posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Pitanja vezana za studiranje farmacije u Podgorici  (Read 10057 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Montenegrina

• Prolaznik
  • **
  • :)

E ovako,ja planiram da upisem farmaciju,pa me interesuje koliko je tezak fakultet,do kad vam traju te cuvene vjezbe u laboratorijama,kakva je fizika i matematika na prvoj godini,je li puno tesko???

Unaprijed hvala svima koji ce biti raspolozeni da mi pomognu!!! :) :thanx:

Offline misos

• Ambiciozni clan
Odg: Pitanja vezana za studiranje farmacije u Podgorici
« Reply #1 on: 23-08-2010, 14:01:44 »
-Sto se tezine tiche nema sta da se diskutuje.. podrazumijeva se :))) -vrijeme provedeno na faxu: imas predavanja i vjezbe koje su obavezne, sto se farme u pg tice desava se da subotom i nedeljom imamo ili pred.ili vjezbe koji su rezervisani za prof. i asistente sa strane(za sada su to prof.iz BG).. tako da pjenish za slobodnim danom:) matematika i fizika su jednosemestralni..

Offline Montenegrina

• Prolaznik
  • **
« Reply #2 on: 25-08-2010, 17:04:50 »
hvala na informacijama,a zasto nazivas farmom fax u Podgorici?

Offline misos

• Ambiciozni clan
« Reply #3 on: 07-09-2010, 11:32:22 »
skracenica, ne vidim nista cudno u tome :)))

Offline Montenegrina

• Prolaznik
  • **
« Reply #4 on: 07-09-2010, 16:17:33 »
A joj,kako se obrukah  :wacko:....To sam mislila jer kazu da nemate redovna predavanja,idete u tri razlicite zgrade....itd.malo je mozda neorganizovano,pa rekoh da zbog toga ne upotrebljavas tu frazu,ali sad mi je sve jasno.....:D

Offline aooooo

• Padobranac
  • *
« Reply #5 on: 18-09-2010, 20:05:32 »
cao svima..ja sam se upisala na farmaciju ali tek od pon startujem jer su prosirili listu pa sam konasno upala!!:))
zanima me sto se tice neorganske hemije vec je kao zakazan neki test -kao laboratorijske vjezbe,pribor itd. pa me zanima da li to mora as detaljno da se spremi i koliko je tesko??

Offline nejna

• Padobranac
  • *
« Reply #6 on: 04-10-2010, 19:28:09 »
Cao ljudi  :wink: Ja sam prva god i sad imamo neki test iz organske hemije, a Volhart je bas opsiran, pa ne znam bas na koje stvari treba obratiti paznju za taj test... Pa sad ako neko moze pomoci... Hvala  :wink:

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
  • Kad si u Rimu, ponašaj se kao Rimljanin.
« Reply #7 on: 18-10-2010, 07:39:38 »
Hm, mi u BG nismo učili iz Volhardta nego sa slajdova koje ti profesor predaje. Volhardta koristi da ti samo objasni neke stvari koje manje razumeš, inače ako budeš učila iz njega pogubićeš se.
Srećno!  :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana