Brijanje - noæna mora svakog mu¹karca (vredno proèitati) - pravilno brijanje

Started by hulio_salinas, 02-10-2006, 15:29:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

pa ***Darker po bontonu je da covek koji obuce odelo mora (=treba) biti obrijan... moras da razumes njen bes...   :K

ako vec dolaze neobrijani u skupstinu, neka se mane odela i preobuku neku treshu!!! hahaah

Darker

A ¹ta æemo sa Markoviæem? Jedno je biti neobrijan, a drugo je nositi bradu :hm

Al-Jasmina

On je kompleksash
ima covek vrat ko pilence pa bradom fixira glavu za rame da se ne klati....

Ili imitira Tolstoja
al njemu snaga nije iz brade izvirala vec iz mozdanog genija!

Ne znam :)

Bred

Quote from: Darker on 16-10-2006, 23:55:09
Tako je Goku.  :] Ja se brijem na 6 dana min :V Gledam juèe utisak: neka ¾ena komentari¹e:sram ih bilo, tamo u skup¹tini, neobrijani dolaze!!! Èista lenjost!! :K :K :K
S tim da nisu svesne da nekom ne odgovara ili ne prija brijanje svaki dan

hulio_salinas

e ***D ono sto sam napisao nema veze sa nosenjem brade... svi znamo sta je neobrijan a sta muskarac sa bradom   :hm

a kad smo vec kod Markovica... on je posebna psiholoska disciplina...

ove ili prosle godine, bila je neka godisnjica G17+... bili su negde u javnosti... valjda u Knezu... na nekom stolu se nalazila torta... predvidjeno je da gosp. Markovic isece tortu i da se da svakom prolazniku bi se isti pocastio... kada je krenuo da isece prvo parce, neko iz mase je dovika: "Je l' ostar taj noz?"

predsednik Skupstine Republike Srbije se smekerski okrenuo i rekao: "Naravno, da je ostar, pogledajte:" a onda je isekao nekoliko dlaka svoje brade tim nozem... kada je ponosno pokazao okupljenima koliko je ostar, nastavio je da sece tortu istim nozem...   :][ :][ :][ :][

pozdrav...


nasty girl


Rokenrol

Ne preporucujem brijanje elektricnih brijacem,ali ako vec to radite,nemojte non stop ,nekada koristite i pjenu.Ako ne to , onda neku kremu za lice. Razlog je prost...isusivanje koze lica :wink:

Goku

Quote from: Bred on 18-10-2006, 07:53:00
Quote from: Darker on 16-10-2006, 23:55:09
Tako je Goku. :] Ja se brijem na 6 dana min :V Gledam juèe utisak: neka µena komentari±e:sram ih bilo, tamo u skup±tini, neobrijani dolaze!!! Èista lenjost!! :K :K :K
S tim da nisu svesne da nekom ne odgovara ili ne prija brijanje svaki dan

Kao da bi se one depilirale svaki dan da moraju da idu u suknji  :> ..... mada sta god one pricale iako jednog dana budem u skupstini necu sigurno da se brijem svaki dan (iako nisam politicki aktivan uopste  :wink:)

nelani

Ma, ima zena  kojima uopste ne smeta bradica od 3,4 dana, sta vise! Mozda ih nema bas mnogo, ali  postoje i takve!  :angel:

hulio_salinas

Quote from: nelani on 03-11-2006, 19:21:49
Ma, ima zena  kojima uopste ne smeta bradica od 3,4 dana, sta vise! Mozda ih nema bas mnogo, ali ih postoje i takve!  :angel:

moja devojka obozava kada se ne brijem... stalno se prepiremo... obozava kada ima "necega", a meni smeta... jbga... pogresna shvatanja...  ali nema veze... nasli smo sredinu...   :box   :K

darusaz

ја од како сам почео са бријањем користим Braun. :) И не жалим се. У почетку сам користио тоалетну воду након бријања, а већ 2 године Nivea балзаме.

Darker

ortak u vojsci, mora da se brije svakog dana, i svako jutro poruènik preðe rukom preko obraza i ako malo bocka-mora opet... Ja bih blago reèeno-umro... Meni bocka sekund posle brijanja...

Coolgemini

Da...Gore je kad se obrijesh..vishe zateze i bocka,nego kad ne...Makar ja poludim kad stavim sal nakon brijanja...Ne pomera se,a grebe... :stid:

Morpheus

Joj,muka je to...Kad sam neobrijan pocnu svi da zakeraju a kad se brijem na dva-tri dana onda pocnu da mi urastaju dlake pa izgledam kao da sam u pubertetu.Da li vrede cemu elektricni brijaci,ovi sa glavama?Onaj stari, elektricni sa mrezicom imam al' nekako mi nije to to.

hulio_salinas

Quote from: Coolgemini on 10-12-2006, 10:49:37
Da...Gore je kad se obrijesh..vishe zateze i bocka,nego kad ne...Makar ja poludim kad stavim sal nakon brijanja...Ne pomera se,a grebe... :stid:

a znas ono kad se obrijes, pa odes na fizicko (uslovno receno... fudbal, basket, itd)... ijaoo... plac majke bozije...