gde vam je osmeh

Started by rodiæ, 14-01-2008, 15:53:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea


philoserbiana

kao sto kaze moja kuma   RISUM TENEATIS

ThymusMedica

Quote from: paulina on 11-04-2008, 18:58:10
Zasto nijedno musko nije dalo odgovor??? :hmm


Deficit muskaraca na forumu!!! :plez :siza: :116:

Enea

Quote from: ThymusMedica on 11-04-2008, 20:38:54
Quote from: paulina on 11-04-2008, 18:58:10
Zasto nijedno musko nije dalo odgovor??? :hmm


Deficit muskaraca na forumu!!! :plez :siza: :116:

I na fakultetu. :siza:

Bred

Quote from: paulina on 22-03-2008, 08:32:12
:OFF: Momci da li vise volite devojke koje se smeju i koje pricaju sa vama o svemu ili stidljive koje nonstop cute i gledaju vas bojazljivo? :smekerica:
evo ja cu da odgovorim-ove prve.
a kakve to veze ima sa temom?
:hmm
:wink: :K

paulina

Pa zato i pise  :OFF:...A i zanimalo me i pitala sam... Jel to predstavlja neki problem :hmm

Wlada

Па наравно да волимо девојке које се смеју, са киме бисмо иначе поделили смисао за хумор?  :smekerica:

buu

i ja se stalno smejem! kad sam upoznala neku devojku na faksu non-stop sam pricala i smejala se a ona mi je sad rekla (posto se druzimo) da je u tom trenutku htela da me prebije jer je mislila da se njoj nesto smejem :K :wink: :lol:

kruger

Imam lazni od prije neki dan,kad ne dobih odgovor!

irena

Na licu... gotovo uvek, a u poslednjih desetak dana ga ne skidam!!!!

Goku

  Дефинитивно девојке које се смеју и причају о свему. На крају, како започети разговор и о чему причати са овим другима  :hm

rodiæ

pa jeste deficit mu¹kih osoba na fakultetu.nema bre pravih da vam daju odgovor.pozdrav

Adonis_Vernalis

Hvala, rodiæ...

Pozdrav!

zerocool

ma ima puno tipova koji vole ribe tipa "ima sliku, nema ton", ali svako ima pravo da bira, pogotovu kad postoji izbor.
ja mnogo volim da se smejem, ali u poslednje vreme se smejem tako cudno, pakosno, a sve je krenulo radi fore. u svakom slucaju, najveci uspeh mi je kad nasmejem nekog, pa mozda i krenem da vam pricam svoje blamove, a ima ih puno :wink:

pig_am_am

ja bolje da nemam ton  :roll: a ni propeler pozadi...kao danas kad sam dobila ormaric... :igra:

ovih dana svima je tezak potez taj osmeh.
ja sam otkrila kako da ga iskoristim za brzi prevoz kuci.
juce me je vozac autobusa pustio van stanice i rekao da to nikad ne bi uradio...da se nisam nasmejala  :~
pokusavala sam posle i u pekari... ali u pekari osmeh izgleda ne radi - moras da cekas u redu  :>