Organski germanijum

Started by stephen, 10-02-2010, 19:07:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stephen

Potrebna mi je jedna usluga  :batina

Ovaj, moja razredna nas je pitala iz odeljenja ako imamo da joj damo bilo sta u vezi organskog germanijuma neku kutiju od leka, poster, plakat ili bilo sta, sto nije sa interneta, jer bi njoj to puno znacilo i jos je rekla da bi platila, naravno necu ako joj nadjem da joj naplatim. Svasta  :wink: nego da joj dam jer je stvarno jako dobra razredna i profeosr biologije  :streber:

Da li neko zna gde mogu da nabavim ?

Bred

Nigde. Na kutiji i u kutiji pise skoro isto sto i na netu.

Germanijum (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=17106.0)

stephen

Daj brede posalji mi kutiju od ovoga? Mislim ne treba mi lek  :wacko:

Bred

Kako mislis da ti posaljem kutiju?!
Da otvorim originalno pakovanje i izvadim samu bocicu i dam je pacijentu i kazem mu - izvinite, moram kutiju da posaljem stephenu (iako na samoj kutiji postoji neko mini uputstvo posto ga skoro nikad nema i u kutiji)?!
:siza:

stephen

Pa mozes tako da mu kazes  :batina

DLO

Quote from: stephen on 10-02-2010, 19:07:29
Potrebna mi je jedna usluga  :batina

Ovaj, moja razredna nas je pitala iz odeljenja ako imamo da joj damo bilo sta u vezi organskog germanijuma neku kutiju od leka, poster, plakat ili bilo sta, sto nije sa interneta, jer bi njoj to puno znacilo i jos je rekla da bi platila, naravno necu ako joj nadjem da joj naplatim. Svasta  :wink: nego da joj dam jer je stvarno jako dobra razredna i profeosr biologije  :streber:

Da li neko zna gde mogu da nabavim ?

hehe, imam ja... do sada ispijenih bar jedno 5 takvih kutija... :DD ako te zanima, imam i knjigu Dr. Snezane Basic... bas strucno posvecene konkretno organskom germanijumu tj. proizvodu GE132, inace ona je strucnjak u toj oblasti(lecenja i preventive kancera organskim germanijumom) bila je i na specijalizaciji u Japanu...

stephen


rodiæ

ej bre DLO,gde mogu da nadjem knjigu dr.Sne¾ane Ba¹iæ,gledala sam u elektronskom katalogu Gradske i Narodne biblioteke u Beogradu,nema je.ja sam odu¹evljena njenim radom i prièom o germanijumu.ti reèe da je ima¹.hvala

rodiæ

#8
e,nasla sam knjigu.a nasla sam i mnoge jos knjige koje su pisali japanski i americki doktori,naucnici.i sad me vise niko ne moze ubediti da je germanijum stetan i da je prevara.