posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Reči hvale za pojedine profesore i asistente  (Read 8435 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aziraphale

• Elitni clan
  • **
    • Facebook
Reči hvale za pojedine profesore i asistente
« on: 03-09-2006, 16:31:40 »

moram u  :OFF

----------------
    \ Mira rules!!! \
      ----------------
« Last Edit: 08-09-2006, 21:11:28 by vladimir »

Offline besno pile

• Elitni clan
  • **
Odg: Vežbe kod Adonisa... ?
« Reply #1 on: 03-09-2006, 18:01:56 »
Mira je ona preslatka?Ja sam kod nje imala vezbe i zena je genijalna!C A R!!

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
« Reply #2 on: 03-09-2006, 19:06:20 »
Neverovatna je! Bas ume da zainteresuje studenta za gnoziju...drzi paznju! Ma super je!

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #3 on: 03-09-2006, 19:08:43 »
Adonise, prenesite joj ove impresije...
Carica je !!!!

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #4 on: 03-09-2006, 20:52:48 »
Delim vase misljenje. I meni je ona drzala vezbe.

Ali odosmo debelo u off.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Reči hvale za pojedine profesore i asistente
« Reply #5 on: 03-09-2006, 21:40:06 »
Sad vise nije off :wink:
« Last Edit: 08-09-2006, 21:12:04 by vladimir »

Offline Masha

• **
  • Budi gospodar svoje volje, sluga svoje savesti.
Odg: Asistentkinja Mira
« Reply #6 on: 03-09-2006, 21:59:05 »
Da, asistenrkinja Mira je stvarno genijalna. Da nam je vise takvih asistenata bilo bi stvarno milina. Ja sam samo na jos jednom institutu, do sada, imala priliku da upoznam asistentkinju slicnu njoj. Sve pohvale Miri!

Offline zoe

• PR foruma :)
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #7 on: 03-09-2006, 23:37:10 »
Mora da je to nesto zajednicko za ljude koji se petljaju sa biljcicama! I botanicari su fenomenalni! :C

Offline vladimir

• Osnivac Farmacija foruma
  • **
  • Ta kakav problem...
« Reply #8 on: 04-09-2006, 00:16:49 »
Definitivno je asistentkinja Mira predivna osoba!Zaista o njoj mogu da se kažu samo reči hvale! :smile:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #9 on: 04-09-2006, 02:31:26 »
Hm, mislio sam da je Mira neka nova asistentkinja ali kad je Vladimir zna, onda sigurno nije. Dakle, ko je to? :)

Offline Adonis_Vernalis

• Profesor farmakognozije
  • **
  • The Point of No Return...
« Reply #10 on: 04-09-2006, 07:09:25 »
Mira nije nova asistentkinja. Sa nama je vec nekoliko godina... Ona je nase tajno oruzje... :) Nazalost, mnogi je ne znaju, jer ne postoje mogucnosti da svi asistenti drze vezbe svim grupama. Kao sto ni mene ne znaju svi studenti trece godine. Neki su u mojoj grupi, ali to je samo 30 dusa. Na predavanja prosecno dodje oko 20 studenata... u najboljem slucaju, mene zna oko 50 ljudi per annuum. I nije onda cudno sto mi je pre par godina prisla koleginica i trazila da joj dam potpis iz engleskog jezika... Mala digresija: tada je engleski na nasem fakultetu predavao Dusan Dragicevic, koji fizicki podseca na mene, bar toliko koliko nosi naocari... evo ovakve:  :shock
« Last Edit: 04-09-2006, 08:15:52 by Adonis_Vernalis »

Offline milena

• Redovan clan
  • *
« Reply #11 on: 04-09-2006, 12:04:48 »
Moram da se pridruzim, o Miri sve najbolje!! Takvi ljudi trebaju nama na fakultetu!

Mora da je to nesto zajednicko za ljude koji se petljaju sa biljcicama! I botanicari su fenomenalni! :C

Slazem se u potpunosti! I mene su biljke jako zainteresovale, a sve to zahvaljujuci bas osobama koje pominjemo!

Offline Adonis_Vernalis

• Profesor farmakognozije
  • **
  • The Point of No Return...
« Reply #12 on: 04-09-2006, 13:03:53 »
Drago mi je sto tako mislite. A jos mi je draze sto je takav odnos prema studentima, i prema zivotu uopste, nesto sto je uzidano u temelje ova dva nasa instituta. Mozda je to zbog biljaka? Ma neeee... Ipak je to zbog biljara, zar ne?

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
« Reply #13 on: 04-09-2006, 14:02:47 »
Svaka ptica svome jatu...tako i biljari svojim biljkama... :lol2:..jel tako Adonis :`?..Cinjenica je da postoji nesto tajanstveno i humano u tom odnosu covek-biljka koji se reflektuje i na sva druga gledista ,pa i u sirem smislu covek-covek..jer nemoguce je uspostaviti takvu saradnju sa studentima i na drugim institutima...Mozda bi trebalo malo vise provegetirati humane odnose?? :wink:

Offline Maslacak

• **
  • ~ štreber ~
« Reply #14 on: 05-09-2006, 14:33:38 »
Ja sam davno primetila to na nasem fakultetu - svi koji se bave biljkama su normalni, i cak fenomenalni ljudi, posebno kad je odnos sa studentima u pitanju, a hemicari su potpuno ludi...a ludilo raste, sto je "visa" hemija u pitanju... uvrnuto :happy:

Slazem se, Mira je sjajna! Ali u mojim ocima niko jos nije prevazisao Danila sa botanike... Na Gocu i Kosutnjaku sam uvek bila u grupi oko njega (najmanja grupa, a ubedljivo najinteresantnija), a i na vezbama sam vise pricala sa njim nego sa asistentkinjom Violetom, i covek me je tako odusevio da reci opisati ne mogu!!! :> Ljudi koji nisu vise komunicirali s njim, ni ne znaju sta su propustili...

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana