Kada pocinju predavanja za brucose?

Started by Nensy89, 14-09-2008, 15:54:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Sta se bre cimate...Pa jel ste upisali fax da ucite ili sta  :K2: Heh salim se...Ma dajte,imali ste 3 meseca dzabalebarenja  :kul: sad malo na ucenje...pustite nas da odmorimo malo...pa mora da bude neko na faxu dok mi odmaramo  :streber: :>:

mirror-girl

Vidi ti nju!
Mrzim kad mi neko kaze-pa imala si ceo raspust za odmaranje...
I vi ste ga imali...Vama je krivo...ha ha ha...e pa  imamo jos 9 dana a vi nemate  :plez
:>: :>:

Bla_bla_blaaaa

#32
Nja nja...nemamo mi 9 dana...mi imamo malo manje od mesec dana.. :plez :plez :plez :plez :plez



da bre...kakav raspust...pa mi nemamo raspust  :tacke: :bokmal: :prdajz:

ThymusMedica

Cek samoda dodjes na faks, pa ces videti koliko ces imati vremena za odmaranje !!!  :indi:

Bred

Aha, ovo vam je bio poslednji veliki raspust u zivotu, verovali ili ne ...
:wink:

po starom programu, u prvom semestru je potrebno da imate 15 radnih nedelja, zbog toga i mora da pocne 1.10 da biste sve zavrsili na vreme...

:wink:

Sledece godine ce vam predavanja pocinjati sredinom oktobra posto cete do tad imati rok ...  .blah.

Bla_bla_blaaaa

 :K2:

joj kad krenu brucosijade :)))

Oce biti neka zurkica posle roka? :>:

znam da nije tema...al ajd...brisi slobodno .blah.

Bred

bla bla nisi i odgovorila na pitanje ...  :F  :lol3:

simnix

Iz vrlo pouzdanih izvora dobio sam preciznu informaciju-
Predavanja za brucose ne pocinju u oktobru, najavljene su neke velike zurke koje nece trpeti predavanja tako da se ona odlazu za novembar, decembar eventualno.

Bred

Kolega  :1 :F :dole:

ovi danasnji klinci ...  :wacko: :gnjec:

simnix

I am happy , you are serious xaxaxa

abraksas89

I kad ono beshe pocinju predavanja?? :)
:Bog :Bog :Bog
:Bog :Bog :Bog  ooo mocnii  Brede??? 
:Bog :Bog :Bog

mirror-girl

Najveci raspust u zivotu,zezanje,odmaranje gotovo,od sad samo na kasicicu,od sad u tonama ucenja...a stooooo??? Neeecuuu.... a005 :wall: a005

No dobro,sto se kaze-sve sto je lepo,kratko traje,zato i jeste lepo,a ja sam se dobro potrudila da iskoristim sve ove dana,i bilo mi je extra,ali ima jos toliko toga sto sam planirala... :ball2:
Ma nacicu ja vremena... :~

Bred

decice, decice ...  :F :*: :>:

pa iskoristite jos ovih par dana da se odmorite, naspavate, "ispraznite" mozak i nauzivate jer ono sto vas ceka nije nimalo naivno ...  :wink:

mirror-girl

Pa jeste,ali vidi kako je ovo vreme glupo...Bas me smara...Ja sam letnji covek,po suncu i u vodi celo leto,pa se daju primetiti posledice-kao cigance sam,a bas volim,ionako sam crnka,a tek sad...  :)):
U pravu si Brede,jos ima vremena,pa Bog je za 7 dana stvorio svet,"a sta mi mozemo da uradimo za 7 dana... "
:fancy:

Bred