posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: ISPITNJA PITANJA KOD PROF. SILVANE PETROVIC  (Read 2920 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adonis_Vernalis

• Profesor farmakognozije
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • The Point of No Return...
ISPITNJA PITANJA KOD PROF. SILVANE PETROVIC
« on: 31-08-2006, 08:07:11 »

Vazno obavestenje!!!

U septembarskom i oktobarskom ispitnom roku, Prof. Dr Silvana Petrovic ce koristiti identicna ispitna pitanja kao i Prof. Dr Nada Kovacevic... i ja...

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
Odg: ISPITNJA PITANJA KOD PROF. SILVANE PETROVIC
« Reply #1 on: 31-08-2006, 12:17:09 »
A da li ce postojati i droge za prepoznavanje pored tih 10 pitanja?

Offline Adonis_Vernalis

• Profesor farmakognozije
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • The Point of No Return...
Odg: ISPITNJA PITANJA KOD PROF. SILVANE PETROVIC
« Reply #2 on: 03-09-2006, 12:37:44 »
Dragi svi,

koliko je meni poznato, profesorka Nada je izbacila droge za prepoznavanje onda kada je uvela 10 kracih pitanja... Ja nikada nisam ni imao droge za prepoznavanje, a pretpostavljam (naglasavam: pretpostavljam, i nadam se da mi nece biti zamereno sto izigravam drvenog advokata) da ni kod profesorke Silvane vise tih droga nece biti.

Moje iskustvo (i iskustvo profesorke Nade) mi kazuje da smo sa tih 10 kracih pitanja postigli cilj: pokriva se mnogo veci deo gradiva (i time minimalizuje uticaj faktora srece, tako da preovladava vase znanje/neznanje i sposobnost da organizujete ono sto znate). Drugo, studenti se lakse fokusiraju na problem, cak iako se, umesto pet krupnih, javlja vise malih problema. Trece, potreba za detaljnim konceptom otpada, eseje niko ne treba da pise, a sam ispit poprima mnogo dinamicniji tok i, u idealnom slucaju, postaje diskusija, a ne sudjenje...

Iako moja iskustva nisu preterano bogata (junski ispitni rok je bilo moje "vatreno krstenje"), smatram da je ovako bolje. Vreme ce pokazati, a i vase ocene... i ne samo one...

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana