Patris Vs Karaburma?

Started by Bred, 23-09-2006, 17:18:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

Lift na ovim slikama izgleda jezivo... ali on je u stvari samo izvrljan i uopste nije jeziv, jedino sto jako cesto ne radi!!  :box

Vampire 666

ma stvar je u tome sto je politika vlasti da celici mladez...znate ono titoisticko - zivite u miru, a spremajte se kao da ce sutra da izbije rat ili nesto sl.... :K

Bred

bolje da se i frapiraju nego da im se mazu oci da je u domovima sve bajno i sjajno. dodje mi da posaljem ove fotke nekim dnevnim novinama da vide ljudi gde studenti zive.

Bred

jos slicica
(http://img2.freeimagehosting.net/image.php?99c56f7b31.jpg)
(http://img2.freeimagehosting.net/image.php?9a57a4982b.jpg)
(http://img2.freeimagehosting.net/image.php?af791c537e.jpg)
(http://img2.freeimagehosting.net/image.php?863486bcc8.jpg)

rotkvica

eeeeeeee... ljudi!! sta se sad kao budite??? pa uvek su brucosima davali najgora mesta..

sto ne nakacite slike studenjaka ili 4-og aprila??
nesto mi se cini da bas ne mogu sve domove odjednom da renoviraju tako da mora biti losijih mesta a logicno je da stariji studenti dobiju bolja mesta jer su se vec na neki nacin dokazali...


osim toga... 800 dinara mesecno! pa gde to ima???!

Bred

nigde. ali i onakvih uslova nema nigde :face:

saschka

Ma daj uopste nije tako crno kako vi svi pricate, a Bred najvise.
Ja sam zivela u Karaburmi 3 godine (kao brucos i posle u jednokrevetnoj) i evo vec 2 u Studenjaku tako da sam potkovana znanjem i iskustvom o kvalitetu zivota u domu.
Karaburma izgleda malo haoticno, ali na ovim slikama izgleda kao horor film. Uostalom mislim da je u toku neka sanacija pa ce tako sve izgledati malo lepse uskoro. Mislim da su visi spratovi jos uvek bolji od nizih, a lift se cesto kvari ali kad sedis po ceo dan nad knjigom prija ti i da se kako tako aktiviras pa makar i morao. A covek se navikne na sve uslove zivota narocito ako nije neki rasplaz koga mama i tata moraju da vode kroz zivot i sa 20 god pokrivaju pred spavanje, a takvih sam se uvek uzasavala. Prednost Karaburme je i ta sto kao brucos nikog ne poznajes, a dom je idealno mesto da se socijalizujes, upoznas se sa rupama u zakonu i nacinima da se snadjes za posao, kintu, besplatnu ulaznicu i upoznas ljude i sl...sto ce ti u zivotu mnogo znaciti. A sto se tice ucenja to uvek mozes, ipak vas je 2 u sobi pa kad ti cutis nece ni ovaj drugi da prica sam sa sobom, makar zbog sramote. A sobe su fine i prostrane i mozes da ih okrecis i obojis i uredis kako ti volja...i da u gradu si za 20min pesice. A KST ti je na 15min. nizbrdo.
I kad prostudiras zivot ti lepo predjes u manje socijalni studenjak ali imas prijatelje pa ti opet dobro.
Nikad ne bih prezalila da su mi studentski dani prosli,a da nisam zivela u domu.
Karaburmo  :Bog  :Bog  :Bog

Bred

Quote from: saschka on 18-09-2007, 11:08:41
A covek se navikne na sve uslove zivota narocito ako nije neki rasplaz koga mama i tata moraju da vode kroz zivot i sa 20 god pokrivaju pred spavanje, a takvih sam se uvek uzasavala.
Pa to je poenta a ne mozes da kaze da slike nisu verodostojne.
Mislim da studenti zasluzuju bolje uslove zivota pa makar i u domu. :wink:

saschka

Pa bice, polako.. sanacija je u toku.
Ja ne osporavam da sve moze da izgleda bolje.... ali zivot u domu je nezamenljiv.
I ne treba propustiti to iskustvo.  :happy:

salexandar16

Karaburma nema klupice, za razliku od Studenjaka... To je zivot... Zna to Saska...

Darker

QuoteA covek se navikne na sve uslove zivota narocito ako nije neki rasplaz koga mama i tata moraju da vode kroz zivot i sa 20 god pokrivaju pred spavanje, a takvih sam se uvek uzasavala.
Mene moji pokrivaju i sa 23 :smekerica:
Quotei da u gradu si za 20min pesice. A KST ti je na 15min. nizbrdo.
Uzbrdo, koliko ja znam :wink: Mislim-nije da je bitno...
QuoteKaraburma nema klupice, za razliku od Studenjaka...
ne znam kakve klupice ima studenjak, ali ja vid'o i ispred karaburme. i sed'o :K

saschka

#26
Quote from: salexandar16 on 21-09-2007, 10:53:58
Karaburma nema klupice, za razliku od Studenjaka

... pa zar ti mislish da bi Saska zivela na mestu na kom nema klupica!? :nene:

..i do KSTa se ide nizbrdo, a vraca teshkkom uzbrdicom ... ili se to meni beton podizao????  :shock  :hmm

Quote from: Darker on 22-09-2007, 12:26:00

ne znam kakve klupice ima studenjak


....shteta, shteta

salexandar16

#27


... pa zar ti mislish da bi Saska zivela na mestu na kom nema klupica!? :nene:



A osim toga i soba ti gleda na klupice...  :ziveli



Darker

[off] posle koliko to piva je Kst nizbrdo? [/off]

saschka

..zavisi, ako gledamo period ispitnog roka kada smo ekonomichniji onda manje, inache treba vishe..
...u svakom sluchaju objasnila sam da je KST, kad izadjesh iz "groznog" lifta i sretnesh ortake na klupicama,popijesh koje pivce i krenesh, NIZBRDO!
..a shto se klupica u studenjaku tiche to nikako ne propushtaj/te, mada se sezona uskoro zatvara!  a005