Kada pocinju predavanja za brucose?

Started by Nensy89, 14-09-2008, 15:54:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

auuu bla bla ...  :wall:

(jos mi nisi odgovorila na pitanje ...  :F :>:)

bolje recimo ovako, NEKA predavanja nisu obavezna ...  :wink:

mirror-girl

Brede,nisam zvala JA fax,imam bre sekretaricu pa to ona radi umesto mene i tako su joj rekli...salim se,frendica mi je rekla,ona je jutros zvala i danas mi razbila sve iluzije o uzivanciji i sledece nedelje...

A ti Bla bla,bas me utesi... :)):

Nensy89

Pa nije lose sto pocinju prvog!!! Bilo bi katastrofa da pocinju 29., zar ne?  :shock2:   :>:

Bred


Mr.VeljkO

Quote from: Bla_bla_blaaaa on 22-09-2008, 12:58:47
Ma dajte...sta se cimate...pa i ocekivalo se da krenete prvog...Vama ako se ne svidja krenite kad vam odgovara :K2: mis`im fax nije obavezan :kul:
Kako mrzim tu prichu,kao u srednjoj.
Kao kazesh,"joj smor mi da idem u shkolu",a standardan odgovor na to je "srednja shkola nije obavezna". Smemo valjda malo da kukamo?  :ohwell:

Ja sam inache zadovoljan, samo da nije 29.,mislim vecina fakulteta pocinje 29. koliko ja chuh. Nadam se da je to konachna informacija.
Brede iz tvog iskustva, deshava li se na faxu da menjaju odluke u poslednjem trenutku?

milica_d

To se kod nas desava stalno...lol... :>:

A kukanje cete usavrsiti za ovih 5 godina...

Inace tradicionalno se na nas faks u prvu krece 1.10.,pa je cudno sto se oko toga vodi diskusija...

Budimo razumni,Gradjevinski je krenuo danas... :shock2:

mirror-girl

Ali ima onih koji ce poci 6-og...
I imam prava da se zalim...

mirror-girl


mirror-girl

Tacno sam znala...pa ja sam maler... :wall: :wall: :wall: :wall:

Bred

Polako ljudi, ajmo da ne mesamo babe i zabe.
:wink: :K2:

Quote from: Mr.VeljkO on 22-09-2008, 17:14:28

Brede iz tvog iskustva, deshava li se na faxu da menjaju odluke u poslednjem trenutku?

Hm, prvo, na nasem faxu NEMA apsolutno nikakvog pravila.
Drugo, za ovih 6 godina meni se nikad nije desilo da pomere neki ispit RANIJE mada se to sad vec desava ...

Sto se tice oko upisa, kao sto neko rece, na nasem faxu predavanja za brucose tradicionalno pocinju 1.10 tako da je veoma veoma mala sanasa da bi tu nesto moglo da se menja ali pratite forum ...  :wink:


Bred

nastavak sa naslovne ...

Predavanja za prvu godinu

Prvo predavanje iz Matematike za celu generaciju odr¾aæe se u èetvrtak 2.10.2008. od 11,15 do 13,00 èasova u amfiteatru 1 (a na dalje po rasporedu).

Nastava (predavanja i ve¾be) iz predmeta Uvod u farmaciju poèinje 18.11.08.
Poèetak ve¾bi za prvu godinu

Detaljna obave¹tenja u vezi ve¾bi studenti æe dobiti od predmetnih nastavnika na prvom predavanju. Obave¹tenja æe biti istaknuta i na oglasnim tablama predmetnog instituta.

Matematika: 3.10.2008.
Op¹ta i neorganska hemija: 6.10.2008.
Biologija: 6.10.2008.
Fizika: 6.10.2008.
Organska hemija: 14.10.2008.

sa sajta fakulteta

maYes

sad sam procitala upravo na sajtu...
jbg sto raspored ne moze da se otvori, al saznacemo do tad.. :)

Ivana_89

Quote from: maYes on 23-09-2008, 15:17:54
sad sam procitala upravo na sajtu...
jbg sto raspored ne moze da se otvori, al saznacemo do tad.. :)

postavila sam raspored ovde  http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15039.msg225273/topicseen.html#new   , mozes da downloadujes  :cvet

Bred

A ovde imate raspored predavanja -> Raspored predavanja za brucose (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15039.msg225219.html#msg225219)
kao attachment na Ivanin post ...  :wink:

Cecilly

Raspored za sve grupe je sada dostupan na sajtu!

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/dokumenti/rasporedi/nastava/index.html