posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Mikroskopska identifikacija sprasenih biljnih droga  (Read 4943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mullala

• Elitni clan
  • **
  • Irony is the new sincerity.
    • Identifikacija Sprasenih Biljnih Droga

Dragi moji forumasi,

Letos sam diplomirala, sto je prof. Adonis odmah velikodusno podelio sa vama, a sada smo se dogovorili da velikodusno podelimo i sam rad...

Dakle, u pitanju je sajt na kojem se nalazi aplikacija za mikroskopsku identifikaciju sprasenih i praskastih biljnih droga, putem jednostavnog algoritma a zahvaljujuci ilustracijama i fotografijama mikroskopskih preparata.(Uh. Cini mi se da kad diplomiras pocinjes da pises izrazito dugacke recenice.)

Osim ove aplikacije, tamo mozete naci i informacije o drogama koje ispitujemo na vezbama iz farmakognozije, uputstva za pripremu preparata, za posmatranje preparata pod mikroskopom, kao i galeriju slika.

Pogledajte, prosudite da li bi vam bilo korisno.

(http://www.pharmalane.com/)

Naravno, posto je osnovna ideja bila napraviti nesto sto bi studenti mogli da koriste kao "pomagalo" prilikom ucenja, ja pozivam sve koji pogledaju i probaju da koriste sajt, da iskomentarisu sta im se svidelo, sta nije, sta misle da bi moglo drugacije, sta sam sve zaboravila da ubacim...

Jednom recju: ucestvujte!  :K2:

Pozdrav!
Mullala

Offline mullala

• Elitni clan
  • **
  • Irony is the new sincerity.
    • Identifikacija Sprasenih Biljnih Droga
Odg: Mikroskopska identifikacija sprasenih biljnih droga
« Reply #1 on: 27-02-2010, 14:58:58 »
Dragi moji,

Ja vidim posete ali ne vidim komentare... Ah, kako bih volela neki Feedback.
Radi mi se nesto sa tim ali ne znam sta  :K2:

Pozz
mullala

Offline bombona

• Pocetnik
  • *
Odg: Mikroskopska identifikacija sprasenih biljnih droga
« Reply #2 on: 15-09-2010, 13:16:38 »
                                                                                                                          Cestitke za ovakav diplomski rad, i veliko hvala za objavljivanje!!! Sigurno ce biti od velike pomoci studentima!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana