Coca cola nagradna igra

Started by Bred, 18-07-2007, 23:40:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

(http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=loptica.jpg)

Mis'im stvarno...  :batina
skupljao sam te kodove cisto iz zajebancije i sakupio sam ih oko 70 i za tih 70 sam dobio neku satru antistres lopticu, i sad ja otprilike znam kako to izgleda ali ovo sto sam dobio ne lici ni na sta tj bar 3x je manje od obicne loptice!!! Bruka!

Favis

ako dobro vidim...onda mislim da ti je to ona fora loptice sto je stiskas rukom dok nesto radis...da izbacis visak negativne energije...pa je zato kao antistres...nesto slicno brojanici
...kakve sve gluposti nece izmisliti da stave u nagradnu igru...cisto da povecaju raznovrsnost poklona!

Bred

ma jeste to to ali ovo je mnogo MALO , kakava crna antistres loptica! i btw na slici na njhovom sajtu ona je izgledala mnogoooo veca, klasicna navlakusa :K :batina

pantaks

Neverovatno ja sam bezveze poslao JEDAN kod (cak se nisa ni registrovao na netu)i dobio sam telefon :loptica

Bred


pantaks

Nisam mogo da poverujem kada su me pozvali da me pitaju za adresu,dok je moj burazer poslao gomilu kodova i nista.

nasty girl

ja mislim da sse ti malo tripujes...

sa li ti imas predstavu sta je uopste antistres loptica? :hmm

mullala

Hahahhahhaaa, skupljao si bodove za antistress lopticu :K  :plez
Pa sto nisi odabrao neku normalniju nagradu, frizbi deluje sasvim ok :)): , ili one torbice za oko struka...
:cvet

pantaks

Kada bi imao takvu srecu i na fax-u bilo bi extra :V

Bred

naravno da znam sta je nasty, a ovo uopste ne lici na to!

nasty girl

Quote from: Bred on 19-07-2007, 20:48:37
naravno da znam sta je nasty, a ovo uopste ne lici na to!

imam je i ja pa se zato i cudim sto kazes da ne lici..ali dobro.... :hmm

Bred

meni i onima koji su je videli kod mene-ne lici.

tarantulica

Quote from: Bred on 18-07-2007, 23:40:14
(http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=loptica.jpg)

Mis'im stvarno...  :batina
skupljao sam te kodove cisto iz zajebancije i sakupio sam ih oko 70 i za tih 70 sam dobio neku satru antistres lopticu, i sad ja otprilike znam kako to izgleda ali ovo sto sam dobio ne lici ni na sta tj bar 3x je manje od obicne loptice!!! Bruka!


Odmah su provalili shta ti najvishe treba  :trfr:

pig_am_am

moj drug je ispod cepa nasao sliku auta i pise nesto alcoa.
sta je to? znate li?

wolfeitzckie

nek po¹alje meni na proveru