posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: VAZNO! GENERALNA PROBA I POSLEDNJE OKUPLJANJE ZA OVU KALENDARSKU GODINU  (Read 10999 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natasha

• Turista
  • *
Наташа, с пуним правом кажем ти да немаш појма о чему причаш... :ball2:
  :F

Offline Lence

• Redovan clan
  • *
   Nikad nisam isla u muzicku skolu, ne znam da citam s lista, nisam narocito talentovana, ali volim da pevam... Zato sam i krenula na hor, da bih uzivala u muzici i stvaranju neceg lepog. Jeza koju osetim SVAKI put kad pevamo Jedin svjat ne moze ni sa cim da se poredi. To donekle objasnjava moju redovnost. Ja u probama stvarno UZIVAM i volela bih da i drugi clanovi hora osecaju isto. Da bi nesto cvetalo potrebno ga je voleti i zalivati.
  Nemojmo da se svadjamo oko toga ko, kad i koliko dolazi. Treba ostalim studentima da saljemo lepu sliku sloge, zajednistva i borbe za zajednicki cilj, a to je duhovno oplemenjivanje, kako nas izvodjaca tako i slusalaca. Ovako ispada kao da nas teraju da idemo na hor. Potrebna je samo dobra volja i ljubav prema onome cime se bavis!
  Radujem se danasnjem koncertu...   :wink:

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
Girl fight!!! :loptica: :loptica: :loptica:

Ajde sada ozbiljno, dajte se uozbiljiti  :cvet
Natasha, recimo da ako znaš repertoar napamet, možeš time da pomogneš nama koji ga ne znamo baš najbolje, redovnim dolaskom na probe. Zna ga i recimo Sava, hvala mu što redovno dolazi, inače bi basovi napredovali jako sporo :cvet
Zoe, ne možeš da kažeš nekome da nema pojma o čemu priča, berem ne na forumu, potrudi se da to malo uobličiš u formu koja NE PREDSTAVLJA VREĐANJE :cvet

Samo argumentovana, kulturna diskusija, nema potrebe za negativnom energijom :wink: Svi smo tu da bismo činili nešto pozitivno, dakle pevali u horu, nema mesta ni sujeti ni negativnoj energiji.

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
kvoc, kvoc, kvoc aman dosta vise ODMAHSADAODMAH, da vam ne bi dosao ko Bata zivotinja u tigrovim gacicama.  puc

Elem , niste bili losi danas.

Jedin svjat ste isli na ruku sto je dugorocno bitno , malo smo pali (zbog neupevanosti, te bi trebalo hor da se skupi ranije, a ne da upevavam deset minuta pred nastup) pa nije zvucalo iz prvog lica onako kako bi `trebalo` , ali to se da ispraviti na nacin pomenut u zagradi  :pst

SING!?  :batina  :batina za neke stvari potreban je ceo hor bar na jednoj probi da se usaglasi ono sto se zna...

Bojerka iznenadjujuce dobra. Malo se zuri (ko i uvek )

Guantanamera - Soprani  puc . Ostatak nemojte kad nesto krene naopako da vas vuce inercija , potpuno ste pevali bez kontrole , a na probi smo tako lepo iznivelisali sta treba uraditi.

Nabuko  :pljes:  :pljes: Sopran 2 malo intenzivniji na mestu gde se dele , inace sa razumevanjem otpevano.

Sve u svemu vidimo se u utorak i drz se u narednom semstru , jerbo cemo pripremati koncerte van fakulteta.

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
A da evo spisak imena ljudi koje sam naucio: 

Sopran 
 Neda , Jelena , Brankica, Milena , Jassmina , `Kristina` , Ivana , Marija

Alt
 Ana, Natasa,Masha,Milica velika, Milica mala, Sesa, Tijana , Katarina, Vesna

Tenor
 Marko, Steva,Igor, iiiii... znate vec ko

Bas
 Sava, Willie, Darker , Marko , Igor

izvinjavam se koga sam izostavio poimence , ali znam mu fizionomiju

A da i Djordje...  :roll:

Offline natasha

• Turista
  • *
Svaka cact,dirigente  :wink:,kad se pre dohvati kompjutera,da das komentar!  :lol2:
Slazem se sa tobom da smo malo pali u nekim pesmama,ali ce valjda sve krenuti na bolje kako vreme izmice,sto se pevanja tice.  :roll:
Pozz! :wave:

Offline zoe

• PR foruma :)
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • Szerelem, szerelem...
Лепо је лепо било! :happy:
Волем наш хор! :happy:

Е, у уторак се сви видимо још један пут у овом семестру и онда на заслужени распуст.
Требало би да отпевамо цео или скоро цео програм, да видимо где смо, шта смо, куда ћемо.
И да попричамо о неком генералном плану за идући семестар!

:~ :~ :~

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
U utorak cu da dodjem sa tehnoze u belom mantilu samo da vas vidim i mahnem:(

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
[youtube=425,350]NJCTBITKR60[/youtube]

Srecna Nova i bozic! Evo jedan link iz Bahovog bozicnog oratorijuma.

Poslusajte klince kako aktivno i angazovano pevaju i grizu svaku notu.
       Ovo je vrhunsko izvodjenje i ovako se peva Bah i barokna polifonija.

Lepo ste pevali na probi danas i zadovoljan sam , ali sam postavio ovo da se ne zanesete.
« Last Edit: 25-12-2007, 23:19:35 by nasty girl »

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
Sram nas i stid bio, kako se nismo setili da uradimo himnu Svetom Savi(savo :~) te da je izvedemo danas u holu :F :stid: :wall:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
vala srami te se! :wall: :K

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
i ja bih dosla da otpevam himnu sa vama...dobro,de,dobro...na greskama se uci...ziveo sveti Sava i hor Raskovnik  :cvet

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana