislim tj. prilicno sam sigurna da se svodi na konc. 10% , jer su nam na vezbama stalno ponavljali da poredimo sa najvecom konc. a ako je prekoracena svodimo na najmanju! Ja bih tako uradila! Ne znam kako vam je to asistent rekao, ne znam ni ko je on, nije bio kada sam ja slusala. Moj savet je, ako niste i dalje sigurni da pitate nekog od starijih asistenata!  :a

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana