Patris Vs Karaburma?

Started by Bred, 23-09-2006, 17:18:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

katarina

Obozavam klupice u studenjaku...ako mislis na letnju scenu!

saschka

 Naravno!
A shta bi po tebi bila zimska scena?

Josh jedna dobra stvar u Karaburmi su i zajednichke terase, idealno mesto za jutarnju kaficu i nalazhenje smisla zhivota. Jel` zna neko da li to josh radi, poshto su jedno vreme bile zatvorene pa se studentarija bunila?

Adonis_Vernalis

Elem, nikada nisam ziveo ni u jednom studentskom domu (dugo, duuuugo u jednoj promajnoj vili na Neimaru), ali sam se "prehranjivao" u menzama mnogih studentskih domova i imao drugove koji su ziveli kojekude, od studenjaka do 4. aprila.

Ponekad sam im zavideo. Tatin i mamin sin iz dobrostojece porodice, koji zavidi onima sto mnogo toga nisu imali...

Darker

Pa i ja im zavidim. Imaju slobodu. I obavezu da jure da uèe. kud æe¹ vi¹e, sa takvim uslovima veæ bih bio apsolvent :K :K :K

saschka

..tu ste u pravu..
Imash slobodu, a i obavezu da se osecash kao odrasla i odgovorna osoba, hteo ili ne. I naucish da se borish, jer si odjednom svestan da si sam i da ti niko nece pomoci. Uz sve to zadovoljan si shto sam birash zhivot i niko ti ne visi nad glavom.  :wink:

paulina

Imam jedno pitanje, koje ne znam gde da pitam, pa cu pitati ovde :roll: Ako se dobije dom, s kim ste u sobi? Sa nekim sa istog fakulteta, sa iste godine??? :hmm

Bred

#36
Apsolutno nema pravila. Prvo zavisi od toga koje sobe kojim fakultetima daju uprave odredjenog doma. Zatim postoji mogucnost da onaj ko je primarno dobio tu i tu sobu se menja/spaja sa nekim drugim u istom ili drugom domu...
Ukratko, ako ne nadjes sama nekog sa kim hoces da budes, koga toliko-koliko poznajes[i ako uspete da se iskombinujete] bices sa nekim nepoznatim  mozda sa istog ali verovatno sa razlicitog fakulteta.  :wink:

Ljube

pored svega sto sam procitao ovde mogu reci da je veoma zanimljiv studentski zivot u domovima...Da li je istina da su renovirali skoro sve domove i da su sada mnogo bolji uslovi???? I da li ima direktna linija sa karaburma do faxa??? poZz   :happy:

ðurða

 Skoro svi domovi su renovirani :)i bolji su uslovi nego ranije.
Ljube ima¹ direktnu liniju do faxa: 25P koja staje taèno ispred faxa ili "obiènu" 25-icu koja staje malo ni¾e-tj ispod faxa pa malo pe¹aèi¹ do na¹e nam omiljene "ustanove"  :~

Bred

Ne bih se slozio sa tim da se svi domovi renovirani.
Uslovi jesu bolji nego sto su bili, ali nista revolucionarno.
Koliko para, toliko muzike.
:wink:

Ljube

hvala, vidimo se uskoro...  :wink:

sunchica

Karaburma vs 4. april?

Bred

 :hmm
cela tema jeste o tom uporedjivanju uslova u sd karaburma i sd 4.april?
:hm

sunchica

nije, tema je o patrisu i karaburmi... a ja pitam za karaburmu i 4. april :wink:

Bred

lol. i najbolji grese ...  :wall: :K
ispod imas temu o 4.aprilu pa uporedi ...
:wink:
:cvet