posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Farmakognozija  (Read 15164 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adonis_Vernalis

• Profesor farmakognozije
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • The Point of No Return...
Odg: Farmakognozija
« Reply #15 on: 05-10-2009, 23:24:19 »
Možda i ostanem, pred kraj semestra. Ako ne računam prethodnu nedelju, u Crnoj Gori sam poslednji put boravio 1989. godine, što je bezobrazno davno. Mislim da je vreme da se neke dobre, davno prekinute veze - obnove. Na obostrano zadovoljstvo.

Offline nirre

• Redovan clan
  • *
« Reply #16 on: 06-10-2009, 16:47:17 »
Možda i ostanem, pred kraj semestra.

Inace,na oglasnoj tabli je postavljena jedna lista na kojoj su oznaceni datumi dolaska gostujucih profesora i primijetili smo da je postavljeno da Vi imate predlog za dolazak negdje oko 21 do 25 decembra ili tako nekako(ne sjecam se datuma tacno). Ja mislim da to nece biti moguce jer je slicna situacija bila prosli semestar za farm.hemiju kada nije bilo moguce odrzavanje nastave posle zavrsetka semestra tj posle kraja predavanja a kod nas predavanja zavrsavaju oko 17. decembra. E sad,ne znam jeste li Vi mislili na ove datume ali eto da pomenem to.

Offline Adonis_Vernalis

• **
« Reply #17 on: 06-10-2009, 17:19:00 »
Nirre, meni je u startu predočeno da je ideja o tome da semestar produžite za 3-4 dana neostvarljiva. Mada bi mi ta 3 dana rešila mnoge (moje) probleme, ja ću biti saglasan sa svakom odlukom koju na Programu donesete. Dakle, vi ćete ići na ferije onda kada ste na ferije navikli. Ja mogu celo gradivo u dva dana da sabijem, pa šta bude, biće, i nećete više morati da trpite hirove jednog čudaka sa Beogradskog univerziteta. Hajde da to uradimo: u dva dana, voila, sve gotovo. Ja ću svoje obaveze ispuniti. Vi ćete svoje obaveze ispuniti.

Zato sam vam i dao svoj mejl, da bi smo mogli da komuniciramo. Vaše želje i moje želje, vaše mogućnosti i moje mogućnosti ne moraju, ali mogu da se podudaraju. Ja vas slušam. Čujete li vi mene?

Offline nirre

• Redovan clan
  • *
« Reply #18 on: 06-10-2009, 17:54:54 »
Ferije su do juna nesto nedostizno,nazalost :ohwell:

Imam osjecaj (mozda grijesim) da ste shvatili kao da mi ne zelimo tada ali ja sam samo rekao kakva je situacija bila prosli semestar sa profesoricama tj kako je uprava onemogucila dolazak posle kraja semestra.

A sada,nama bi odgovaralo (kada bi smo se mi pitali) kao i prosli put,cetvrtak i/ili petak svake druge nedelje ali to zavisi od toga kada Vi mozete i kada uprava odredi na osnovu vasih mogucnosti.

Offline Adonis_Vernalis

• **
« Reply #19 on: 06-10-2009, 22:00:19 »
Ferije su do juna nesto nedostizno,nazalost :ohwell:

Imam osjecaj (mozda grijesim) da ste shvatili kao da mi ne zelimo tada ali ja sam samo rekao kakva je situacija bila prosli semestar sa profesoricama tj kako je uprava onemogucila dolazak posle kraja semestra.

A sada,nama bi odgovaralo (kada bi smo se mi pitali) kao i prosli put,cetvrtak i/ili petak svake druge nedelje ali to zavisi od toga kada Vi mozete i kada uprava odredi na osnovu vasih mogucnosti.

Ja imam osećaj da se možemo dogovoriti o tome da dolazim upravo onako kako ste predložili: četvrtak i/ili petak svake druge sedmice. Onda bismo mogli bez pritiska da savladamo gradivo, da se mirno pozabavimo predispitnim aktivnostima, da uradimo domaće zadatke i seminarske radove, i da pokušamo da napravimo nešto lepo i zanimljivo, svima ko sluša ovaj moj predmet. Pa, hajde da uradimo to nešto lepo. Trebaće mi vaša pomoć, pa ću biti slobodan da na nju računam. To što držim blok jeste zamorno, ali može biti korisno. Imam punu glavu ideja, pa ćemo već videti šta ćemo s time.

Vama ništa ne zameram. Pod okolnostima u kojima ste slušali moja predavanja, bili ste divni i pažljivi. Zaista sam vam zahvalan: treba imati živce kao konopce pa slušati jednog te istog predavača dva dana po 6 školskih časova. Nadam se da je i vama bilo lepo kao i meni. Takođe, nadam se da sam i vama pružio barem deo onoga što dajem svojim studentima u Beogradu.

Sa radošću ću doći opet, ako ne pre, a ono 5. novembra, kada je moj red. Do tada, učite Farmakognoziju. Trebaće vam.

Offline misos

• Ambiciozni clan
« Reply #20 on: 12-10-2009, 13:27:43 »
:))  nema primjedbi  :)) za dogowor smislicemo neshto..

Offline Tu i Tamo

• Pocetnik
  • *
« Reply #21 on: 20-01-2010, 20:17:13 »
A ubrzo ispit :))) Jojjjjjjjj...  :bokmal:

Offline misos

• Ambiciozni clan
« Reply #22 on: 21-01-2010, 23:54:47 »
tu i tamo kasnish  :F :plez

Offline Tu i Tamo

• Pocetnik
  • *
« Reply #23 on: 22-01-2010, 11:27:49 »
sto :( pa tek je 26-og ne kasnim kolega :)  :love:  :jub:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana