posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Sta biste voleli da pevamo?  (Read 3646 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lence

• Redovan clan
  • *
Sta biste voleli da pevamo?
« on: 22-04-2008, 22:23:33 »

Ja bih ovo!

[youtube=425,350]iG3Hm8Xwh5E&feature=related[/youtube]

Offline tasha_90

• Redovan clan
  • *
Odg: Sta biste voleli da pevamo?
« Reply #1 on: 27-06-2008, 13:33:27 »
ja jos uvek nisam upisala fax, ali bih volela da pevam u ovom horu, ako ga upisem... pa valjda i moj predlog moze da se razmotri... ima ona crnacka pesma: Amazing grace... mnogo lepa i savrseno zvuci kad se peva horski... :cvet

Offline Ayrton Senna

• Elitni clan
  • **
« Reply #2 on: 27-06-2008, 14:15:45 »
Može, samo najpre da pojačamo tenore i basove sa još 10 do 15 članova... :hm  :happy:

Offline tasha_90

• Redovan clan
  • *
« Reply #3 on: 27-06-2008, 14:50:19 »
Može, samo najpre da pojačamo tenore i basove sa još 10 do 15 članova... :hm  :happy:
mozda vam dodje neko musko pojacanje sa brucosima...  :hm koliko inace ima muskih a koliko zenskih clanova?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana