Evrovizija 2007

Started by Darker, 10-05-2007, 21:08:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Ovde su zaprastale petarde :K ko da je docek Novaka

Darker

Odakle im te silne petarde?
Ma, mora da se Evropa na¹la u èudu: mnogo dobro peva za tipa, daj da je nagradimo, hahahahhahahah

A brate, Ukrajinci su... :wall:

tarantulica

Prvo ucheshce Srbije i prva pobeda!!!  :Bog :Bog :Bog

Darker

A je l' pobedio kvalitet?
Ko je rekao da æe pobediti kvalitet? Hmmmmm

tarantulica

Quote from: Darker on 13-05-2007, 08:42:54
A je l' pobedio kvalitet?
Ko je rekao da æe pobediti kvalitet? Hmmmmm

Priznajem....  :cvet

shiky

E nisam verovala da cemo biti bas prvi!!!Mislila sam da cemo se nesto visoko kotirati,ali prvi!!!!Extra!!!
I kod mene su gruvale petarde samo tako!E mnoooooooogo mi je drago!!!

Blesava*



Е морам и ја да кажем..Јупииииииии!!!!!  :luda  :~  :V  :PI

marer_86

 :ziveli :ziveli :V :V :PI..........svaka cast Marija
.. sviða mi se sto je marija ostala dosledna sama sebe, izasla je na scenu kao Marija koju svi znamo ... i bila onakva kavkva jeste i sto je pesmu pevala svim srcem .... ali je zato iza sebe imala 5 prelepih devojaka  :smekerica:(najvise mi se dolae crnka i plavusa u centru) :smekerica: ... i pun pogodak je sto je pesma prepevana na vise jezika
imamo goluba u ruci ... i molim boga da sledece godine to maksimalno iskoristimo

Bred

a vi bgradjani veceras na docek :)

marer_86

Quote from: Bred on 13-05-2007, 11:10:09
a vi bgradjani veceras na docek :)
kad i gde je docek? idem obavezno

lycos

bravo  za  MARIJU !!!

3OPAH

Da se pridruzim cestitkama.

Poklon Mariji i ekipi. Respect.  :Bog
Stvarno je super odradila svoj posao, a i pesma je kvalitetna.

:Bog :Bog :Bog


Nego postoji drugi problrem, da zapadna Europa ( EU-15) na Euroviziju gleda onako "popreko" - sa visine, pa je svake godine prisutno sve vise sprdancije.

Hleba i igara.

Poenta je u ¹ovu, upoznavanju, druzenju, razlicitosti...
...razbijanju predrasuda - takvih i drugacijih.

LM, multi-kulti druzenje...
...and show must go on.

No, to ce Srbiji jako dobro doci.
Jer ako ne moze Srbija u Europu,
eto opet dolazi Europa u Srbiju.  :smekerica:

Sva sreca da je Beogradska Arena zavrsena pa Euroviziju 2008 godine, nadamo se, nece doleteti ista sudbina kao i univerzijadu.






PS: cisto reda radi, nek se zna, da je Marija od mene dobila cetri glasa. Dva sa stacionarnog i dva sa mobilnog telefona.  :)

Bred

QuoteNego postoji drugi problrem, da zapadna Europa ( EU-15) na Euroviziju gleda onako "popreko" - sa visine, pa je svake godine prisutno sve vise sprdancije.
Upravo.
Ili je cilj u originalnosti, biti totalno drugaciji od drugih[a ukrajina je to sinoc bila :wall:]

3OPAH

Quote from: Bred on 13-05-2007, 11:44:38
QuoteNego postoji drugi problrem, da zapadna Europa ( EU-15) na Euroviziju gleda onako "popreko" - sa visine, pa je svake godine prisutno sve vise sprdancije.
Upravo.
Ili je cilj u originalnosti, biti totalno drugaciji od drugih[a ukrajina je to sinoc bila :wall:]

Ma hleba i igara. Zabole njih...
...vazno je da se ljudi dobro provode. That makes a lot of money!!!!
:novac u ocima


A sto se tice Ukrajine - dadaizam cisti...

No eto bili su smesni i zabavni.



Masha

Meni je zao sto predstavnica BIH nije usla u prvih 10. Ne mogu da verujem da su Ukrajinci mogli nekome toliko da se dopadnu, a da im se ova devojka, koja predivno peva  nije dopala. Inace, ja sam upravo sada cula Mariju Sestic (devojka koja je predstavljala BIH) jer juce nisam gledala od pocetka. Mislim da njoj nisu dobro odradili reklamu jer i "Molitva" je balada pa je pobedila, ali zato je Marijina (Serifovic) kampanja bila odlicna. I da, meni se dopala i Kiprinka koja nije usla u finale i opet mi je zao jer je ona bila bolja od vecine onih iz finala.