posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Nastavni plan i program  (Read 8707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nirre

• Redovan clan
  • *
Nastavni plan i program
« on: 16-10-2007, 23:36:27 »

Evo i naseg plana i programa(ne zamjerajte na greske u kucanju ako ih ima)

Offline bojana23

• Prolaznik
  • **
Odg: Nastavni plan i program
« Reply #1 on: 19-03-2008, 15:45:47 »
Pozdrav svim studentima farmacije u pg-i! Plan i program vam je skroz ok!Zelim vam puno srece sto ce vam trebati u toku studija, ovo je iz iskustva :> Samo sam zeljela da vas pozdravim i da vam pozelim srecu kao starija :ohwell:koleginica i Niksicanka  :K  :wave:

Offline galen

• Turista
  • *
« Reply #2 on: 15-04-2008, 15:52:28 »
Moja dekanica na fakultetu bi rekla:Draaage kooolege,drago mi je da ste upisali ovaj faklutet itd.itd.
Ja cu vam samo reci da je ovo super fakultet, nije samo trgovina kako mnogi kazu.Program ne izgleda los,vas je , pa cete vidjeti...Imam neke , ne zamjerke vec predloge....malo imate prakse..ovo je fakultet gdje sve zavisi od prakticnog rada a to je i nesto gdje se najlakse uci..Ja se inace bukvalno svadjam sa vasim kolegama kroz ovu nasu zemlju o tome...morate provesti vise vremena u apotekama, normal;no onim koje imaju laboratorije, u laboratorijama koje rade razna ispitivanja npr ekotoksikoloska, morate se ukljuciti u razne strucne projekte,....
zapamtite ovo je super fakulet a inace u nasoj struci se sve vrti oko novca, i najgore je sto ce Vam doktori pokusati oduzeti primat u svemu....morate se ukljuciti i u rad Farmaceutske komore i radom Agencije za ljekove i Ministarstvom zdravlja,
Osim toga predlozio bih vam da trazite vise casova iz anatomije , pogotovo vjezbi, kasnije ako budete radili u apoteci a i sa ljekovima konkretno bice vam l;akse da shvatite djelovanja ljekova,..
Takodje se isto odnosi i na patolosku fiziologiju koja kad je studirate je potpuno suhoparna a nedostaje joj patologija klasicna koja se nalazi u svakom uputstvu za ljekove a vi je necete znati , trebace vam rijecnik nepoznatih rijeci..
Da se razumijemo, prepisivao sam ja na fakultetu,i to bio medju boljima.... :ziveli, nisam bas takav streber bio, poznajem vecinu ovih iz moje generacije koji ce vam mozda i predavati, ...bez komentara... .blah.
imate moj mail ako vam treba neki savjet ili pomoc
pozdrav :wave:

Offline misos

• Ambiciozni clan
« Reply #3 on: 16-04-2008, 11:30:18 »
hvala hvala koleginice bojana :wink:

Offline SweetBaby

• Padobranac
  • *
« Reply #4 on: 28-09-2009, 07:31:44 »
 :wave: cao svima..da li bi neko mogao malo da mi pomogne? :roll:

Offline nirre

• Redovan clan
  • *
« Reply #5 on: 28-09-2009, 07:49:31 »
:wave: cao svima..da li bi neko mogao malo da mi pomogne? :roll:

mogao bih kad bih znao kako?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana