Sms poruke (smesne, zabavne, ljubavne itd)

Started by Bred, 05-06-2006, 21:59:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Posle 3000 sekundi mukotrpnog razmisljanja u kojem je ucestvovalo 4500 mijeliziranih i jos 4800 nemijeliziranih nervnih vlakana, savetodavna komora prednjeg mozga gornjeg reda ministarstva za naraciju donosi kulminarnu perfekcionisticku odluku - da ti postavi pitanje, koje zvuci pomalo refleksno, sustinski glupo pre svega, eventualno neograniceno, sa tuzne strane komicno, ne satiricno, egoisticki nenastrojeno, informativno ispravno a komunikativno u uzem smislu tj. prosto prosireno sto daje nesintagmisani subjekat u funkciji recenice koja deluj uvek dosadno, nekad lepo glasi:PA KAKO SI MI TI?


:K

black_lady

Hvala na pitanju ja sam dobro...a ako si ti bla_bla_blaaaa????????? :wink:

Bred

#47
6 istina o zivotu:
1) ne mozes dotaci sve svoje zube svojim jezikom
2) svi idioti nakon citanja prve istine to i pokusaju,
3) prva istina je laz,
4) sad se smejes jer shvatas da si idiot,
5) uskoro ces ovo poslati sledecem idiotu,
6) i dalje je smesak na tvom licu jer znas da ces od nekog napraviti idiota.
:)


Dok cestitku citas ovu i Godinu slavis Novu, iz mog srca primi zelju: proslavi je u zdravlju i veselju. Nek je zivot pun srece i snova , SRECNA TI 2008. GODINA NOVA.

Zelim ti u Novoj godini ono sto se niko nije setio da tipozeli, a sto iscekujes cuteci. Neka i to neizreceno sto samo ti znas, bude ispunjeno! HAPPY NEW YEAR!

Pre nego sto sat otkuca pola noci,  ti malo dusu greje, sa radoscu citaj poruku ovu,zelim ti srecnu godinu novu.

Kad ponoc odsvira svoju pesmu i 1000 cestitki poleti iz mraka, jedna ogromna ka tebiplovi, neka se ostvare svi tvoji snovi! SRECNA NOVA GODINA!

Napomena: sledeca poruka moze biti protumacena kao nepristojna zato je nemojte citati ako se protivi vasim shvatanjima kulture i bontona [:K]
  @
! !
! !
! !
0 0

E ovo ti je ku**c koji donosi srecu, ako ga ne posaljes na 3 broja i meni nazad, nista tebi od sexa u 2008.god.  :K


--

Update:
1.   Deda Mraz upravo javlja da je na Vas ziro-racun upravo uplaceno 366 dana zdravlja, srece I ljubavi. Srecno trosenje!
2.   Neka ti zivot samo lepe stvari donese, dusa vecno ostane nezna i mlada, sve sto pozelis neka bude tvoje, a suze da pustis samo od srece! Srecna Nova Godina!
3.   Nase su zelje prolazni sni, sta ti zelim ja, ne zele ti svi! Zato je moja zelja mala i kratka... neka ti 2008 god. bude mnogo, mnogo *S*L*A*T*K*A*!
4.   Zelim ti u Novoj godini ono sto se niko nije setio da ti pozeli, a sto iscekujes cuteci. Neka i to neizreceno sto samo ti znas, bude ispunjeno! HAPPY NEW YEAR!
5.   Neka ti Nova godina donese kasiku snage, loncic radosti, kotlic uspeha, jezerce para, more srece, okean zdravlja i ceo svemir ljubavi. Sve naj, naj...
6.   I ove godine imas zadatak da se smejes, da te vide zavidni, da ti zavide ljubomorni, a oni koji te vole da budu srecni sto te imaju... Srecna Nova 2008!
7.   Ovog dana i svih narednih godina, zelim ti da te ljubav budi, uspavljuje i okruzuje. Da te sreca prati, zlo zaobidje i lepo doceka... Srecna Ti Nova Godina!
8.   Zelim ti da ti se sve lepo ponovi, sve neznosti da zapamtis, svu srecu da osetis, svu radost da podelis i zelje da ti se ostvare... Srecna Nova 2008!
9.   *Sve * male * pahulje * bele * to * su * moje * iskrene * zelje! * Ali * ja * nemam * toliko * slova * ukratko * nek * ti * 2008 *  bude * godina * iz * snova*


---

Badnje vece i Bozic
Badnjak se lozi, vatra se plamti, zdravlje i sreca neka vas prati, svako novo sutra bude radost Badnjeg jutra i srecan vam Bozic sutra!

Update:

Da ostvarite svaki san, pomog'o vam Badnji dan, da kroz kucu novac tece pomoglo vam BADNJE VECE, nek se sreca s zdravljem srodi MIR BOZJI, HRISTOS SE RODI!

Nek Ostroski Vasilije cuva tvoje najmilije, a nebeska dobra vila u pomoc vam vazda bila, a Bog dragi neka rece srecno bilo Badnje vece.

Nek Hristovo drvo podari vas srecom prvo, neka tamjan zamirise, nek veseljem kuca dise, nek vas Gospod ka slobodi vodi jer se sutra HRISTOS RODI!


Dogoreva Badnjak sveti i polako vatra tinja, puno zdravlja, blagostanja, zelim tebi i tvojima. Neka vas Bog stazom srece vodi, MIR BOZJI, HRISTOS SE RODI!

Phenomenon

Порука коју сам примио за Божић:

Исус нам се родио у маленој штали,
усред хладне зиме, у сену, у слами,
зна се да је сено осушена трава,
због тога ја тврдим да је трава - СТРАВА,
док се џипом возим, ОН од горе гледа,
срећан Божић жели вам ЈОВАНОВИЋ ЧЕДА!


Darker


wolfeitzckie

Кокаин за Ускрс, како другојачије?

Bred

#51
Nek nas mrze ljudi drski sto pricamo jezik srpski,
nek je vina puna casa, srecna nek je srpska nasa.
Slavila se u vremena davna nasa prava pravoslavna.

--
Zdravica za lepotice:
Idu dani, rastu si*e, udacu se, je*e mi se, suve sljive i orasi ja se skota otarasi, svaki nam se dao, na kolena pao, ku*** mu otpao. ZIVELI! Prosledi 5 lepim devojkama, i tvoja lepota ce jos vise sijati, ako prekines tradiciju, ceka te 5 god odvratnog lika. NE VRACAJ!

:siza:



Molimo vas da se u roku od 24h javite u bolnicu radi primanja vakcineprotiv pticjeg gripa jer je jutros vasa supruga prijavila mrtvoh patka u vasim gacama. :)
--

1. Vazno je naci muskarca koji ce mi biti pomoc,sigurnost, oslonac u zivotu.
2. Vazno je da bude pametan, obrazovan, duhovit.
3. Vazno je da me ne laze i da mi veruje
4. Vazno je da uzivam u sexu s njim
5. NAJVAZNIJE: DASE OVA CETVORICA NE POZNAJU!



:news:

Pridji, gurni od pozadi! Jace! Jace! Guraj! To, guraj! Brze, brze to! JOs malo srce! Osecam, sad ce! vrrrrm, vrrrrm... uskoci, fica je upalio.

Cujem da ti je rastegljiva i lepa, cujem da je uska i napred na vrhu cupava, cujem da ti je mala i da ti tesko prolazi glava, cujem da ti rolka strava!


---
Posto ste vi veoma lepa osoba, resili smo da vas kloniramo, al posto je kloniranje veoma skupo, JE*ACEMO vas dok ne klonete.Osmeh na vasem licu znak je potvrde.

Muva deda babu pa ga ona pita sta imas od imovine a on kaze od pokretne vilicu a od nepokretne ku*a*.


Da li znas sta znaci (1k+2n)/9m=3? A to znaci: Jedan krevet, nas je dvoje, za devet meseci  ce nas biti troje.



Zelim da te tuga nikad ne poseti, da tvoje srce pravu ljubav oseti, zelim ti da nikad ne udjes u svet ostavljenih i od srca ti zelim srecan dan za tvoj rodjendan.

Zelim ti mir u dusi, sjaj u ocima, osmeh na licu, ljubav u srcu, srecu pored sebe. Da ti svaka zelja postane stvarnost a svaki pokusaj uspeh! Srecan ti rodjendan!

Jedna * za srecu, jedna * za smeh, jedna * za iskrice u ocima...  Sve zvezdice neba nek se spuste tebi na dlan i ispune zelje na danasnji dan! Srecan ti rodjendan!



Ribu voli, macak nije, cas je mali, cas dugacak, glavu ima nije zmija, njegov ubod strasno prija, rudar nije al mu lici svojim poslom da se dici. Na koga ti ovo lici?
:K



#
# + #
  +
  #

Nek u hramu bica Tvoga,
Vaskrsli se Gospod javi,
Da te stiti, ispunjava sa radoscu i ljubavi!
Hristos vaskrse.


--
Sveto jaje Uskrsnjeg jutra sto vam danas kucu krasi, nek donese svaku srecu i od svakog zla spasi.
Hristos Voskrese




Zdravo! Da se upoznamo? Ja sam vrac. Vracam proslost, menjam sadansjost, mrtve ozivljavam a zive zajebavam jer ne mogu da spavam!!!

Zelim ti slatke snove i nek te andjeli cuvaju a ja ... ja cu u tvom zivotu biti mali andjeo koji ce da te nocima davi i gnjavi...a ti spavaj ako mozes.

E skusaj, ovo n ikud ne vodi, mozdanije lepo  dati ovkao kazem, ali krajnje je vreme da saznas, glupo je ovo sto ti pisem ali bez tebe ne mogu da disem!!

--

Postovani, sa zaljenjem Vas obavestavamo da smo prinudjeni da otkazemo Vas zakazani tretman , zbog preseljenja u Holandiju. Hvala na razumevanju. Vas drDabic.




:news:
Zelim ti kasiku snage, loncic radosti, kotlic uspeha, jezerce para, more srece, okean zdravlja i ceo svemir ljubavi! Mir Boziji! Hristos se rodi!

Nocas usni divan san, s mirom slavi BADNJi dan, nek ti radost kroz dom tece s mirom slavi BADNJE vece, nek ti srecom dom zablista na rodjendan sina HRISTA.

Dok badnjaci vasi gore do Bozicne divne zore, u Bozicnoj lepoj noci pozdrav ce ti ovaj doci - puno pozdrava, blaga i srece i SRECNO VAM BILO BADNJE VECE!!!

Topli pozdrav vama svima sto vas u toj kuci ima, da ste svi zivi, zdravi da se BADNJE VECE vecno slavi, da vas prati blagoslov vecnii da su vam svi bozici srecni.

Ne gubi veru, ne gubi nadu, tezi ka sreci a ne ka padu. U srcu voli i spomeni Boga, neka te cuva i bliznjeg tvoga. Podigni glavu, ispruzi dlan SRECAN TI BADNJI DAN.

Koliko iglica na boru ima, koliko zvezdica na nebu sja, koliko pahilja nebom slece toliko zdravlja, ljubavi, srece i ispunjenih snova, neka ti donese GODINA NOVA.

. +""+.+""+  .
+  Srecna  +
  "+.2009.+"
    "+.+"
Posalji ovo novogodisnje srce onom ko ti je drag,jer to upravo i ja radim sad ... SRECNA NOVA GODINA




U najgorem trenutku zivota kada te sudbina saplete i obmane, bicu tu da ne dozvolim da te necije reci ili dela pogode. I kad imas osecaj da ti se rusi svet dacu ti krila da napravis let, i kad imas osecaj da sve gubis bicu tu da te podstaknem da se trudis, i kad pomislis da nema razloga zbog kojih na ovoj zemlji stojis pomisli na mene - kojoj/me bi taj isti svet bio prazan da ti ne postojis ...

Bred

#52
 iza sedam gora,
iza sedam mora,
iza sedam planina,
iza sedam dolina
zivela jedna azdaja...
jednog jutra ustane i kaze:" U PI*KU MATERINU GDE JA ZIVIM?!?!?!?!"

:siza:



:news:
Svima koji mi nisu poslali novogodisnju cestitku zelim: da vam izgori jelka, Deda Mraz da se pokaki u vas kamin, a irvasi da kresnu vaseg psa. Obavestavam sve voljene prijatelje koji su mi poslali cestitku za 2009. da mi se zelje nisu ispunile i molim vas da mi za 2010 posaljete kes! 



Badnjaci gore, a iskre lete, pravi prijatelji se uvek sete, sa najlepsim zeljama kao lep san SRECAN TI BADNJI DAN.



Na svetom drvetu tri lista stoje, RADOST, SRECU I LJUBAV oni broje, pusti neka te to kroz zivot vodi, MIR BOZIJI, HRISTOS SE RODI!!! SRECAN BOZIC!

Neka Badnjak, sveto drvo, udovolji mojoj zelji da u mom srcu uvek zive moji dragi prijatelji ... Srecan Bozic

Bred

#53
Pogledaj kalendar sta na njemu pise - sve je isto, samo iza nas jos jedna godina vise! Zato koristim priliku ovu i od srca ti zelim SRECNU GODINU NOVU!!!

U Novoj 2013. zelim vam srce puno mira, oci pune ljubavi a osmeh pun radosti. Srecna vam Nova godina!



Dobro jutro kuco stara, evo sedmog januara, pod nogama skripi slama, stig'o Bozic blago nama. Da vas blagoslov svuda vodi, mir Bozji, Hristos se rodi!

Danas oprosti duznima, daj poljubac bliznjima, pomozi tuznima ... u ponoc pogledaj nebo, videces zvezdu sto hodi i reci tiho : Mir Bozji, Hristos se rodi.

Jasmin23

Evo, kopirat ću ( http://smsporuke.net/ljubavne-sms-poruke ) par ljubavnih poruka:

"Otvori mi svoja vrata, ja sam čovjek koji kuca, vjerni sluga što Te moli, zarobljenik što Te voli, Ti kraljice moga srca."

"Ako me ne voliš nek Ti je sretno, al' ja Te volim i voljet ću Te vječno."

"Pristajem na sve samo kaži, čini što hoćeš i život traži. Uzmi me vodi me, ne pitam kuda, čini što hoćeš s Tobom ću svuda."