posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Utisci pocetnika  (Read 4666 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cartman

• Redovan clan
  • *
Utisci pocetnika
« on: 25-05-2008, 17:08:52 »

Осећам велику потребу да поделим своје утиске са Вама, драги читаоче :cvet, што због самих утисака, што због чињенице да ми се не учи и да ми фали још пар постова до јубиларних 100.

Дакле, што се нота тиче нисам потпуно неписмен, умем да нацртам виолински кључ и да га већ нацртаног препознам. Певачког искуства, ако изузмемо тоилетарно, немам и немам претерано самопоуздања, тако да на пар (читајте десетак) проба нисам ни гласа пустио, само сам слушао. С друге старне, имам жељу да научим нешто ново, да упознам нове људе и да се дружим, а управо то омогућава наш факултетски хор. Људи су феноменални, чак и Даркер :shock, диригент није мали, зелен и разговетно прича, а што је још важније, феноменално објашњава. На последзој проби сам научио да је понекад крајње пожељно изгледати поприлино глупо док се пева, наиме тако је лакше извући неке тонове, а и забавно је гледати друге док то раде  :>.

Сад, у уторак 27.5.2008. у 18 сати, је, колико је мени познато, последња проба хора до септембра, октобра, кад ли већ, тако да је то идеална прилика да дођете и осетите ту феноменалну атмосферу. Ко зна, можда управо овде нађете Срећу... Двоје су се тако смували  :>

Offline Lence

• Redovan clan
  • *
Odg: Utisci pocetnika
« Reply #1 on: 25-05-2008, 17:16:42 »
Ja predlazem, u cilju povecanja broja clanova hora, da svaki clan nadje decka/devojku medju svojim kolegama/koleginicama, a onda uhvati za rucicu pa na dejt u podrumce!  :)):
Spojite lepo sa lepim i korisnim!  :cvet
Pozdrav za raspevani par!   :ljubav:

Offline cartman

• Redovan clan
  • *
« Reply #2 on: 25-05-2008, 17:52:12 »
Добра идеја, нема шта  :>

Него, заборавих у претходном посту да напоменем, назив теме је Утисци почетника У МНОЖИНИ, не само финог, златног Картмана, ЗАТО ПИШИТЕ, ЧЛАНОВИ НОВИ, А И ЧЛАНОВИ СТАРИ, ПОШТО ЈЕДНОМ И ВИ БЕСТЕ ПОЧТНИЦИ

Придружујем се поздравима за распевани пар, ПОЗДРАВ :wave:

Исправка, пошто једном и ви беЈАсте почЕтници, упс...
« Last Edit: 27-05-2008, 14:01:20 by Bred »

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #3 on: 26-05-2008, 21:56:24 »
Cartman, you fat bastard!!

Mislim da si hteo reći: mi nekad BLEJASMO KO Četnici, avaj čak nam se i willie kultivisao.
Pa više ne dolazi na probe :K

Offline willie the scot

• Extra forumas
  • *
« Reply #4 on: 27-05-2008, 10:59:20 »
ovo je muzicka tema, kvragu.

p.s. napredovali ste(smo) dok me nije bilo. bravo. pogotovo za kolege basove koji se sada dojme stožerom.

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
« Reply #5 on: 28-05-2008, 10:25:19 »
A propo onog sto kartman rece o pevanju .
 Ljudi treba da odbace predrasude . Kako doci do dbrog tona i olaksati sebi moze nekad da izgleda besmisleno i smesno , ali kad naucis da se sluzis tim stosovima , onaj koji te slusa slusa zvucni rezultat , a ne obraca paznju na to kako si do tog tona ili nivoa dosao.

Sve to sto trazim da se odpeva , moze se i kroz govor pokazati sto i ja cinim vrlo cesto . Prosto treba da naucite da se igrate sa svojim unutrasnjim govorno reproduktivnim aparatom.
     Moje pohvale na racun svih. Svi su dosta napredovali pevacki. Alti u poslednje vreme posebno , baritoni polako ali sigurno . Tenori su se malo uskoprcali pa i oni zvuce bolje. Soprani promenjlivo.

Ajde lepo se provedite za leto , da date ispite , pa se na jesen vidimo. voleo bih da se organizuje neka audicija , ali mnogo vise unapred no sad. Treba nam malo sveze krvi.

Racunam kad odete u apsolventuru one tamo godine da cemo nastaviti saradjivati u nekom vidu.

zao mi je sto nemamo nastupa , ali zadesile su se okolnosti vise sile . sta je tu je.

Imam koncert 1. jula pa cu vas zvati da slusate , a posle mozemo i na zurku  :>

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana