Nastava za brucose pocinje 2.10.!

Started by Bred, 02-09-2006, 00:40:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


pereca

jen dva, jen dva

dessset..ssstart

lycos

#62
meni su visnja i onaj lik iz spor.drustva bili najgotivniji..visnja ..kako je slatka,ne kazem to samo ja nego i ortakinje..

jedno pitanje..oni kazu da za prelazak na drugu godinu__ nam treba svix 60 espb..na primer mata nosi 4 espb..da li ja,bez obzira kojom ocenom polozio taj ispit(6,7,8..) dobijam ta 4 boda..ili?? postoji neki kriterijum ??

trinity

ja mislim da ovo malo ljudi razume tih 60 ESPB-a se odnose na ispite u celini bezobzira da li si dobio 6 ili 10
To sluzi samo da bi ti mogao da odes na neki drugi fakultet i pokupis ta 4 boda ako ovde ne uspes da polozis sto jos uvek ne mozes jer to nije dobro definisano ili da uslucaju odes negde drugde da preneses te bodove
Sto se tice poene u okviru predmeta 60 predispitne obaveze 40 ispitne to ti je ocena ali moras da polozis i jedan i drugi deo tj. od 60 treba da skupis 36 a od 40 ja mislim 24 da bi dobio 6 veci broj poena veca ocena.
pitaj jos ako nije jasno
 

pipi_duga_carapa

#64
Quote from: perecaPredavanja traju tako dugo jer postoje pauze od 15 min izmedju svih predavanja. To je zato sto su sada predavanja obavezna, potrebna je veca pauza kako bi svi studenti mogli da predahnu, pojedu nesto, odu do toaleta.. ali naravno sluzi i za mentalni odmor kako bi studenti imali koncentraciju za dalje pracenje nastave.. Takodje postoji i jedna polucasovna pauza za rucak u vreme kada radi menza.
hm ... p jeste da imamo tih 15min, ali bi mogli da imamo bar 5min pauze tokom tih 1h i 30min ... zaista je previse odjednom slusati toliko dugo ... sada mi je jasno zasto su nam casovi u ss trajali 45 min ... (8

Quote from: hulio_salinasiz mate nismo imali vremena ni da podignemo glavu, a kamoli da pitamo... samo je u jednom trenutnku profesorka pitala da li ima pitanja, ali to tako bilo ¾ustro da se niko nije usudio da pisne... a zatim je nastavila da predaje...
da ... i svi profesori napominju kako imamo konsultacije ako nam nesto nije jasno ... uopste ne pominju pitanja tokom predavanja ...

Quote from: trinitymakar i posle predavanja pitajte
e to se vec desava (8 skoro posle svakog predavanja se svi sakupe(imo) oko stola ;p

Quote from: Bredrekli su da predavanja N-I-S-U obavezna i da nose samo 1-2 boda od ukupno 60
nisu obavezna, ali ako ne dolazis ne dobijes poene ;p u tom su fazonu (8 tj mislim da je biologicarka rekla da ce nam svima dati, dolazili/nedolazili roll ..

Quote from: hulio_salinas izgleda da ove diskove dobijamo u CET, kada budemo podigli ID kartice...
delili su i danas ... samo kada smo mi dosli (a bilo je oko 13:40) zatvorili su i rekli dodjite sutra (a koliko ja znam rade do 14h? roll)

Quote from: BredGeneralno, brucosi su se smorili na Uvodu a ja sam iz naziva predmeta unapred zamisljao da to treba da bude nesto jako, jako zanimljivo i da brucose vec sad zainteresuje za farmaciju a ne puko nabraja godina i imena istorijskih licnosti
lol (8

Quote from: perecaKad i gde imate ve¾be iz Uvoda u farmaciju, volela bih da vidim kako to izgleda?
u terminu predavanja utorkom u amf 1, svi zajedno ... roll

Darker

Brede, mojne da si toliko negativan, naravno da nije sve najbolje, ali je sigurno bar malo bolje nego nama... A i tek su poèeli, treba im svima da se malo op'ste :K

willie the scot

op`stice se vec oni...
al` kako su se od stane svi utronjali...ha,ha,ha...znate kakva je na ispitu :F :F :F

lycos

ja sam vec nominovao matu kao najgori predmet

pipi_duga_carapa

sto mata najgori ))): nije ... mata je diiiiiiiiiiivan predmet :da: :da: a nisu ni profesori/asistenti losi :ne:

@ willie the scot - kakva? lol

Bla_bla_blaaaa

al se obradovah....al shvatih da je ovo za proslogodisnje brucose :(

mr.chew

imam milion pitanja.ne mogu da verujem da pocinje fax...jos se nisam odmorila od prijemnog...recite mi molim vas da prisustvo na predavanjima nije obavezno??ili ce i tu da nam ukidaju bodove

Bred

da.

za ostalo, otvorio sam vam temu Pitanja brucosa sk 2008/09.god (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15039.0.html)