posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: EPSA kongres Novi Sad  (Read 11055 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
  • Mene živo zanima koliko teksta ovde može da stane!
    • Zavod za Farmaciju u Novom Sadu
EPSA kongres Novi Sad
« on: 13-02-2008, 15:09:17 »

Drage kolege iz Beograda,
Farmaceutska Studentska Asocijacija Novog Sada (PSANS) je ove godine domaćin najvećeg događaja u kalendaru EPSA-e (Evropske Farmaceutske Studentske Asocijacije) – velikog kongresa na Evropskom nivou. Dolazi preko 200 studenata iz 33 zemlje članice ove asocijacije. Kongres će obuhvatiti predavanja poznatih farmaceuta iz zemlje i sveta (USA, Švedska, Švajcarska,Slovenija...). Hotel je već pun i kotizacije za Hotel su iznosile 325 evra. Od 1. februara kotizacije su 375 evra. Znamo da je to previše, ali su to cene koje određuje EPSA i namerno su stavljene kao „zlatna sredina“ da bi bile koliko toliko dostupačne i siromašnijim zemljama, ali i dovoljan iznos da se može organizovati nešto. Mi imamo tu sreću, što nam je standard mali, pa za te pare imamo najbolji hotel u Vojvodini, jedan od najboljih u Srbiji, a definitivno najbolji hotel ikada na EPSA kongresu ovog tipa, Hotel Park.

Ali, da bi smo izašli u susret ostalim ex-YU zemljama, kao i našim studentima, uspeli smo da nagovorimo EPSA-u da kotizacije tih studenata budu 6.000,00 dinara. Nema nacionalne večere i bilo kog obroka u hotelu... Postoji mogućnost za dodatnih 20 evra da se prijavite za Gala večeru u hotelu. U cenu su uračunati svi obilasci, predavanja, žurke i ostalo... Možete spavati i kod nekog rođaka, prijatelja, privatno ukoliko to želite, a možemo vam mi organizovati smeštaj u novom studentskom domu za 5-10 evra noć (još pregovaramo). NAPSer, tačnije BPSA, takođe delimično učestvuje u organizaciji kongresa (doček gostiju na aerodromu i usmeravanje za Novi Sad), a Beograd smo izabrali za obilazak na post-kongresnoj turi. Tako da će jedna žurka biti i u Beogradu i tu će gosti prespavati jednu noć.

Ako ste zainteresovani, pogledajte: www.epsa-congress2008.com (http://www.epsa-congress2008.com) i prijavite se na sajtu. Takođe, tu ćete dobiti sve ostale informacije od strane Organizacionog Komiteta.

Pozivam Vas u ime kolega iz Novog Sada da nam se pridružite na nezaboravnom, ogromnom kongresu i žurkama kakve samo mi znamo da priredimo!!!

Ivan Pear, PSANS
EPSA IT Officer 2007/08
Bringing Pharmacy, Knowledge and Students together

P.S.: Za dodatne informacije možete se i meni ovde obratiti, ja sam takođe u organizacionom komitetu.

--
Da samo dodam, broj mesta je ograničen na 20, a već ima dosta zainteresovanih iz BG-a...

--
Da dodam, prijave traju do 2. marta, a platiti se mora najkasnije dve nedelje nakon prijave.
« Last Edit: 14-02-2008, 17:35:12 by Bred »

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
Odg: EPSA kongres Novi Sad
« Reply #1 on: 17-02-2008, 05:15:31 »
BG mesta rezervisana u jednom danu. Od sada se možete prijaviti samo na Listu Čekanja, u slučaju da neko odustane, pa uskočite...

Očigledno je zainteresovanost OGROMNA. Sve ukupno će na kongresu biti oko 300 ljudi, zajedno sa našim Novosadskim studentima, koji su učestvvali u organizaciji ovog kongresa. To nas čini srećnim, ponosnim i pokazali smo Evropi da možemo da uradimo sve što i oni, čak i mnogo bolje (najvećim delom zbog niskog standarda, a je sve jeftino i uklapamo se u cene). :>

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #2 on: 24-03-2008, 22:36:08 »
EPSA we are ready for you!!!

U prilogu slika Organizacionog komiteta (RC).
Kao i slika delića Hosting tima...

Ja sam ono momče skroz desno na obe slike, što mu piše "you" na majici. ;)
« Last Edit: 24-03-2008, 22:38:53 by KaBoom »

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #3 on: 26-03-2008, 18:01:37 »
Delujete kolega kao vesela druzina
 :wink: :K :~

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #4 on: 26-03-2008, 20:02:35 »
Uh, ono veče... UH... Popriličan broj crnih rupa kao rezultat mešanja rakije i piva... :>

A da jesmo izabrana ekipa i vesela - to definitivno. :wink: Garantujemo nezaboravan provod za kongres. Dolazi i preko 20 kolega iz BG-a, dolaze i Nišlije... Ma, biće bombonica! :)

Hvala na pohvali. Ne znaš šta propuštaš kolega! :wink:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #5 on: 27-03-2008, 15:08:18 »
Bice vremena.
 :wink:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #6 on: 31-03-2008, 21:35:45 »
Drage Beogradske kolege, imam novo i važno obaveštenje za vas!

Imamo 7 (sedam) slobodnih mesta za studente iz Srbije! Neke vaše kolege su se predomislile i malo nas ispalile, jer su nam javili u zadnjem trenutku do kad su trajale uplate, ali dobro... Ukoliko želite da budete deo jednog ogromnog kongresa, upoznate kolege iz cele Evrope, poslušate predavanja eminentnih profesora Evrope i naravno, provedete se na ludim žurkama koje smo vam pripremili - registrujte se OMDAH!!! Cena je 6000 din za 7 dana. Posle toga je postkongresna tura (http://www.epsa-congress2008.com/postcongress_tour.asp) kod vas u Beogradu...
Vreme ističe, ostalo je još svega 14 dana do kongresa. Zamolio bih vas da stvarno požurite, registrujete se i uplatite u što kraćem roku, da bih mogli da regulišemo smeštaj.

Za više informacija: http://www.epsa-congress2008.com (http://www.epsa-congress2008.com)
Za registraciju: urlhttp://www.epsa-congress2008.com/registracija.asp (http://urlhttp://www.epsa-congress2008.com/registracija.asp)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana