Filozofija i njeni izrodi

Started by Vampire 666, 19-05-2006, 06:56:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 20-05-2006, 19:46:47
i don't care. postao sam prorok. vidim uskoro svoje banovanje sa ovog foruma...but...
I DO NOT RESPECT ANY KIND OF CHURCH I ANY KIND OF RELIGION I YOU CAN ALL SUCK MY HAIRY COCK!!! >:D >:D >:D

Necu komentarisati....Razocarao si me..

Vampire 666


Darker

Ej bre, nisi stigao ni do pola dva(a kad doðe pola dva, skinu gaæe... :D :D :D), a veæ si je razoèarao... Polako mali, ribe vole predigru i da bude slow and easy :> :> :> :> :> :>buhahahahahhahahahah
QuoteYOU CAN ALL SUCK MY HAIRY COCK!!!
Ka¾e se you can suck my hairy balls!!!(prim.Cartmen) :D :D
A ako Bred izbri¹e temu ba¹ je cunt (mislim, Imanuel, on je filozof :> :> :> :> :>)

nasty girl

#33
Quotezar opet?...

>:( >:( >:( >:( >:( >:(

Quote from: Bred on 20-05-2006, 17:44:47
spustite tenziju dok ne ugrabim vremena da pazljivo procitam temu a to je do ponedeljka :>

ne brini se nista sve je ok....

Bred

Dakle, svako ima pravo na svoje misljenje i to i jeste svrha foruma da se razmenjuju misljenja. Medjutim, moraju postojati odredjena pravila koja se MORAJU postovati jer je interes zajednice uvek veci od interesa pojedinca. To podrazumeva da NE SME biti vredjanja, necu da se ovaj forum pretvori u pljuvaonicu, bla bla forum a ni mesto koje ce biti leglo offtopica gde ce svako pisati sta mu padne napamet ne citajuci postove prethodnika, a takvih foruma je nas net prepun...
Elem, u Pravilniku je jasno napisano sta sme a sta ne sme da se radi. Vredjanja, prozivanja i slicno NECE biti, sukoba misljenja uz argumentovanu raspravu ce biti, to je cak i pozeljno jer ne bi bilo  zanimljivo da se svi u svemu slazemo :wink:
Vampire, neces biti banovan, samo se pridrzavaj pravila,ok?

Vampire 666


AquArius

Mozda nema veze ni sa cim, al' je dobra fora

666 999 = zlo i naopako  :>

Vampire 666


Nagflar_the_Sinner

Quote from: Vampire 666 on 20-05-2006, 19:46:47
i don't care. postao sam prorok. vidim uskoro svoje banovanje sa ovog foruma...but...
I DO NOT RESPECT ANY KIND OF CHURCH OR ANY KIND OF RELIGION & YOU CAN ALL SUCK MY HAIRY COCK!!! >:D >:D >:D
pazi, najjace ti je ovo HAIRY!
:)))))))

Nagflar_the_Sinner

Nego, kad vec pricamo o FILOZOFIJI, sta biste rekli, da li ima slobodne volje? Mislim, da li su ljudi stvorenja koja mogu da postignu velike stvari u smislu da saznaju neke velike istine vezane za sustinu covekovog postojanja, npr. saznati sta je covekova dusa, Bog ili kako ga vec zovu? Dakle da li je covek toliko slobodno bice da takve stvari spozna?
(cuveno pitanje koje je vekovima zadavalo teme filozofima i znam ja da niko ovde nece dati uviverzalni odgovor , nego me cisto interesuje misljenje)

Vampire 666

Ima slobodne volje, samo je ne moze svako dostici...Vecina nema dovoljno dubok um da shvati neke metafizicke pojave...

Darker

Ima slobodne volje. Volje za moć!  :lol: :lol:
Mislim da su ljudi spoznali Boga još odavno, a samim tim što pričaju o njemu je dokaz da su ga spoznali( jedan od dokaza postojanja Boga je taj što govorimo o njemu, zaboravih ko je bio mudrica koji to smislio :lol:)
Jedna moja mudrost (ili glupost): U Boga veruju ili mnogo glupi (stado) ili nogo pametni (pastiri), trenutno nisam ni jedno ni drugo, sa otvorenim vratima ka svemu dobrom iz SVIH religija... Pa jednog dana, ko zna... O0 O0 To naravno se odnosi na moj razum(iliti kortex), a što se mog srca(iliti limbičkog sistema+hipotalamusa) tiče, sasvim jasno osećam da postoji nešto mnoooogo više od nas. i tu nema zbora, jedino je pitanje koja religija će se ikada složiti sa mojim razmišljanjima, mada je meni kao Srbinu naravno mnogo bliskije pravoslavlje, od recimo hinduizma :happy: :happy:
Sasvim mi odgovara recimo spoj nauke i religije kroz razmiÅ¡ljanja Vladete Jerotića (Agape na StB, svake druge nedelje od pola 11 uveče, preporučujem!) :angel:  :twisted:

Vampire 666


Darker

Nem pojma, nisam čitao ništa od dotičnog, ali znam o čemu se otprilike radi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vampire 666

Ako imash vremena baci pogled na delo "Volja za moc", vrlo je raznovrsno tematski.