gde vam je osmeh

Started by rodiæ, 14-01-2008, 15:53:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rodiæ

osmeh gubimo kada se ¾alimo na sve ono ¹to nam se ne sviða,ali ga mo¾emo povratiti ako poènemo da hvalimo i oseæamo zadovoljstvo zbog svega ¹to nam se sviða.
vrhunski igraè zna da ¹iri osmeh i pozitivnu energiju i onda kad mu rezultati igre ne idu na ruku.
vrhunski igraè zna da pobeðuje i kada gubi.protivnika uvek mo¾e¹ lak¹e osvojiti uz osmeh,pre nego mr¾njom.
nastaviæu... :happy:

Masha


Smrda

i ja moj nosim svuda sa sobom...
govorim tiho :>
i nosim  :happy: sa sobom...

pig_am_am

meni je najdraze kad se neko usnama ne smeje,a vidim mu osmeh u ocima  :happy:

ares

Ne zovu mene jos i Smile- ic na faksu! I kad mi je najteze ja se smejem! :>

Zizapharm

Osmeh i optimizam su najjace stvai cine nas srecnim,kako nas tako i okolinu!
reci cu samo :LJUDI SMEJTE SE NON STOP,BUDI TE SRECNI I NEKA ZA VAS CASA BUDE UVEK POLU-PUNA!!!

Bla_bla_blaaaa

Osmeh je tu negde...Xexe...ja ponekad kad je nesto extra smesno od smeha pocnem da placem  :K

Zizo polu puna je zato sto si pola popio. :friend:

Darker

Evo ga  :djavo

Sme¹no ne¹to, mo¾da? :batina

Al-Jasmina

 :lol:

kao pistolj u ruci Klint Istvuda,
stalno spreman  :befehl

rodiæ

#9
osmeh u porazu jaèa i va¹ karakter.
svi veliki ljudi su imali divan smisao za humor.
osmeh èisti i oplemenjuje osobu koja ga prima,kao i osobu koja ga ¹alje. :lol:
u meðuljudskim odnosima,koji podrazumevaju govor tela,osmeh zauzima najupeèatljiviji deo.
nastaviæu...

paulina

 :OFF: Momci da li vise volite devojke koje se smeju i koje pricaju sa vama o svemu ili stidljive koje nonstop cute i gledaju vas bojazljivo? :smekerica:

rodiæ

ma ja æu da ti ka¾em,bre,onim momcima koji ne vrede æe da se svide one devojke koje æute,pa æe jo¹ da postavljaju uslove da ne vole da devojka pu¹i,pije,da je ovakva ili onakva.takvi nikada neæe pronaæi pravu devojku.tu ne mo¾e biti ni prave veze ni ljubavi.pravim mu¹karcima treba da se svidite vi kakvi jeste,pa iako ste glasni i smejete se,ako ste samouvereni i pametni,ako znate ¹ta hoæete i ka¾ete ¹ta mislite,pa èak i ako nekad zapalite cigaru ili popijete pivo.ni¹ta to nije bitno kad vam se neko sviða.uh,udalji se ja od teme."perdona me".izvinjavam se.

pig_am_am

ja nekad cak i podrignem kad popijem pivo  :~

trle


paulina

Zasto nijedno musko nije dalo odgovor??? :hmm