Nastava za brucose pocinje 2.10.!

Started by Bred, 02-09-2006, 00:40:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Jok, samo æe¹ da se nadi¹e¹ amonijaka na analitièkoj i raznoraznih kancerogenih isparenja na organskoj, ali otom-potom :twisted: :twisted: :twisted:

Phenomenon

Quote from: Darker on 15-09-2006, 11:54:51
Jok, samo æe¹ da se nadi¹e¹ amonijaka na analitièkoj i raznoraznih kancerogenih isparenja na organskoj, ali otom-potom :twisted: :twisted: :twisted:

lol, nije fax za dz izmesten od ostatka sveta

marer_86

#17
Quote from: Deneris on 15-09-2006, 11:45:35
He he, ni ja nikad nisam bila u laboratoriji, jedino sto sam ja videla od "experimenata" je bilo bojenje lakmus papira! Wiii, ziveo drustveni smer... :loptica
Zato sam i htela ovaj fax, jedva cekam da muckam nesto! Valjda nece biti fatalnih posledica po okolinu  :K
izvini pre ce ti presedne to muckanje nego sto ces da uzivas..kad te podvrgnu petocasovnoj ili mozda cak desetocasovnoj inhalaciji svezih isparenja...jos ces i stetu da im platis ...

zoe

Divan je nas kontaminirani Kumodraz! Prednost tih vezbi je sto kad umres neces moci da se raspadnes! Zavrsis sa balzamiranjem jos tokom zivota! :K

Ma vezbe su cool, samo se psihicki pripremi na izolaciju od sveta... I ja volim da muckam i buckam! :wink:

vladimir

A ume da bude i prilicno zabavno kad se slucajno nadises neke hemikalije, npr. hloroforma. :twisted:
Salim se, naravno, meni je tokom ovih godina bilo mnogo dobro zezanje na faksu i van njega. :>

Deneris

He he, ma amonijak je kul, stalno farbam drugaricama kosu...nije mi stran :ziveli
Znaci svi smo balsamovani, super, postacu Deneris Mirotociva, kao svetom Nemanji ce na oltaru da izlazi mirisni balsam iz mog kovcega  :>
Samo me utesite da necu ceo dan blejati na faksu, ajde potegnite neke veze da nam vezbe budu cetvrtkom i petkom, da imam slobodno popodne ( puste zelje pretpostavljam) al dobro zato su tu hemikalije O0 salim se, naravno, cak vecina ljudi koju ja znam da su upisali farmaciju, uopste nemaju iskustva sa lekovima, mislim ne gutaju ih za svaku sitnicu...

vladimir

Veruj mi , ni ja sto je zavrsavam ne gutam lekove ni za kakvu krupnu stvar, a kamoli sitnicu... :K
Dobra macado leci sve!!! :>

Bred


Birdetina

Kada ce izaci raspored za vezbe za brucose i da li ce ih biti prve nedelje?
Malo mi je nelogicno da vec prvi dan moramo da provedemo ceo dan na faxu. Sto je mnogo mnogo je za prvi dan.  :V
Kako je bilo prosle godine?

hulio_salinas

da se nadove¾em...

Kojim danima su ve¾be? (nedeljom?)
Koliko traju (odokativno)?
Gde?

sandric

Prve nedelje sigurno necete imati vezbe,vezbe krecu od druge nedelje.Pa nisam sigurna da li su vam nesto promenili,ali vezbe imate tokom cele nedelje,pa kome kako zapadne.Vezbe ne traju dugo,mislim da najvise traje fizika i neorganska i to po 3 sata....ma izdrzi se sve...

Vampire 666

...vikendom nemaju ni vezbe ni predavanja...sem kada se nesto nadoknadjuje...a to moze da se desi svega par puta...

Birdetina

Hvala puno na odgovorima! Kada kazete da vezbe ne traju dugo, koliko je to dugo preciznije? Do koliko se prosecno zadrzava na faxu? U koliko sati se nastava zavrsava?

Vampire 666

zavisi od predmeta...mata dva puta po sat ipo...biologija 45 minuta...organska hemija 5 sati...na znam da li ce vama biti isto s obzirom da je program izmenjen...

pipi_duga_carapa

pih ja mislila da cemo imati prijem u nekoj svecanoj sali nekoliko dana pre pocetka ili tako nesto, kad ono samo tako bzvz ): ja se bas ponadala (8

sto se tice vezbi - nemojte da brinete (; 'naucicete' vremenom (; kako smo mi u ss ili u gim prirodnog smera, tako cete i vi ovde (; nije to nista spec sto treba da se posebno uci (;

i ja obozavam da muckam (8 vise hemijski nego tehnoloski ;p ali volim i neke preparate (8