Kada pocinju predavanja za brucose?

Started by Nensy89, 14-09-2008, 15:54:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

imam ali nema potrebe stvarno da svaki buduci kolega otvara posebnu temu sa ISTIM pitanjem pogotovo sto od starta treba da se navikavaju gde tj u kom forumu i u kojoj temi treba da postave pitanje ili problem koji imaju?

nhf.

:cvet

EddieH

ok veliki strumfe znaci jos se nista ne zna kada krecemo u skolu  a005 ali imamo jos vremena:D
a i nema veze ako i ne dodjemo prvi dan zar ne

simnix

Kolega strumfe :) pa i mogli bi da dodjemo na prvi cas, ako nam kazu kad zvoni :D

EddieH

meni se nesto jos ne zuri imam ja vremena  :>:


a jel nam trebaju sveske u linijama ili u kvadraticima  :hm :>: :>: :>:

Bred

Drage buduce kolege, prvo predavanje je tzv "svecani prijem" ili kako se vec naziva a samo je naziv svecan ...  :lol3:

Obrati vam se dekan, neko iz studentske organizacije verovatno i krecu predavanja ...

:wink:

A vec sad se navikavajter da cete na nasem faxu obavestenja uglavnom dobijati u poslednjem minutu , da ne kazem sekundu ...

:wall: :nene:
:wink:
:cvet

simnix

A jel to dobijamo obavestenja putem SMS-a?  :lol:

Bla_bla_blaaaa

a sta u poslednjem minutu...pa i mi smo saznali mozda 5 dana pre pocetka...ko da je bitno.prvi oktobar i tacka... :K2:

da da a svecani prijem je najjaci...mi smo posle tog nazovi prijema imali 01...e zivote .blah.

Bred

Quote from: simnix on 19-09-2008, 15:07:47
A jel to dobijamo obavestenja putem SMS-a?  :lol:
ma da ...  :keke:

bla bla ne budi bukvalista!
:K2: :kul:

Bla_bla_blaaaa

#23
e kad si vec tu da priupitam nesto...kako ljudi mogu da znaju kad je prijava ispita ako ne posecuju forum i ne cimaju se svaki dan do studentske sluzbe da bi se obavestili?! ni danas nema nista na sajtu faxa za oktobarski rok...da nisam ovde...mislim da bih bila neobavestena totalno  .blah..


Ps  :run :bokmal: :wall: :wall: :wall: (ko razume  :>:)


axaxaxa objavili na sajtu za oktobarski rok....pre nekih pola sata  :lol:

Bred

blabla priznaj koliko sam para trazio od tebe da bi saznala kad je prijava za oktobar :?:

.blah.

:>:

mr.chew

ja jes da sam brucos i mi jos nista ne znamo ali mislim da sam negde procitala da zbog univerzijade koja ce biti ove godine svi fakulteti pocinju 29.okt

EddieH

krecemo 1 oktobra tako mi rekla drugarica ali dok ne izdaju zvanicno ja na fax ne didem

mirror-girl

Neeeeecuuuu....
Pa koji je to mozak smislio da mi idemo prvog...smrc...
Maja drugarica je upisala u Nisu i kaze da oni krecu 6-og...
Zasto su oni bolji od nas...Ej zivote...

EddieH

gledaj sa vedrije strane sto pre krenemo brze cemo zavrsiti  :streber: :streber:

mirror-girl